Споделена история от Секс и интимност

Външния вид на гърдите
Здравейте!! Имам притеснение и реших да споделя. На 19 съм, но се тревожа от външния вид на гърдите ми. Не са малки, не са и големи... ареолите обаче са огромни, не мога да се гледам, около 4 см. На каквато и форма да е,не е добре. Неудобно ми е да се събличам пред приятелят ми, случи се да ме хване преди баня и намекна че са големи, това преди няколко дни. Хвана ме яко срам, супер неловко ми беше. Мислила съм за корекция,това добър вариант ли е според вас?
Също да вметна, че при стимулация или ако е по-хладно/по-горещо изглеждат по различен начин, достигат си 2 3 см и изглежда една идея по-добре. Проблемът е през останалото време, че и не ми се вижда нормално.

Коментари

1.   Много са си добре. Няма от какво да те е срам.

3.   Нямаш нужда от никакви корекции. Срамът и несигурността за каквото и да е са нормални неща, когато не си достигнала даден опит и възраст, но също са неща, от които трябва да се отърсиш.

Въобще да не ти пука от нищо - научи се да се обичаш такава, каквато си. Ако един мъж не може да оцени естествената ти красота, не е за теб, и самият той е недорасъл за сериозни отношения. Най-често се получава така, че когато самите ние се обичаме такива, каквито сме, и мъжете полудяват по нас повече... ;) Всичко е въпрос на излъчване и увереност, не на външен вид.

Моите гърди са малки и с големи ареоли и досега никой не се е оплакал, че даже комплименти получавам, защото аз се научих да си ги харесвам.

Ж 27

5.   И при мен е така. Да не ти пука! Много мъже се кефят на това.

7.   И моите ареоли са много големи. Гърдите ми изглеждат много добре само, когато са настръхнали, та да.... Аз също съм мислела за корекции, но ме е страх да легна под ножа за нещо такова и все още си трая.
Ж21

8.   Не мисля, че това е много или изглежда зле. Имал съм такива, не е зле. Просто мъжко мнение, ако те интересува.
Че има жени дето не можеш да им промениш мисленето, в който случай не знам защо би писала тук. Ако търсиш мнение, честно - ето го моето.

9.   4см радиус ли? (да де, то ако е диаметър би било неестествено малко)

На мен големи ми харесват. С приятелката ми веднъж разменихме няколко думи за това как са ѝ големи като са отпуснати и как стават мноого по-малки, като „настръхнат“. Изненадах се от това, че тя се изненада, че големи по ми харесват.

Не се втелявай за глупости! Ако си се угрижила за това какво друго допринасяш във връзката освен визия и секс, като например зрялост, емоционална интелигентност, добродетелност, честност, интегритет, цена няма да имаш.

10.   Не се притеснявай скъпа. И мойте аероли са огромни и доста тъмни на цвят. Кожата ми е светла и доста силно се окрояват. Но пък мъжът ми много ги харесва и ме кефи.
Партньрът ако държи на теб, няма от какво да се притесняваш
Ж 41

11.   Ето моето мнение като цицоман...
Ами аз винаги съм харесвал големи гърди.
Представите ми във времето се мениха разбира се, относно форма на гърдите, едрината на зърната и ареолите (диаметъра и цвета им).
В крайна сметка обожавам големи гърди с големи ареоли и големи зърна.
Разбира се, че възбудата и дразнители от различно естество влияят на размера на ареолите и зърната. Все пак са живи :)

Който е фен на гърдите ще те хареса!
Който си пада по малки стегнати дупета възможно да не се кефи на гърдите ти.
Наскоро имах секс с една мацка с малки гърди и големи ареоли, пкриващи голяма част от гърдите й. Ами вкусни бяха, хах.

Ти момиче - нямаш драми, ама никакви! Радвай се на живота и да не ти пука от подобни редразсъдъци! Късмет

мъж на 40г.

12.   На някои жени гърдите растат до 25-годишна възраст, затова изобщо не е добра идея да ги оперираш, а и може да си създадеш излишни проблеми и болки при бъдеща бременност, когато гърдите значително нарастват. Мъжът, който е подходящ за теб, ще те хареса такава, каквато си.

13.   Благодаря ви, малко сякаш се успокоих... Да видим как ще се случват нещата пред приятелят ми и как ще приеме външния вид