Споделена история от Секс и интимност

Умръзват ми след секса
Здравейте от доста време следя този форум и дойде момента в който искам и аз да споделя моят проблем! Момиче на 20 г. съм .
Работата е там, че искам някой мъж и в момента в който преспя с него автоматично ми омръзва. Красиво момиче съм и ми е много лесно да завъртя един мъж когото си харесам ,но те се дават толкова лесно че някои са ми омръзнали и преди секса. В детските ми години е било винаги обратното и момчетата изобщо не ме забелязваха и аз отивах при първия който ми обърне внимание за да се чувствам и аз поне малко харесвана и с една дума никое момче което харесвах не ме поглеждаше. 6/7 г. по-късно нещата се обърнаха и сега аз, съм тази която избира . Ами да ама какво ми става , защо ми омръзват всичките? Искам даден мъж наистина много и в момента който го получа сякаш не ме привлича и си мисля начини да го одрежа.Не е заради секса , правила съм от хубав по-хубав секс и съм една от малкото която може да се похвали ,че засега не е имала лош в леглото ! Имала съм и няколко дълги връзки и приятели с привилегии. Другото което е че веднъж спя ли с тях те не ме оставят намира и още повече ме отблъскват. Не съм лесбийка -отвращават ме ! Привличат ме само мъже !
Този проблем ми пречи вече 1г. и това е причината и да си нямам сериозен приятел, защото не искам да живея в лъжа и да правя нещата насила. Прекалено критична ли съм че все нещо не ми харесва? Някой изпадал ли е в такава ситуация ?

Коментари

1.   Върви на психолог или психиатър. Казвам ти го с най - добри чувства. По скоро това което правиш е избиване на комплекси за малоценност в миналото. Сексът е последствие на взаимност, обич, любов на двама души след определено време заедно, а ти почваш със секса което е гимнастика в твоя случай. И понеже разбираш проблема си трябва да посещаваш специалист или сама да смениш приоритетите си
в създаването на връзка и секса трябва да бъде доста по - късно. По лошото е че вече може би си създала име на лесно момиче и ще ти бъде по трудно да създадеш точно такава връзка. Успех.

2.   Стандартна история в сегашно време. Не е харесвана, като малка, избива комплекси в периода 16-32. След 35 никой не я иска освен за секс, защото не би се набутал да има деца от такава.

Проблемът на сегашната разложена цивилизация е че даде право на жените да избират партньора си.... Докато си харесаш някой за нещо по-сериозно, ще са те минали още 10-20 човека и когато се влюбиш в някой, като ти разбера бройките ще му се подрайфа. Всеки път, когато се даде право на жената да влезе в политиката или да взима решения - идва пълен разпад на цивилизацията!

3.   Познато чувство. Аз не ги оставях баш след първия секс. Давах им по още няколко шанса да ме изненадат, но въпреки това все им намирах кусури. Една ми се виждаше твърде плоска, друга нечистоплътна, трета се оказа твърде тясна и все я боляло. Бил съм в 20 те си години и с каки. Тях ги забивах къде ли не. Веднъж в един цветарски магазин толкова си харесах една жена около 40-те, че никога няма да забравя как продавачката ми затвори зяпналата уста. Тя беше като тигрица. Нищо не сме си говорили просто отидохме в един хотел и останахме два дни. Те ми показаха страшни номера. Правил с съм две жени, а на едната приятеля седеше и трепереше отстрани. Тя после го заряза и дойде при мен. Никога не съм имал проблем с намирането на жени, те сами идваха, но никоя не беше идеална. По някаква причина искаха много да ми се харесат. Правил съм с едно момиче секс пред всички на един купон. Веднъж една кака изпи за един ден 15 бири и 3 големи водки и ми направи скандал, че се заглеждане с някакво момиче от съседна маса и отиде да се целува с управителя на заведението. Тогава ми просветна, какво правя там и приключих със случайните връзки. Не че започнах да търя идеалната, но качих критериите. Аз спортувах волейбол, а от малък карах и мотори. Родителите ми все пътуваха в чужбина и водих гаджетата да ги съблазнявам с вечери у нас. Докато бях с едно момиче в съседната стая спеше друго, което копнееше да е с мен, а аз не и се кефех. В един момент се преместих в отделен апартамент и си го ремонтирах типично мъжкарски. Поръчах огромно легло. Имах големи планове за него, но уви нищо от това не се случи защото се появи ТЯ. Заради нея приключих със старото Аз. Всеки път когато я виждах и казвах, че ще бъде завинаги моя, но тя не ме искаше без да ме познава. Тя е първата, за която съм се борел. Зарязах стария живот и не правих секс 11 месеца защото тя не ме искаше. Винаги си прекарвахме чудесно заедно, но не ме искаше. Струвах и се твърде наперен. Вече имах и собствен бизнес и бях в облаците, но нямах нея. Не съм наранил момичетата в живота си защото и те се забавляваха с мен. Никога не са плащали нищо, а са получавали внимание и съм бил винаги кавалер. Но това момиче е единствената, в която съм се влюбвал. Буквално си загубих ума по нея. Казвах, че не ме интересува дали си има приятел, а да става и да тръгва с мен и така ставаше и след часове разговори ме молеше да я закарам по малките часове у тях. Е да всичко завърши със щастлив край. Накрая след като и казах, че бях до тук тя се обади и сега сме женени вече 10 години. Бурни и страстни. Секса всеки път е като за последно. Умея да и целувам котенцето, което съм усъвършенствал в годините и постоянно се образован как да я карам да е напълно задоволена. Тя е прекрасната за мен. И двамата спортуваме и бих казал сме в по-добра физическа форма отколкото като се взехме. Ядосва ме разбира се, но аз съм видял толкова в живота, че мога много да трая. Кипвам доста рядко, но случи ли се я хвърлям в поръчковото ми уж ергенско легло и всички приключва с удъри по стената от съседите. Ужасно много обичам секса с нея. Тя прави упражнения за мускулите на тазовото дъно, които като ми го сграбчат буквално ми го изцеждат. Никога не ме е питала за стария ми живот и връзки, а и аз не съм обелвал и дума. Като се оженихме известно време ми звъняха разни, но любезно ги отклонявах, а моета скромна жена за няколко години ми разкара всички приятелки и отся само женените ни приятели. Стратегия а. С две думи си намерих майстора.
Времето минава толкова бързо, не забравяйте това. Раздавайте се за любимия човек и не бъдете егоисти. Задоволената жена е щастливо сияеща и е готова на всичко за своя мъж.

6.   Пропуснах да вметна, че всичко това се случи когато приятелят ми ми изневери с дружа жена преди 1г. преди това никога не съм била така!
-Авторката

7.   Правиш се на мъж и много си си повярвала. Няма как да ти омръзне секса с някой, ако е страхотен. Явно попадаш на мухльовци, които отгоре на всичкото ти и досаждат след секса и вече съвсем се отегчаваш. Ако беше с истински мащо, до сега да си се влюбила.

8.   Така е винаги, когато правиш секс с човек когото не обичаш.

9.   Карай ги наред, днес един, утре друг, не повтаряй, като ти омръзват. След десетина години ще си амортизирана бричка със солиден километраж и ще се чудиш защо те ползват за еднократна употреба.

10.   Защото си консуматорка. Аз изчакам няколко месеца преди да легна с някой и ако го направя, очаквам сериозни отношения, затова съм била само с двама. Може много мъже да ти харесват, но това не значи че трябва да си лягаш с тях.

12.   О и У са две букви в българския език.Научи се кога се пише О и кога У.

14.   Спокойно. Ще остарееш по-бързо отколкото си мислиш и мъжете ще те оставят на мира.

До тогава ти препоръчвам да спиш с колкото можеш повече мъже за да се позабляваш. Търси си и богати спонсори да ти улеснят живота.

Сериозните връзки не са за теб и най-добре да не се захващаш. Умните мъже така или иначе бързо ще те преценят що за птица си и няма се занимават дълго с теб, глупавите ще ти омръзват бързо.

Само трябва да се примириш че след 45 год. най-добрата ти компания ще са домашните ти котки.

15.   Имаш си комплекси и търсиш само единя секс! Това е! Не си дорасла още за сериозна връзка - забавлявай се докато имаш време. Мъже за ебане има много!

М. 35г.

16.   Хехехе всеки се давал! Не си спомням аз да съм! ;)

Много комплекси явно.

17.   Май си лесбийка. Самия факт, че те “ отвращават” май нещо говори пак за проблем в теб. Трябваше да са ти безразлични, а не да те отвращават.

18.   Лесно ти е да завъртиш простаци и глупендери, загорелтаци и чекиджии, ама ела се пробвай да завъртиш мен. И не, не съм педал, просто като те чета и ми става ясно колко лесна си всъщност, а на лесни откачалки не пускам.

19.   Още докато те чета ми Умръзваш, но на теб ти трябва як ебач, който да ти обърне хастара на путката, да имаш 1 седмица мускулна треска и си ОК!!!

20.   Много лесно и била да завърти един мъж. Щото не си попаднала на умен мъж да видиш на какво ще те направи.

21.   №3 хубаво си намерил жена си. Но за едно нещо здраво се лъжеш - че никой не си наранявал. Тия дето обичате да играете, много си вярвате че сте големите пичове. Това че не си видял как някои девойки ги боли, не значи че не се е случило.

24.   Мила, все някога се появява някой, който 'се изпразва в съзнанието ти' както се казва. Мъж за жена, жена за мъж, няма значение.
Не се оплаквай, а се наслаждавай! Пъки да имаш избор е по-добре отколкото да нямаш ;)

25.   Мила, все някога се появява някой, който 'се изпразва в съзнанието ти' както се казва. Мъж за жена, жена за мъж, няма значение.
Не се оплаквай, а се наслаждавай! Пъки да имаш избор е по-добре отколкото да нямаш ;)