Споделена история от Секс и интимност

Бебе ли се опитва да ми направи
Наскоро се запознах с чужденец. Много ме харесва, държи се сериозно, зрял мъж е на 37, а аз на 32. И двамата търсим сериозна връзка. Отношенията ни обаче се развиват прекалено бързо. На пръв поглед нормална връзка, видяхме се няколко пъти, прекарваме повече време заедно. На 4тата ни среща за първи път правихме секс. Не само, че беше без презерватив, ами и свърши в мен. Ако не го бях попитала дали е свършил, даже нямаше да ми каже. Още от самото начало ме разпита искам ли деца. Аз казах Да. Обсъждали сме го доста пъти, ама чак толкова.... Според мен се опитва да ми направи бебе. На всичкото отгоре бях и в оволация и реших да пия хапче. Той беше абсолютно спокоен. Цяла нощ ме гушка, държа ме за коремчето. Каза, че ако съм бременна, няма да ме остави, ще си го гледаме. Може би не е най-важното да споменавам за това, но не ми хареса особено секса с него. Не си се представм с него цял живот. Искам дете много, ама не от него точно. Притеснява ме, че е чужденец и че е мургав. Мулат е, с черти на европеец, но леко мургав.
На следващия ден бях на работа, не можех да изляза. Той обеща да ми вземе хапче и да ми донесе, но изоообщо не бързаше. Два пъти му звъннах, дойде в 12, донесе ми и го изпих.
Според мен той много иска да имаме дете, а не е просто несериозен. Казвал ми е, че и преди е искал дете, но не е срещнал правилната жена, но сега я е открил може би, визирайки мен. Вие какво мислите? Случвало ли ви се е нещо подобно с гадже, съпруг или с някой отскоро, както е при мен?

Коментари

2.   Егати ужаса, защо си с този? Това е все едно жена да излъже мъж, че е на противозачатъчни и да забременее нарочно. И то на четвърта среща, когато хората не се познават още.. Този е психопат или най-малкото много кофти човек, който се интересува само от собствените си желания.

3.   Има много такива типове по света, които целят да впримчат някоя наивница с бременност и после им е в кърпа вързана. Така както го описваш, вероятно е отхвърлян неведнъж, и затова прибягва до подобни прийоми.
Най-важното което си описала в поста си е издайническото "Цяла нощ ме гушка, държа ме за коремчето. Каза, че ако съм бременна, няма да ме остави, ще си го гледаме. " Това не е червен флаг, ами направо пожар.

На твое място си обирам крушите моментално. Хора които вършат подобни неща в 99% от случаите са склонни към по-лоши неща от сорта на психическо и дори физическо насилие. Особено, когато усетят че вече нямаш избор, или като се роди рожбата.

4.   Аз с мъж дето не го искам, не правя секс.
Вземи се в ръце, деца се правят на млади години, идеалният принц не съществува. А, ти защо не взимаш мерки, като не искаш деца?

5.   На 32 и правиш секс без презерватив? !? Без презерватив и на противозачатъчни съм правила само с мъжа си, а ти на 4та среща? !? Този не е нормален също - да имате бебе е взаимно решение. Не може да си свършва, когато си поиска, без да те е попитал. Та вие не се познавате още. Как за 4 срещи ще знаеш, че някой е подходящият за теб човек? Бягай далеч, че не го знаеш що за стока е.

10.   Ти си на 32 а нямаш мозък за 2ст. Всеки арабин негър и изобщо всеки нискоинтелигентен с радост ще ти направи бебе, още преди да се е родило ще е избягал. Как ще спиш с някакъв арабин дето не го знаеш на 4та среща без презерватив, ти луда ли си, той може да има спин може да има херпес може да е нещо лечимо но което да ти докара много разправии. Секс без презерватив само след тестове се прави и при сериозни отношения. Е много хора правят но те са малоумници после се влачат цял живот по болниците. Веднага го зарязвай този мангал ако не искаш бебе от него.

11.   Стига си обвинявала, звъняла два пъти и т. н. Зряла жена на твоята възраст трабва да знае какво иска, да прави секс с презерватив и да вземе съответните предпазни мерки, особено на пъпа срища за секс. Ако не го е направила, аптеките са на всики ъгъл, отива и си купува хапче сама. Осъзнаваш ли, колко детско ти е поведението?

13.   Тъкмо щях да попитам дали е негър и хоп.
Само тъпа и безмозъчна гъска може да се чука с подобни мангали и то без капут.
Кой знае какви паразити ти е инжектирал тоя маймун.
После ще си разнасяш болестите по други хора.
Ужас. Типичната евтина БГ мастия с патешки мозък, че и по зле.
Вие не заслужавате нормален мъж щом се отдавате на такива примати без капка свян!!!

14.   Да знаеш, те чернюгите са така, не обичат да го вадят. Пълнят всяка, където и когато могат, а после... "отиват до магазина за цигари".... ако разбираш намека. :)

15.   Така да започнем с факта, че си расистка и не знам защо тогава се занимаваш с този мъж? Жена на 30 години си, а мислиш инфантилно. Ти самата май не знаеш какво искаш. И да знаеш, че в някои страни (като Англия) свършването в някой без негово знание или премахването на кондом без взмаймното знание се води за сексуално насилие. Пък и да спиш с някой, който не познаваш добре без презерватив. Не знам, малко е прекалено за мен. Винаги го прави със, защото никога не знаеш човека от среща какво може да има. Секс без презерватив се прави само след тестване и със сериозни хора.

17.   Върви си пусни изследвания за спин и пр. болести, че не е сигурно какво ти е лепнал. Как е възможно да си толкова безотговорна, казано в прав текст проста? Даже проститутките не дават без презерватив!

18.   С безчувствена... и акъл на едногодишно бебе ще има още да те пълнят.
До 35 не ти ли дойде акъла, ич не го и чакай.

19.   Тоя е откачен! Ама и ти нямаш акъл, правила секс без презерватив. Нещо за болести да си чувала?
Защото против забременяване има хапче, колкото и да е вредно, а против СПИН?
Не знам какъв му е проблемът на този, но определено не е ок да се запознаеш с жена, да излезете на 3 срещи и вече да искаш да й правиш бебе.
Да не е някакъв арабин?

21.   Миличка този, , Мулат с черти на европеец, , сиреч негър ще те надуе като плондер и ще отлети. Те все още не са еволюирали напълно от маймуна към човек и да заплождат като нерези и след това на следващата си им е в кръвта. Имам една комшийка бяла скандинавка, наду я един черньо, като преди нея черньото беше надул друга и я беше зарязъл, след като комшийката роди, заряза е с черното къдраво бебе на ръце, наду трета и нея заряза. За другите не знам, ама комшийката сега се мъчи сама като грешен дявол. На всичкото от горе и черното и къдраво лапе е и с аутизъм и крещи рано сутрин като изтървано.

Чингис Хан

26.   Ами да със сигурност иска това, но ако си сигурна че е сериозен и ти ако желаеш да. Но той иска да те забременя, без знание и мисля че не е сериозен. Приятелка работеше на морето омъжена с деца но искащи повече внимание си хвана мургав румънец за любовник той беше около 32-35, а тя 27 с дете и омъжена. Но започна тайна връзка с тоз. Аз бях скептична както и друга наша приятелка която знаеше за нея. Така се случи, че настоявал за без презерватив и изследвания правил и точно след като му е позволила 3 пъти, замина си уж за малко. После след време тя разбра че бременна. След позвъняване към него: той отговорил че е предполагал че уж малко се изпуснал без да иска но не желаел да я притеснява. А той бил женен с 3 деца. Сега тя роди, мъжът и прие след караници и така беше изиграна