Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжете?
С тази тема целя да си върна малко надеждата за мъжете.
Адски много ме дразни как аналният секс се счита от повечето мъже едва ли не за нормален и съвсем естествен, и очакват от жените да го правят.... Порното изврати секса и съзнанието на хората. Въпросът ми е, всички мъже ли сте така, или има и такива, които не ги влече аналния секс?

Коментари

1.   Аз никога не съм правил анален.
Просто ми е гнусно.
Имах една бивша и искаше, затова е бивша, защото като сподели, че го е правила ме отврати от себе си.
За мен тези мъже си остават педали, правили го с жена или мъж без значение.

М 24

2.   Че какво му е на аналния? Такъв е имало още в древността, не е от порното.

3.   М 54 с жената започнахме когато е в мензис. И го практикува е и до днес. И двамата го правим за разнообразие. Но испитваме о облекчение.

4.   Правил съм го по желание на жената, но усещането определено отстъпва от това да се прави по нормалния начин отпред. Готино е да се свършва отзад, но това е единственото предимство, ако не може да се свършва отпред. Но откакто разбрах какво е да се свършва отпред и в устата, дори се е налагало многократно да отказвам на жената, искаща да я "уважа" и отзад. Просто ми се струва нечистоплътно (колкото и да се подготвяте преди това всичко да е на ниво), а и свършването отпред е цели галактики по-приятно, особено ако жената е умела ездачка и е клекнала над мъжа с колене, опрени в гърдите ѝ.
Чувал съм неведнъж мъжете на раждалите през влагалището жени да се оплакват колко им било по-хубаво отзад, защото поради разширените влагалищни стени вече не чувствали жената отпред. Но умните жени знаят как да свиват влагалищните си мускули така, че на мъжа и през ум да не му мине да си поиска отзад.

Единственото усещане, което като доставяно удоволствие леко задминава свършването в жената отпред, е свършването в устата ѝ (без непременно да гълта), но и за целта тя хем трябва да не изпитва гнус от това, хем и да знае как да борави с устните, езика и ръцете си тогава! Много жени правят огромната грешка тогава да смучат на сухо главичката на мъжкия член, докарвайки невъобразима болка на мъжа в момент, когато кожата на главичката е в пъти по-чувствителна, отколкото в останалото време. Някои дори дращят и със зъби, което убива цялото удоволствие и вместо това то преминава в болки, продължаващи с часове.

- Кифлоприземител

6.   Аз харесвам аналният секс, още преди порното да стане популярно! Не мисля че има нещо извратено в това. Трябва и двамата партньори да го желаят.

7.   Аналният секс не е извратен ,но не ми е приятен. Неприятна миризма винаги се усеща. По-скоро съм попадал на жени които искат анален секс.

Спал съм жени които единственият начин да стигнат до оргазъм е да ги опъвам кучешката докато съм си напъхал палец в ануса им.

8.   Аз не съм фен на аналния секс. Пробвал съм 1-2 пъти по желание на жената иначе аз инициатива за това никога не съм имал. Предпочитам си вагиналния и оралния секс.

М.35г.

9.   Не съм искал никога анален от приятелките си. Жените си имат вагина за тази работа. Анусът служи за изхождане на фекалии и колкото и да се чисти и промива, пак си има миризма на л***а, освен това опасни бактерии, ако мъжа прониква без презерватив. Гейовете имат само тази дупка, обаче при жените не го разбирам това приемане на аналния секс като нещо стандартно и което едва ли не всяка жена е длъжна да прави.

10.   Аз съм твърде против аналния. То природата си е казала къде трябва. Стандартния секс във влагалището си е супер и не го заменям с друг.
Да има мъже, които са против аналния секс. Жени подбирайте си партньрите. Ходете с такива, с които и на вас ви е удоволствие.
М 41

12.   Здравейте! Ж на 40г.съм и анален секс правих за първи път със сегашния ми партньор преди 5г. Не бях опитвала преди това...Хареса ми, но все пак ми допада повече в путето
Иначе от време на време правим и анален

13.   Да се преброя - и мен ме е гнус от аналния секс! Знаете ли каква мръсотия минава там, бре? Защо ми е да си вра оная работа там, където минава потока от лайна, без извинение? И върхът на гнусотията /пак без извинение/ е после да я накарам да ми налапа оная работа, а след това да я целуна. Ще целувам червата ѝ, както и тяхното съдържание? Вие наред ли сте?

Защо е зелият този зор да развалите секса, Танганайка му стара? Каквото и да разправяте за подмивания и глупости, просто не е сериозно и това си е! И ми е все тая от порното ли сте го научили, от спартанците ли, от първият кроманьонец ли! Съвършено не ми пука!

14.   Надежда всяка тука остави.
И не, не е заради порното - хората винаги са правили и ще продължават да правят анален секс.
От друга страна - никой няма право да те кара да го правиш ако ти не искаш.

15.   Никога не съм си искал анален секс, но няколко от жените, с които съм бил сами си го поискаха. Те си падаха по по-грубия секс. Имаха желание да бъдат насилени отзад да усетят мъжка сила, заедно с хапане дърпане на коса чукане в устата, празнене върху лицето. Една даже си падаше да бъде чукана анално навън, в парк ,планина. Жените си го искат.
м36

19.   Не мисля, че има нещо гнусно и извратено в аналния секс, ако има идеална хигиена, аз съм мъж и обожавам да лижа и да смуча с устни ануса на жена!

20.   Правила съм го със сегашният ми мъж три пъти, женени сме от една година. Лиже ме много отпред и отпред, но аз всеки ден си правя по две клизми и имам перфектна хигиена. Ж25.

21.   Хъм, до колко това е секс е спорно. За секса си има други места и аз определено не го приемам. Ако някой си го поиска е много вероятно да му бия шута. Изключителна гнусотия, опасна при това.

23.   Наша компания осуществляет свою работу по реконструкции и очистки водопроводов современным методом гидродинамической очистки на новейшем парке оборудования. Использование вышеуказанного вида дает гарантию возобновления характеристик труб к исходному уровню, становятся меньше расходы электрической энергии на 20%, растет установленный срок применения труб на двадцать лет до капитального ремонта, увеличиваются промежутки между проф. сопровождением.
Фирма выполняет разные работы, скажем:
Аварийный ремонт канализации-восстановление внешней системы канализации в течение 2 часов.

Почему выбирают нашу специализированную компанию?
Великий стаж работы - более 100 восстановленных очистных сооружений в России и за её рубежами, присутствие всех без исключения лицензий и разрешений на выполнение строительно-ремонтных и технических процессов, создание и конструирование экологического, безопасного, энергосохраняющего, очень эфективного снаряжения, послегарантийное обслуживание, высокопрофессиональный и серьезный обслуживающий персонал.

Обустройство скважин - [url=https://synergy90. ru]Очистка емкостного оборудования[/url]

24.   Аналният секс е идея на мъжете. Много мъже са пробвали с друг или са били пробвани от друг и им е харесало

27.   Има и такива, кото не ги влече.

28.   Ако до момента не те е чукал никой анално и някой на втория ресторант иска да те опъне отзад е разбираемо да се дърпаш.
За някой, с който искаш да прекараш живота си - по-скоро може да правите от време на време анален секс.
Но не го разбирам ако са те опъвали отзад 10-на човека, а ти почваш изведнъж да се правиш на принцеса. Не, не си принцеса!

36.   Сегашната ми приятелка има интерес и съответно и мен ме привлече идеята, преди това не съм се вълнувал толкова.

Предишната ми приятелка хич не искаше нищо в тази посока и също ми беше ок.

Отговорът на въпроса е - да, не всички мъже искат да правят анален секс. Само че въпросът прилича по-скоро на зле изразено негодувание, изпусанто на непрарвилното място, отколкото на истински въпрос.

Просто въпросът се поставя рано в отношенията, за да е ясна сексуалната (не)съвместимост, толкоз.

38.   Ако не беше накарала жената преди 7-8 години, никога нямаше да ѝ мрънкам точно за това. Не е зле, но го практикуваме 5-6 пъти в годината.

39.   Мъж на 38 години съм. Не практикувам този вид секс. Не ми харесва да си го слагам там, откъде излизат лайна. Самата идея ми е гнусна. Добре, че и жените, с които съм бил не са настоявали. Свирките са друга бира. Те са второто най-голямо удоволствие след вагиналния секс. Обичам и да доставям орални ласки на жената. Когато съм доста възбуден, вагината ми е по-сладка и от мед!

40.   Мъж на 40 год съм също не харесвам аналния секс,някак ми е гнусен,пробвал съм 2-3пъти но не ме кефи само при мисълта че ще го правя и ми спада

41.   Не знам дали на мен ми харесва, но на жена ми и харесва. Тя не се срамува от това.

42.   М на 49 какво му има на аналния секс? Ако ти харесва практикуваш ако не не.

43.   Първият път отзад беше по желание на гаджето ми. Пита ме направо "ще ме любиш ли в дупето?".

44.   Радвам се, че има толкова мъже, на които аналният секс не им харесва. По мои наблюдения този вид секс винаги е по инициатива на мъжете, на жена не би й хрумнало да се пробва отзад.
Мъжетс, които обичат този вид секс са под някаква форма насилници.

45.   Аз не съм настоявал, правя го заради жена ми. Не е често. Тя го иска 2-3 пъти месечно.

46.   При мен не. М29. При положение, че съм в сериозна връзка и съм бил в няколко. Харесва ми много да влезна под кожата на партньорката ми и да знам много добре какво и харесва. Възбужда ме изключително много да ми трепери в ръцете от удоволствие или по всякакъв друг начин да свършва. Може да се каже, че съм абсолютно моногамен, защото това няма как да го постигна с непознати хора, пробвал съм. Понякога ми е идвало да започна да работя отзад, просто защото го усещам за подходящо в ситуацията. Нямал съм приятелка, която да каже, че харесва анално, но и никога нито една не ми е отгказвала, когато го правя. Винаги бих спрял, дори ако се усъмня, че няма удоволствие. Много мъже по-скоро проявяват любопитство, много има и които просто харесват да са доминиращи по този начин. Според мен една жена трябва да го избягва, но да го позволява, ако е както трябва и и харесва. Ако някой го прави и е хубаво, може би недейте да се дърпате просто защото така трябва. Ако си лягате с хора на които нямате доверие, това вече е друг проблем. Аз лично като мъж, никога не бих си легнал с жена, която ми няма доверие и не би ми се доверила да правя каквото реша. Това включва и да ми има доверие да ми откаже, да бъде искрена или да си поиска. Без тези неща, тези две тела няма как да потънат в истинска страст сами в тъмното, това е истината.

47.   Жените са предмет и винаги ще бъдат такива, когато искам да ти пръсна анусчето от ебане ти ще ми го позволиш, ако не ще ти пръшляса потанграта от недоебване и ще си на 60г с 2 котки или ще ти гали путето някъв малък путак и ще е по-женствен от теб самата и ще сте си 2 приятелки само че едната приятелка има член ХА-ХА-ХА
Така че жените сте си предмети, не виждам причина защо би отказала на мъж да те мъндръса в ануса като той предоставя подслон, храна и финанси за теб и децата ти. Лично аз ако имам такава жена като теб ще я изхвърля на улицата. АЗ РАБОЯТА АЗ ИЗКАРВАМ ПАРИ АЗ СЪМ ШЕФА НА КРЪЧМАТА АЗ СЪМ НАПРАВИЛ ДЕЦАТА АЗ СЪМ ПО-УМНИЯТ АЗ СЪМ ПО-СИЛНИЯТ АЗ СЕ ГРИЖА ЗА СЕМЕЙСТВОТО И СИГУРНОСТА АЗ ПРАВЯ ВСИЧКО И ТИ НЕ ИСКАШ ДА ТИ ПРЪСНА АНУСА ОТ ЕБАНЕ ДОКАТО ТИ СТОЙШ ЛЕГНАЛА БЕЗПОЩАДНО НА ЛЕГЛОТО ? ДРУГ ПЪТ МИЛА!

Драги мъже, такива жени ги изхвърляйте на улицата вие правите всичко вие я гледате, ако някоя ви откаже секс или това което вие искате направо я разхвърляйте през терасата. Жените просто се безполезни и ставате за родилки и секс обекти, това е, аз плащам аз правя всичко аз пазя аз правя АБСОЛЮТНО ВСИЧКО ТАКА ЧЕ ТИ ПРЪСКАМ ГЪЗА И ЛЯГАМ ДА СПЯ ЧЕ ДА МОГА ДА ГРАЙНДЯ И ДРУГИЯ ДЕН И ПАК ДА ТИ ПРЪСНА ГЪЗА.

48.   47, а ти си разгонено животно. :)

51.   Не обвинявайте само мъжете за аналния секс. Има жени на които им харесва и го искат.
ж39

52.   Бях чела една статистика за САЩ, за 2019 год. Запомних, че 21% от жените там практикуват анален секс от 1 до 5 пъти годишно, 16% от 1 до 3 пъти месечно, а 7% от жените практикуват анален секс повече от три пъти месечно. Аз май съм в 16-те процента.

53.   Първо когато знаеш как да го правиш аналния жената остава много доволна и сама си иска. Аз съм имал няколко с които го правих и те после сами искаха защото им било приятно. Много често съм чувал израз път...та е за раждане а гъ..а за удоволствие. На мъже на който не им харесва проблема е че са били с някоя мърка дето не си го мие.
М 46

54.   Мъж съм. Права си мила НЕ е нормален между мъж и жена. Отзад се думкат педалите и мангалите! Пробвал съм анален с жена ами не ме изкефи да ти кажа. Все пак затова има вагина жената там си е предназначено за секс от природата. Освен това има теория, че тия дето обичат анален са неосъзнати педали. Питал съм и приятели мъже, който имат жени ами никой от тях също не харесва дори им е неприятен са ми казвали в разговор по мъжки!

55.   Жена, която не прави орален и анален секс, като добавка към вагиналния, не е нормална жена за мен.

56.   Аналният секс е удоволствие за жените, а не за мъжете. Жена ми споделя, че оргазмът тогава е силен и по-различен от този при вагиналния секс. Анусът не може да обгърне пениса така, както влагалището. Така, че мъжете усещат основно проникването. Жените, които не искат да им го вкарат отзад, губят много. Но си е техен избор.

57.   На приятелката ми аз и предложих да пробваме някой път анален секс. Тя след кратко замисляне каза, да го направим веднага. Само щяла да мине през банята.

58.   Секса трябва да е без задръжки между двама който се обичат и смятат да са дълго заедно, от всичко трябва да се опита и да се прави, а ако смятат да са семейни и нормални нека всичко си е между тях и аналния секс трябва да е нещо нормално, също така свирки и лизане пълнене на всички дупки с каквото има, да не съм груб ама хубаво си е и когато жена ти ти пъхне два пръста в задника и ти извърти една свирка или пък и двамата сте си пъхнали по един анален разширител за кефа, а ако ли не смятат да са семейни аз бих си викал и други мъже и жени за извращения да и пълним всички дупки на гаджето или две да ги плющя баси кефа, а може и оргиика, но това е ако си с някой само за ей така

59.   М 29
Сефтето ми беше аналното дупе на една девойка, която беше девствена, но й се искаше страшно много. Както и да е с жена ми практикуваме анален секс рядко но целта е двойно проникване с два пениса за макс удоволствие за нея. Подарих и преди време оргомно дилдо и не мога да ви опиша за какви умопомрачителни оргазми получава за 15 минути..
Само вмятам, че това се случва 2-3 пъти в годината, което според мен напълно заслужава. Иначе на мен също не ми допада редовният анален, отпред си е по добре!

60.   N 14
Eвалата брат ми, това е истината която блести като слънце в очите на такива жени които не искат да я признават, искрено много ги съжелявам защтото повечето са жалки и страдащи поради много други причини, да си жив и здрав.
форума има нужда от такива смели искрени отговори.