Споделена история от Секс и интимност

Изгубване на девственост с ескорт
Да, платих на красиво ескортно момиче да ме оттърве от този мой "комплекс". Проблемът е, че сексът ни меко казано беше секс. За 20 минути свърших двя пъти и... това беше. На 22 години съм, не разпологам с голямо достойнство и момичето видимо не изпитваше удоволствие. Всъщност едва усещаше, че нещо я мушка отдолу, макар да полагаше доста старание милата... Не беше крайно зле като за първи път, но изгубих един комплекс и получих друг, по-тежък! Честно казано изгубих мотивацията да опитам втори път. Има ли някой, който се е "отдевственил" при платено момиче и как беше цялостното представяне? За мен беше катастрофа, изложих се пред нея и само доказах на себе си каква жалка картинка съм! Момичето се справи прекрасно, но аз бях в кофти кондиция...

Коментари

1.   Не знам защо изобщо си си представял, че от първият път ще се представиш блестящо... За всичко трябва практика, това е реалността. Виж го от положителната страна - това и е работата, нищо фатално не е станало. Трябва да се отървеш от негативното си мислене, и е по-добре с професионалистка... Най-лошото е да се откажеш в тоя момент.

2.   Хората не случайно са казали, че апетита идва с яденето. Първия път не е критерии за страхотен сксуалрн живот, напротив. Да минава там. Моя беше пръв и за нея и беше хем случайно, хем ужасно. Тя една космата, а хем млада. Бяхме с някакъв стар черен презерватив от ония за всеки случай в портфейла. Тя се ме питаше дали съм свършил, което така и не се случи и само пипаше да не би изпусне презврватива. Катастрофа си беше даже се изнервих и прекратих театъра. С всяка следваща разбирах какво обичам и се научих как да доставям удоволствие първо на момичето, а след това те ми бяха много благодарни и отзивчиви.

3.   Хората не случайно са казали, че апетита идва с яденето. Първия път не е критерии за страхотен сксуалрн живот, напротив. Да минава там. Моя беше пръв и за нея и беше хем случайно, хем ужасно. Тя една космата, а хем млада. Бяхме с някакъв стар черен презерватив от ония за всеки случай в портфейла. Тя се ме питаше дали съм свършил, което така и не се случи и само пипаше да не би изпусне презврватива. Катастрофа си беше даже се изнервих и прекратих театъра. С всяка следваща разбирах какво обичам и се научих как да доставям удоволствие първо на момичето, а след това те ми бяха много благодарни и отзивчиви.