Споделена история от Секс и интимност

не е срам ,а МОЖЕ БИ гнус
Здравейте пише ви мъж на 32г семеен от 8г с две прекрасни деца.
Секса никога вкъщи не е бил перфектен жена ми е на 31 хубаво сложена но никога и не е допадал секса. На напоследък дори я е гнус да го хване с ръка. При проникване което се случва доста рядко порядъка на 2 макс 3 пъти в месеца изключително много я боли при проникване и по време на самия акт. Има ли други в моето положение. На кратко няма секс няма и задоволяване дори със ръка само през бельото го мачка което изобщо не ми допада. Аз и правя пълна програма лизане както си трябва и предпочита така да свършва. Някакви идей как да продължим искам по редовен секс. За любовник ъбсурд през повечето време сме заедно. С лубрикант сме пробвали пак я боли, как мога да и повдигна либидито изключително ниско е. Само да кажа, че никога не се е самозадоволявала изключително А сексуална личност. Съгласен съм и на тройка с друг мъж само да и потръгне секса но и това отказва. Мъж на 32 иска повечко секс не искам да си съсипвам семейството предложетия какво да правя. Изключително хигиеничен съм винаги преди секс си отделям поне 30 минути в банята за подмиване и бръснене където трябва

Коментари

3.   Много често болката не носи удоволствие. Първо поговорете и се опитайте да намерите източника на болката. Също препоръчвам консултация с генеколог.

4.   Помня имах такъв период, беше преди има няма месец. И аз минах през нещо такова, като жена мога да ти кажа, поне в моя случай беше такъв.. не е гнус а страх от секса. Самата болка която усещах ме караше да се страхувам, че аз ако го хвана да го мачкам мъжа ми ще се възбуди и след това следва и останалото.. решението е гинеколог да се види от какво и къде идва самата болка, след това ще й дадат някакви вагинални атибиотици/хапчета и нещата ще се оправят.. пак го казвам, поне при мен така беше.. късмет

5.   Автор:
Ходила е на гинеколог има "обърната матка" и какво аз цял живот ще съм човека с не редовен и не качествен секс. Напоследък дори започна и да не ми става в редките случаи когато го правим щото знам почва едно пъшкане офкане... НИКАКВО УДОВОЛСТВИЕ

6.   Авторе, жена съм, на 27 години (с 1 дете), с обърната матка. Това не е причина за толкова силна болка, понижено либидо и всякакви други оправдания. Обърнатата матка никога не ми е пречила в секса, единствено ми докарваше по-силни менструални болки, но гинеколожката ми каза, че като родя ще се оправи, и така и стана.
Според мен във вашия случай, тъй като сам казваш, че жена ти е асексуална, тя самата се "стяга" по време на секс и заради това изпитва болка. Може подсъзнателно нещо да я притеснява - я външния й вид, може би си мисли, че не е достатъчно добра в леглото, може нещо в теб да я отблъсква, или просто да я е срам да се "отприщи", за да не обърка нещо (така се чувствах аз първия път, когато хванах член и затова толкова дълго го отлагах преди бая време). Ти самия казваш, че й правиш пълна програма и може би тя самата се чувства по-неопитна в секса и я е страх да се престраши да опита нещо ново за нея. Опитай с повече комплименти и полека да й казваш, че е време да пробва нещо ново, за да се разнообразите и да ви е добре и на двамата. Все пак ти изпълняваш своята част от акта. Но в никакъв случай не я насилвай и не се карайте, защото тогава хептен ще "затвори дупката".

7.   Поговорете си, споделете чувствата и опасенията си без да се обвинявате за случилото се. Започнете да пробвате нови неща. Може да се къпете заедно, да оставите децата на бабата или да отидете на разходка в планината. Променете ежедневието си с малки крачки. Ще видите че ще се чувствате много по-добре. Разделяйте си работата в домакинството и отглеждането на децата. Например, ако тя готви, ти можеш да нарежеш салатата или ако си по-добър по математика да помогнеш на децата с домашните... Всичко това макар и неусетно ще засили вашата връзка, ще ви накара да се чувствате много по-комфортно и щастливо. Лятото намерете два-три дни да отидете сами на море. Изберете някой пуст плаж и се наслаждавайте на тишината и спокойствието. Целувайте се преди лягане и след ставане. Може дори да опитате някоя тинейджърска щуротия. Забавлявайте се! Вместо тройка или нещо подобно, което би съсипало крехките ви отношения. Може да отидете на нудистки плаж или да се пече по монокини на някой обикновен плаж или басейн. Първо сърцата и на двама ви ще бият лудо и ще се чудите, как изобщо сте си фантазирали за тройка, като сега сте пред инфаркт. После ще се отпуснете и ще осъзнаете че това е нещо съвсем естествено. След време тя ще се отпусне и ще се харесва много повече такава, каквато е. Ти също. Може да изпитате притеснение, да се чувствате неловко или да изпитате възбуда. Нищо от това не е лошо. С жена ми случайно попаднахме на нудистки плаж това лято. Първо се скарахме, после решихме че като сме ходили толкова време пеша оставаме там и каквото такова. За да се впишем и свалих сутиена. По залез плажа беше опустял и тя сама предложи да се съблечем и да пробваме какво е чувство да си гол във водата. Беше невероятно! Не може да се опише с думи. Както си плувахме и се забавлявахме до нас дойде чисто гол мъж и ни заговори. Никога не си бях представял че между мен и жена ми ще стои гол мъж и няма да изпитвам ревност. Е ревност нямаше. Човека ни приветсва за смелостта, оказа се един от стопаните на плажа. Каза че цял ден са се чудили дали не сме някакви перверзници. После редовно ходихме там чувството да си гол е невероятно освобождаващо.... Та така разнообразете се. Няма универсално решение, може да е спорт, четене на книги масаж след работа или нещо по-пикантно! Открийте какво ви харесва.