Споделена история от Секс и интимност

Защо жените са толкова лакоми
Забелязвам, че като се заговори за размер на пениса и започне да се коментира, жените казват, че си искат нещо от сорта от 16,17,18 см, а реално средностатистическия полов орган в Бг е 13.5, 14 мисля, че беше, не казвам, че няма и голям процент, който са с над 16, тия който сме си с нормални около 13,14 какво да правим, да се самоубием ли, каква е таз лакомия не знам...

Коментари

1.   И аз това съм се питал. И това при положение че статистически българките са с едни от най-малките цици след азиатките. С малки цици и големи претенции.

2.   И аз се чудя, защо мъжете бленуват само големи цици, някой може ли да обясни?

3.   Защо мъжете са толкова лакоми? Повечето искат средни или големи ц*ци и г*зове, поне над 90см. в диаметър. Какво.да правят жените, които нямат такива форми? Да се самоубият ли?

5.   След като има цицомани, не виждам защо да няма и почитателки на големите пишки. Или някои си мислят, че претенциите могат да са само в една посока и само единият пол има право да изисква? Ако всеки имаше реална преценка за себе си и можеше да предложи същото, което търси, ехее... щяхме да живеем в прекрасно общество, ама няма.

6.   Щото не ни вършите работа с клиторите си. Ние си имаме такива и ни трябва друго нещо. Това е положението.

7.   Защото не знаете колко е яко, когато се стимулират определени точки... Ако знаете, и вие щяхте да искате

8.   Има толкова теми за размера на хуя, ама няма и една за размера на путката. Защо ли? Само жените са лакоми. Да не мислите, че да си ръгаш хуя в казан е голям кеф?

А жените, които искат хуй над 18, са кофи и нищо не усещат с нормален. Разбирам да се оплакват от 12, ама масово и 16 не им стига при средностатически 13,5. До сега не съм чул жена да се оплаква, че ѝ е голяма путката, а само че 20% над средното е малко. Интересно как природата е създала 9 сантиметрови, ако смята, че не вършат работа. Защото разликата между средния и 9 е същата като между средния и 18 и са едни и същи като процентно съотношение.

9.   Такава им е природата пич, свиквай. Вика му се естествен подбор. Навремето като сме се катерили из джунглите как е било... Един мъжки набива останалите в региона, и плоди всички женски. Така е и днес, само че тъй като имаме законодателство, и няма директна конфронтация (в повечето случаи) - женската избира. И тя какво да оцени... Общо взето има два принципа на еволюция - единият е на по-силният, другият - на по-сексуално атрактивният (примерно приците).

Във всеки случай, научните изследвания потвърждават правилото 80-20, т.е. че генетично 20% от мъжките се репродуцират. Останалите 80%... техен проблем... Като искат се самоубиват, но в по-голямата част от историята са ги избивали по войни... Дори от тези 20%, искам да ти кажа, жените наистина харесват 2-3%. Да, лакомията е голяма, но те имат нещо наречено яйцеклетка, и без него гените ти умират. Затова почти няма значение как се държат... най-малкото ще намерят някой за една вечер да им направи бебе и са си свършили един вид работата.

10.   Лакоми са защото аз и баджанаците с 18см бухалки добре ги охранихме!

11.   Гледай "Семейни войни"! Там ясно се вижда, че жените въобще не са наясно с мерките и съответно тия приказки за 16, 17 и т.н. сантима са, понеже те и идея си нямат колко е това като дължина. Харесали са си някакви числа и кой знае как си ги представят. Така че споко! Ще им стигнеш - просто като дойде момента, кажи, че си го мерил и е 16 сантима! Гаранция, че г-жица Линийка и метър няма да те усети!

П.С. А да си го мериш колко е е знак за излишно свободно време - моят не съм го мерил и не ми пука колко е дълъг! Но ако жените се интересуват, ще е точно 18 сантима и половина!

12.   Просто не го мисли. То ако тръгнеш да си гледаш "дефицитите" спрямо другите няма да му намериш края. Повечето мъже сме по-грозни, по-ниски, с по-малки пишки, и тн. Просто компенсираме, или поне се опитваме да компенсираме, по друг начин. И най-важното - не си хващай жена, за която най-важното в мъжа е голям пенис.

13.   Имах един приятел преди време не спря да ме разпитва за тоя размер.. влияело ли, лепяли ли ми се и т.н... Много болна тема явно. На мен ми е 17, 17.5 см.. и горе-долу дебел - 52 мм презервативи са ми тесни и си търся large 56 мм.. С две думи - малко над средното за БГ, което е 14-15 см..

Помага ли ? Помага ми за самочувствие като мъж, иначе за жените не знам - за тях е важно после да се хвалят на приятелки, иначе за секс - някои даже ги е боляло, просто има по-теснички и с по-малки влагалища жени..

И стига с тия комплекси, дайте аз като съм с кола за 5, а не за 50 хиляди да се комплексирам от всички със скъпи коли и да го мисля ? Един е надарен, друг богат, трети красив и т.н. Няма пълно щастие.

14.   хахахахах жените пак избухнаха с неадекватната си представа за света....
Кой ви гледа циците бе??? Само вие. Една на друга, да си ги сравнявате и да си завиждате.

99% от мъжете са толкова непретенциозни, че биха взели и дъска с нарисувано лице на нея, като онзи Plank, от Ed, Edd and Eddy.

И що се хващате за циците? Що не гледате да спортувате, да сте стегнати и оформени? Не съм чул някоя готина, поддържана спортистка с малки цици, някой да я е върнал. Истината е, че се хващате за циците, защото не искате да поемате отговорност, така че споменавате едното нещо, над което нямате особен контрол.
Като нямате цици, тренирайте си гъзовете и коремите!

Аз като съм генетично предразположен да съм 55кг на 175см, какво мислите че правя? Тренирам яко и се насилвам да ям, за да мога да съм на сегашните си 70кг, и да напредвам даже. Боря се с генетиката си. А жените масово само си седите на дебелите, отпуснати гъзове, и обяснявате "Аз да спортувам? Абсурд! Аз да спра сладкото? Абсурд!". И после мъжете виновни. Големи сте боклуци.

15.   До 9 - Нарича се естествен отбор, а не подбор:

https://bg.wikipedia.org/wiki/Естествен_отбор

Предлагам ти, да прочетеш две книги:

Demonic Male и The Goodness Paradox на Richard Wrangham - антрополог, излседващ влиянието на насилието, секса, социалната йерархия и готвенето в човешката еволюция.

"научните изследвания потвърждават правилото 80-20"
- Ще е интересно, да видя въпрсните изследвания.

16.   1 аз съм с големи, но освен че естетически изглеждам женствен, друго не ме ползват и да имам и да нямам, какво, най-много някой мъж да се попрехласне, друго нищо. Нито мъж съм си намерила да ми дава пари, заради гърди те мито нищо, не ми върви заплата, заради гърди те.

17.   Баси, какви лакоми жени те гонят?! Половината женоря ходи ненаебана и се разтапя, ако и подариш една маргаритка. Смени си таргета. Не ти трябва татуирана мастия, дето кара 10годишен джип, подарък от предишен спонсор.

18.   Не знаех,че средностатическият български размер е 14.Аз съм спала с двама българи,единият беше с 20,другият с 18 и тогава мислех,че това е много.След това като спах с араби с по 22-23 разбрах,че изобщо тези 18-20 не са много,както съм си мислела.И аз явно все пак съм го правила с надарени българи.Не знаех,че при другите са такива сантиметрите.Но 14 е доста малко,пак не ми се вярва това да е средностатическият размер тук.

19.   Повечето жени са напълно доволни от размери между 15-17 см. Важното е да са тънки. Много мъже с размери около 13см. И добра дебелина също важат. За всеки член си има хралупа.

20.   Не е само дължината важна, а и дебелината. И да ти е дълъг, ако е тънък като кренвирш, пак не става.

21.   Номер 15, думите "подбор" и "отбор" са синоними и взаимозаменяеми, така че и двете са правилни. Да подбираш и отбираш е едно и също. Има, обаче, една дребна тънкост. Отбирането обикновено се използва в случаите, когато човек отделя и избира най-доброто измежду някакви неща (плодове, изделия, животни и т.н.), докато подборът се свързва с избора на най-добрите за дадена цел хора (при конкурси, за работа, за сериозна връзка или за приятелства). Затова и през годините повече се е наложило словосъчетанието "естествен подбор". Друга причина е и това, че думата "отбор" има и съвсем друго значение: отряд, дружина, състав.

---------------------------------------------------------

Колкото до правилото 80/20, през последните 15 години то вече не е вярно, тъй като вече е по-скоро 90/10 и всяка година се влошава в ущърб на мнозинството. Причината за това са обществените мрежи като Instagram, Facebook, Onlyfans, Tik-tok и други, както и страниците и приложенията за запознанства, които изцяло прецакаха положението на любовния небосклон. Как? Предложиха на жените лесен достъп до безплатно внимание от страна на безброй мъже, помпят самочувствието на жените до небесата по изкуствен начин, изложиха на показ истинската същност на огромен дял от жените, влошиха възможностите на повечето мъже за действителни срещи и запознанства с жени, създават илюзорни и престорени впечатления за качеството на живот на много от жените, внушават несъществуваща "сила за избор" у жените (лесно зачеркване на някой стойностен мъж с добри намерения, ако направи една грешна стъпка, защото много навитаци да топнат чушката чакат на опашка, макар че повечето въобще не са стойностни), смъкват чувството за отговорност от плещите на жените (свиквайки винаги насреща да има "приятелски кръг" от орбитиращи мъже, готови на безплатни услуги за буквално една усмивка или две престорено любезни думи на кръст)...

Едни 90% от съвременните необвързани жени в детеродна възраст се стремят да привлекат вниманието на не повече от 5% от мъжете. Нещо повече, голяма част от обвързаните жени също се оглеждат за "някой по-достоен" от сегашния мъж в живота им, но си стоят на удобно при последния, докато не са сигурни, че са уловили сигурно новия клон, т.е. мъж-заместник.

Ако не вярваш, сметни само: колко от мъжете са с ръст над 185-190 см, колко от тях са с излъчване на модели или холивудски артисти, добре сложени в тялото, с квадратна челюст, с "лош" или "замислен" поглед (заради такива мъже с "магнетичен поглед" адски много от жените лесно пренебрегват лошото отношение на мъжа, но ако ги питаш, се правят на светици и отричат до последно), колко от тях имат материално положение, хубава кола, собствено луксозно жилище, високи доходи и/или значимо положение/известност/връзки в обществото?

За много от жените, по техните изкривени представи, мъж 180 см се води за "нисък", макар че средният за мъжете в България ръст е 175,9 см (за жените в България е 163 см). Средният ръст за мъжете в Света (за всички държави средноаритметично) е 165 см (за жените е 154 см). Сегашните ученици се очаква да са по-високи от средното за страната, което е следствие от съзнателния подбор на техните млади майки кой точно мъж да бъде баща на детето/децата им. Тъй като в последните години дори джобните жени по 150 см правят всичко възможно да забременеят от мъж над 180-185 см, бъдещите пълнолетни българи ще са по-високи с няколко сантиметра спрямо хората, които в момента са над 30-годишни (тези, чиито майки през 80-те и 90-те години на миналия век не са били прекомерно придирчиви към ръста на мъжа).
Но зависи и от гена. Познавах жена с много красиво лице, която е метър и половина и навремето си избра почти двуметров грозен адвокат заради ръста и доходите му, но за съжаление изтегли късата клечка и сега синът ѝ е наследил лицето на баща си и ръста на майка си, като едва ли ще расте повече. Просто при гените нещата са на случаен принцип и няма идеалистична математика по желание тип "Аз съм красива жена 150 см, сношавам се с грозен мъж 200 см и трябва да ни се роди красиво дете, което ще стане 200 см".

Същото с погрешните представи на жените важи и за размера на мъжкия полов член. Средната дължина е около 14 см, но за съвременните млади български всичко под 17-18 см се води "малка пишка", просто защото мозъците им са промити с грандомански очаквания за това какъв "трябва" да е "идеалният мъж". Някои прекаляващи с порното жени дори си мечтаят за 24-сантиметрови палки, макар да нямат ни най-малка представа от размери. Или просто са доста разширени отдолу, но всячески търсят причините и вината за това у мъжете.

- Кифлоприземител

22.   14, ти си мислиш, че мъжете не гледат циците. Не си жена, нямаш цици и не знаеш какво е. Мъжете гледате и гъзове, и путки. Такива да са, онакива да са. Просто се примирявате с това което имате, иначе, повечето нямаше да сте с жените с които сте, ако имахте по- голям избор. Но като отидете с жените си на море или басейн и се облещите на някоя с големи цици и то пред жените си....
Иначе, щом мъжете имате претенции, е нормално, мъже сте. Но ако жените имат претенции, са боклуци. Не, боклуците сте вие. :)

23.   До 14 . Гледат ги и още как. Очите им стават на палачинки.
И по задниците ни се заглеждат, и по краката. Държат се като изпуснати нерези, дори мъже с висше образование.
Не си мисли, че това много ни ласкае, гадно е, особено когато се случва почти всеки ден.

24.   На мен ми е 15.5-16, моята я боли в някои пози като и го вкарам до край. Ако е по голям със сигурност ще и е неприятно. Всичко над 12-13 см върши работа, важното е как се ползва и какво умееш с него. Останалото са излишни комплекси и празни приказки.

25.   Защо всяка втора тема обижда жените тук? Някой може ли да ми каже? Всеки си има различни предпочитания и това е. Мъжете също са лакоми, и дори много често жестоки. 90% от мъжете искате жената да е слаба, висока и с големи гърди с малко дупе и да дава всички дупки. А колко жени бяха изоставени защото са напълнели при положение тя е носила НЕГОВОТО дете ..? Вие като искате много, не трябва ли да давате много?
Мен ми пука за човека и характера му, не са размера му.. Почвам да си мисля, че обидните теми за жените са от двама автори, същите тези обиждат и в коментари жените. Започва да омръзва.

26.   Много жени имат путки като кофи и дори мъжа да е с кур като Хамбургски салам,няма начин не само да я запълни,но и да я задоволи,това ми кажете

28.   № 18 Ти трябва да си намериш негър с 25-30см.за да си съвсем доволна !

29.   До 21

Едното е правилното наименование на феноме описан и проучван от науката, другото не е. Защо и как може автора да се е объркал, за мен не е важно. Важно е, да се запознае с грешката си и да проучи въпроса по-добре, а не да развива диви хипотези, на базата на личните си фантазии.

30.   Глупавите жени мечтаят за големи членове. Умните знаят, че рано или късно се стига до анален секс ;)

31.   29, не съм автора или горния, но аз в училище съм го учил като естествен подбор. Явно и двете са правилни като термин. Това за "отбора" сега го разбирам и никога преди не съм го чувал от никого да го казва така. Между другото само в уикипедията са го написали така. Във всички други материали го пишат подбор. Така че никаква грешка не трябва автора да поправя.

33.   Да, се ама секса не е само размер. Трябват много умения. Факт е, че мъже с големи пениси не задоволяват жената, защото само с големина не става. Моят партньор с голям пенис и независимо, че сме много време заедно, ме боли, особено ако всичко се случи прекалено бързо. Сексът не е само онова, което масовия българин си представя, то може да е невероятно изживяване ако човек се огромотява. Прочетете за тантричин секс и т.н.

34.   Ти вероятно си някой злобен метъл или рокаджия, няма какво друго да си. Не съм фен, на въпросното момче но темата ти е отвратителна! Как изобщо тази тема е одобрена? А има коментари смислени и написани с цел-помощ а седмица чакат да бъдат одобрени. Но такава злобна тема като твоята гледам бързо е одобрена. Ти не си по-добър от онези които са снимали починалото момче! Както го наричаш ти " чалгар" той е много по-успял от тебе, и няма значение дали ти харесва или не! Момчето си беше взело хляба в ръце, и беше нещо. А ти си ...нямам думи. Поне да беше назовал името на момчето. Никой не знае как е починал, но ще ти кажа че никой не би го направил от хубаво. Кажи "пази Боже" и подмини .... Усещам ти злобата и ненавистта ти, към различните от теб. Хората трябва да се научим да приемаме и такива и онакива - за да оцелеем и напреднем.

35.   До 34 - Грешна тема?

36.   Не знам пич, моят е 15см 8 нямам абсолютно никакви проблеми в секса, нито пък ми е комплекс. 14-18 сантиметра са си в нормата, какво те бърка ако е с 1 или 2 сантиметра по-малък? Ако си вършиш работата правилно, не вярвам да е някакъв проблем

37.   Защо мъжете са педофили и преследват само малки момичета?

38.   34, какво момче, бе, момиче? Ако говориш за Денис Теофиков, с много мои познати метъли сме го защитавали в един пост във фейсбук и всички сме на мнение, че не може да се говори така за едно починало младо момче. Музиката няма нищо общо с това какъв човек си, ама ти си толкова "умна", че си си написала коментара в тема за п**ки и лакомия...
Иначе, говориш да "приемемаме различните", ама плюеш по метълите и рокаджиите. Хахаха, противоречие отвсякъде.

39.   Лакоми са, защото са българки! Някой ми беше казал, че руснаците например, били с по-малки като размери полови органи, но рускините си стоят с тях и пак са доволни. А българките търсят от голям, по-голям. Да това е истината, скъпи българки... На вас не може да се угоди изобщо.

40.   Малко е да се каже, че такива теми ме удивяват, че и непрекъснато някой пита дали му е достатъчен.
Обяснявам специално за мъжете, които до сега не са се замисляли за анатомията на жената - с 16-18 см е най-добро усещането.. При по-голяма дължина ни боли. Така, че , не става въпрос за някаква лакомия и мечти за чернокожи с по 28 см, което не знам и дали не е някакъв мит като факт.
А, смешката за руснаците и доволните рускини много ме развесели. Не знам на руснаците колко им е размера, но рускините не желаят да стоят с тях.По простата причина, че са алкохолици и бедняци, повечето. Ако имат пари и им задоволяват безкрайните прищевки, веднага биха забравили за мижавия размер.

41.   39, на приятелят ми му е 12см. и сме заедно повече от две години. Не съм му изневерявала и съм българка. Скъпо, българче, и ти като повечето мъже, си падате по развратни жени и после се питате "Кой ми с*а в гащите?? Защо ме остави като нямам много пари/ скъпа кола/ голям чеп??". Истината е, че сами сте си виновни за изборът за жени, а не "българката", но българските мъже старателно избягвате да поемете отговорността от избора си. :)

42.   Размерите нямат нищо общо с любовта. Размерите имат значение за тези, които искат само да консумират. Когато някой обича и го прави с любов и от любов, размерите нямат никакво значение.

44.   До 40, Ами убеден съм, че си попадала и на по-малък размер от типа на 14 да кажем, и какво не си оставала доволна ли и за теб този размер е малък, така ли да го разбирам