Споделена история от Секс и интимност

Какво мислите за голите снимки?
Малко странен въпрос... Бихте ли излезли на първа среща с някой, който ви е изпратил гола снимка? В случая аз един вид си я поисках индиректно (бях в много лигаво настроение), и не мислех, че наистина ще изляза на среща с този човек. Но си мисля, че може и да е свестен, защото казва, че си търси сериозна връзка и иска семейство... Некомфортно ми е, при мисълта да се видим, аз и без това съм притеснителна... Според вас това, че ми е пратил такива снимки, говори ли лошо за него като човек? Моля за съвет :]

Коментари

1.   Е не живеем вече в средновековието все пак. Да се обменят голи снимки за дорбо или лошо вече си е нещо напълно нормално. За това и нищо не означава това за това какъв е човека.

3.   Ако се занимаваш с човек, който лесно праща на непознати своите голи снимки, после може да се окажеш редом до човек, който е сваляч и лесно праща на непознати своите голи снимки. От това по-ясно няма как да ти го обясня.

- Кифлоприземител

4.   Да - говори ми единствено, че иска да те изчука!

>М.35г.<

5.   Аз не бих излязла с мъж, пратил ми голи снимки, даже ако сама съм ги поискала. Пък той колко е свестен си прави сметката...

6.   Повярвай ми, свестен човек никога няма да ти изпрати голи снимки. Оо всички казват, че са за сериозна връзка, и после става друго..

7.   До 5 - Ъъъъ ... икаш нещо, получаваш го, но не си доволна? Защо!?!?

8.   Какъвто е той, такава си и ти, фактът говори лошо и за двамата. Ще ти спестя един неласкав епитет, не от уважение към теб, а за да не ми отреже поста модераторът. Притеснителни определено не сте , нито пък свестни и хора за сериозна връзка. Ставате за еднократна употреба само.

10.   Колко гола беше снимката? По бельо, по бански, без бельо и с ерекция ли и виждаше ли се лицето на човека?
Когато искаш голи снимки, човекът отсреща може да ги свали от Интернет особено, ако са без лице и също да се пошегува, но и някой самовлюбен нарцистичен индивид с високо самочувствие и спортна фигура също би могъл да ти изпрати голи снимки. Има голяма вероятност да попаднеш на женкар, но може и да е загорял и недотам опитен с жените младок, който помпа мускули, за да си хване гадже.
Във всеки случай, ако решиш да се срещнеш с него трябва да е през деня, докато е напълно светло и да е на оживено място.

11.   7, да ти е хрумвало, че са го тествали? И в случая правилното е да не ѝ угоди. Аз като мъж например си имам свои начини да видя за коя жена си заслужава да се напъвам в свалките и коя е... за такива като оня с голата снимка. Пускам няколко теста в началото и после знам има ли смисъл или нещата ще се разсъхнат дори да е лудо влюбена в мен.

А ти можеш да скочиш от небостъргач, ако жена ти го поиска, пък после ако оцелееш се чуди защо не е впечатлена от теб! Най-малкото си се показал като някой, който не мисли много и като нищо ще я остави вдовица рано-рано. Този със снимката гори по друг показател. Кастинг, братле, ама за разлика от разните там конкурси тук има и задачи, които не искаш да изпълниш, ако ще продължаваш нагоре. Пък ти можеш и с друг мъж да се награбиш, понеже милото ти го е поискало и после да се чудиш защо ти викат пасивен хомосексуалист! Мислете, бре, мислете! С това мислене тип "шефа каза, аз върша" сте добре в службата, но тук не сте на заплата и няма йерархия!

12.   Запознах се с жена в соц.мрежи,писахме си във Вайбър.На втория ден си направих устата за снимки и тя ми прати снимки със сутиен,а после и на голите си цици по отделно ! На третия ден вече я ебах в хотел и се оказа че циците са истински,не от Интернет,а путката й тясна,та тясна...
Жената не е курва,а порядъчна,просто й се беше доебало,защото е сама !

13.   Аз да питам (М29), защо всички тук, и мъжете и жените, съдите човек цялостно, само по едно негово действие?
Според вас нормално ли е цялата същност на човек, да бъде сведена до 1 негово/нейно действие? При това действие, с което не е наранил никого, и е било по молба на човек, с когото иска да прави "нещо" (не уточнавам дали секс само или връзка, защото реално няма как да знаем).

Сигурен съм, че всеки един от хората, които тук в коментарите съдат, е правил неща в живота си, по които, ако тръгнем да го съдим по същия начин, ще го изкараме още по-черен.

Защо всички бързате толкова да преценявате човек, само по едно единствено негово действие? Толкова ли къс attention span имате или просто сте най-заетите хора на планетата, та нямате време поне да се опитате, да вникнете малко по-дълбоко?

14.   Това, което виждам е, че на момичето и се еЕе и иска да й разпорват здраво... ама я е срам и изпитва неудобсто от желанията си и сега пуска гузен въпрос, та да намери подкрепа и да й се отпусне душиката.... Темата е от преди 2 месеца и нещо.... ако още следи, нека пише какво е развитието.