Споделена история от Секс и интимност

Какво се случва в главата ми?
Здравейте, от месеци насам се чувствам много объркана от мислите в главата ми. Ученичка съм, от голям град. Бих казала, че живея нормален живот, излизам с приятели, обичам да пазарувам и правя всичко, което едно момиче на моята възраст прави. В края на лятото обаче ми се случи нещо, което не ми дава мира. Една вечер след поредното излизане с приятели (края на лятната ваканция) се прибирах към 20 часа към нас, тогава беше почти тъмно, но не съвсем. Докато се прибирах покрай мен мина мъж на не повече от 30 години, който от нищото ми подхвърли "Ехее баси яката (цензурирано)", аз разбира се се изплаших или по-скоро ядосан, нямам представа но ми подскочи сърцето и му казах да си мери приказките, но той само се засмя и ми вика ела ела, но аз си продължих, смисъл ние и двамата продължихме да вървим в противопололожни посоки и да ми говори. След като се засмя ми каза "Ако дойдеш в колата и си вдигнеш рокличката ще ти дам пари". Казах му да се разкара и че ще извикам полиция и той каза още нещо, но аз така или иначе се бях забързала и не му отговорих. След тази случка обаче постоянно мисля за това. Не го намирам като нещо лошо, а по-скоро ми стана тръпка. Не знам защо, от тогава минаха 3 месеца и не съм спряла да мисля за това, понякога си го представям, друг път аз самата се чудя как изобщо ми минава през ума такова нещо, но и до днес е в главата ми. Не знам какво да мисля...

Коментари

1.   Не се притеснявай, малката. Тепърва това те чака и действително ще ти е тръпка как те гледат, когато вдигаш рокличката и сваляш гащичките пред мъж. Сега, ако решиш да го правиш за пари, има си термин за такива момичета.

2.   Възбуждащо е. Да се чувстваш желана, да се възхити мъж от теб. Скоро ще се научиш да използваш красотата си като оръжие за манипулация на мъжете и те ще изпълняват всичките ти желания. Наслаждавай се на живота, защото е само един и е кратък, а красотата е още по-нетрайна.

5.   Поинтересувай се какви са типичните сексуални фантазии на жените. Може самото четене за това да е травматично преживяване и да ти трябва немалко време да го асимилираш, да намериш нястото на тази информация в главата си.и представата си за света.

Не забравяй, че имаме и акъл, с който да избираме, не само полови органи. И мъж да е, ако избира само с оная си работа, няма да му се получи добре.