Споделена история от Секс и интимност

Как бихте реагирали, ако разберете, че половинката ви ползва секс играчки?
На моя му става лошо като чуе секс играчки, а аз съм доста за тях. Вие какво мислите по въпроса?

Коментари

1.   Живеем в 21 век. Просто елате в реалността.

2.   Моят дори ми купува играчки!

3.   Аз съм купил на жена ми няколко. Няма нищо по-хубаво от това да я погледам как ги ползва. Твоят е комплексар
М47

4.   Само ще се зарадвам!

7.   Аз бих се изкефих максимално.
Ще й купя каквото поиска.

8.   ъъъъъъъ? !? !? !? :-????
Това сериозно ли? Най-вероятно се притеснява да не ги използваш върху него. Е, от силиконова или метална играчка в дупето не се умира :D

Аз лично бих се втурнал към жената като бик на червено!!!! Оооо, с моята редовно вилнеем с играчки. Адски приятно е!
Първоначално имах притеснения, че ще се ужаси и ще избяга с ужасни викове, ама - обратното. Ако се използват внимателно удоволствието е двойно=троино по-голямо отколкото без тях,

Смело напред (и нагоре) и не се цели в дупето му! ;)

9.   М 49
Аз винаги съм бил за! Само, че жена ми все мрънка.

10.   На мойта съм й направил даже машинка. "Играчките" може да се сменяват, може да се регулира хода, а темпото си го избира (променя) сама. Обикновено участвам и аз. Правим си нещо като "тройка" без риск от ... човешкия фактор на "третия". Чувствам се превъзходно, когато тя получава максимално удоволствие. За съжаление има мъже, които биха се почувствали засегнати при подобни обстоятелства.
На свой ред бих попитал дамите, дразнят ли се ако разберат, че мъжът се е "самооправил", когато "не са му дали"? "Играчки за мъже" за такива случаи?

12.   Горката.

13.   Ужас.

14.   Преди бях против, струваше ми се супер извратено, болезнено и т.н. Но в последно време с моя приятел започнахме да обсъждаме идеята да си вземем секс играчки (от типа на клиторостимулатор и анални топчета (за мен, разбира се)), реших да гледам някои порно клипчета, за да придобия още повече представа и честно казано ми се струва въздбуждащо и мисля, че всяка връзка има нужда от малко подобно разнообразие в интимен план. Ако всичко се прави с внимание и в рамките на нормалното, увеличаването на удоволствието е гарантирано и за двамата партньори.

15.   Като жена ти казвам да не му обръщаш внимание на мрънкането и да си ползваш секс играчките. Обясни му че това няма нищо общо с неговите способности в секса, че просто обичаш да се забавляваш сама понякога и че няма как една играчка да замени човек. Ако разбере, разбере. Недей да се лишаваш от едно невинно забавление само защото той не го разбира. Комплексар е. Ако беше уверен в способностите си на мъж нямаше да го притеснява.

20.   Абсолютни глупости!
Твоят е страшен глезльо. С мъжа ми редовно ползваме секс играчки. Бях взела един простатен стимулатор, ей така, за майтап. Докато не го пробвахме, не бях виждала мъж да свършва така. Той, самия, после ми каза, че едва се държи на краката си.

21.   Уникално е! Това е едно голямо разнообразие в секса, особено с вибратор рабит зайче е нещо върховно! Можеш да си го ползваш и сама, става ти най-добрия приятел когато на мъжа ти не му е до секс. Винаги в секса ни е имало секс играчки, твърдо за, на него също не му е проблем, даже му е доставя удоволствие да вижда как се самозадоволявам пред него.

-Ж. 24г

22.   Абсолютна лудост. Твоят е абсолютен лигльо.
Точно като номер 20, купих на съпруга ми простатен симулатор. Отначало се почна "Ти луда ли си? Аз да не съм гей? Как ще ми го вкарваш това отзад (когато той го вкарва на мен - може, ама обратното - не)". Казах му да не бъде такова бебе и просто да пробва и му обещах, че ако не му хареса, ще го изхвърля пред него.
Пробвахме. Досега не бях виждала съпруга ми по такъм начин. Хвърляше като маркуч. След като приключи, той се обърна към мен и ми каза, че такъв луд оргазъм не е получавал никога. С него сме заедно от 15 години и обичаме да си разнообразяваме и да се забавляваме в спалнята. С две деца малко трудно, но намираме време.
Кажи на твоя да спре да се държи като малко дете.

23.   И ние си купуваме секс играчки веднъж-два в годината. Правим си тройка с вибратор от кибер кожа или си слагаме анални разширители. Да и двамата. От началото само жена ми ги ползваше, но я усещах как се заиграва и иска и аз да видя какво е. Попитах я иска ли да си сподели играчките, каза че я било срам и страх да попита, защото не знаела как ще реагирам. Ами и аз не знаех, но се оказа приятно чувство.

24.   Аз пък имам друг проблем, купих на жена ми 4 играчки, сама ги избра, големи дебели вибратори, а след като си заиграхме с тях няколко пъти жене ми вече не и харесва да прави секс с мен, било ми е малък и с тези вибратой се чукала и се кефи много повече ....абе 14.5 ми е и ми вика бил ми е малък !!!!!
ще съжлиавате след време като жена ви не ви иска и ....6те ходи с друг с по голям инструмент.

25.   Как да реагирам... в годините съм ѝ купувал играчки.

Най-важното е един чудесен комбиниран вибратор (вагинален клиторен), че много се мъчи с достигането на оргазъм дори и сама. Нали я обичам и искам да изпитва удоволствие и кеф от секса като мен.

Тя също си взима сама - 2 анални разширителя, 2 дилдота, броеница. Окуражавам я да ги ползва, да си изследва усещанията и да ѝ е хубаво. Харесва ми и аз да ѝ ги слагам когато е в настроение да ги включваме.

М33

26.   не мисля че е проблем това, по добре играчка от колкото "заместник". Както и в повечето семейства след време секса намалява и е хубаво да има някакво освежаване във връзката. Една вечер след като се чукахме с жената, за пореден път свърших бързо ме попита какво мисля за вибратор, аз од доста време също мислих да я изненадам с такъв и се стигна до там че взехме един среден размер, какво да ви кажа още с първото му включване я побърках от възбуда както нея така и аз, след 1-1, 5часа работа на леглото имаше голямо мокро петно от нея, свърши няколко пъти а и беше доста шумна.... аз съм с дете ръце ЗА
М - 38г.

27.   Един контравъпрос жените какъв тип играчки предпочитат,какъв вибратор ги подлудява най много???

29.   Мъж съм и даже аз и ги купувам на жена ми, използваме ги заедно

30.   Как да разбера за секс играчките? Избираме ги заедно. Случвало се е след като сме се скарали и сме стояли 2 часа без да си проговорим, а жената се чувства виновна, да каже хайде ела да се гушнем. Аз ядосан отказвам, но тя отива взема си играчка застава пред мен легнала на диванчето с разтворени бедра и се започва сама. Ако не дойдеш ще свърша сама, искам и езиче... Е работи номерът и.. Работи, че веднъж и бях много ядосан и не отидох. Свърши сама наистина пред мен. Не ме излъга. И сега работи номерът и.

31.   Нямам секс играчки. За сега не ми е купил мъжът ми. Няколко пъти съм намеквала, но нищо.

32.   Защо трябва мъжът ти да ти ги купува - поръчваш онлайн. Пристигат дискретно опаковани и куриерите не знаят какво предават. Все пак виж да предизвестиш някак мъжа си за намерението си. Има някаква опасност да реагира отрицателно. Първия път не взимай фалос. Нека е нещо с всяка друга форма, но не и с такава.

33.   Че то аз и ги купувам... А тя определено харесва нови попълнения в "арсенала".