Споделена история от Секс и интимност

Първо ми стана, после ми спадна...не знам какво да правя...
Здравейте. Онзи ден с една по-възрастна от мен жена се стигна до секс. И ок... взимам презервативи, отиваме към нас, влизаме в стаята, целувахме ме се доста, лизах я, ти ми правеше френска... до тук добре, ама като си сложих презерватива и тя се отдръпна и каза "чакай искам да те дразня още малко" искаше явно още повече да ми вдигне желанието обаче... след малко ми спадна, почувствах се доста тъпо, не успях да се надървя пак и в крайна сметка... нищо не направихме. Проблема е, че не ми се случва за пръв път това... сега конкретно с въпросната дама нямах проблеми... ама изведнъж какво се случи... чувствам се ужасно, моля ви помогнете ми. Изживях кошмар... тя ми каза, че всичко е наред и ми се смееше, обаче от това още повече ми спадна и направо... Абе чувството е отвратително. Едва ли ще мога да погледна жена в близкото бъдеще... какво да правя?

Коментари

10.   Авторе, това е съвсем нормално. Отделно, че и гумата пречи да усетиш 95% от удоволствието, което иначе изпитваш без нея.
Повечето жени дори не са наясно, че за да е мъжът надървен, неговото сърце всъщност работи по-учестено с цел да изпомпва повече кръв, която издува каналчетата на члена. Ако жената протака излишно дълго време, преди да се встъпи към същинските действия, няма защо да се учудва, че после мъжът не е така дееспособен, както е бил в самото начало на възбудата си.
И аз съм имал няколко подобни засечки преди години, когато тогавашната ми приятелка искаше в началото половин час нежно галене и масажи по тялото, целувки по вратлето, леко захапване със зъби по ушите, галене по косата, лизане и т. н. Пък аз през това време съм камък до пръсване и то сърцето след определено време вече се уморява да работи на бързи обороти и накрая става нещо, но не точно това, което жената е очаквала. След една подобна случка, в която буквално не можех да го вдигна след продължителни масажи и лизане от моя страна, си поговорихме и казах защо се случва така. Тя прие нещата спокойно и не правеше драми от това, а реши да види дали наистина това е причината. На другия ден си идва от работа и още от вратата задъхана и с някакъв съблазнителен поглед се втурва към мен и ми казва "Начукай ми го, бе, животно! ", като без никаква подготовка направо се започна с едно бурно взаимно сваляне на дрехи и едва не си ги разкъсахме. Въобще не ѝ пукаше, че в момента работя. И сам можеш да се досетиш, че тя си го получи доста здраво и хем я болеше шийката на матката, хем искаше още няколко пъти да повторим. Оттогава не е искала повече предварителни масажи и лизане, макар че доста ѝ харесваха и двете неща в годините преди това. Искаше си тази доза нежности после преди заспиване, но задължително след като първо си го получи грубо и първично.

- Кифлоприземител

11.   Пак са написани глупости в първият коментар, ходи на уролог и се изследвай!