Споделена история от Секс и интимност

Това червен флаг ли е?
Привет на всички четящи.

Минавам само, за да си сподлея историята и да си сверя часовника. Темата е малко по-деликатна, и ми е неудобно дори да споделям с близите си и да помоля за съвет, затова моля вас, непознатите да ми дадете такъв.
С моя приятел сме заедно от вече 2 години, и двамата сме на 24.
От 6 месеца, живеем заедно.
В началото на връзката всичко беше прекрасно, правихме доста секс, той имаше желание, даже беше инициатор доста по-често от мен. Пасваме си доста в това отношение ( той го твърди постоянно, така го усещам и аз)
От както се събрахме да живеем заедно, все едно нещо се счупи. Сексът намаля драстично.
Разхождам се гола, лежа гола до него, за да го предизвикам, нищо. Малко съм като досандата муха, дето си жужи там.
Винаги съм се подържала, имам хубаво тяло, слагам хубаво бельо.
Снощи вече ми преля чашата, тъкмо излиза от банята и аз решавам да му направя френска любов, дори не му стана.
В продължение на 5 минути се опитвах, но си остана си мек като на 74 годишен дядо, а той си гледа телевизия най-спокойно.
Стана ми много обидно, представяте ли си ситуацията, гола жена по собствено желание иска да задоволи приятеля си, а на него дори не му става.
Попитах го какво се случва, каза че ако той искал щял да стане и продължи да си гледа телевизия.
На мен ми стана много криво, как да се почувствам като желана жена.
Не ми изневерява, нито е гей.
Притеснява ме това, че даже му стана, все едно не го привличам изобщо. Не знам как да променя това, старая се максимално.
Иначе се държи като най-прекрасния мъж, целувки, прегръдки, мили думи..
Не сме си първите, той даже е имал повече партньори от мен.

Коментари

1.   В началото на една връзка сексът винаги е повече от нормалното. После се разрежда, като 2-3-4 пъти седмично е нормално. Не споменаваш колко често е при вас, но не можеш да очакваш мъжът да е машина нон стоп. Съсредоточи се върху други неща, сексът не е всичко.

2.   Последното изречение издава по що за тип мъж си е паднала авторката и той най-вероятно ще има още много жени в живота си. Само това за неизлитащото самолетче е малко необичайно, защото по принцип мъжете се възбуждат много лесно от поддържащи се и хубави жени. Огромно червено знаме ("flag" на английски) обаче е това, че той си е зяпал телевизора в това време и явно въобще не му пука за авторката, независимо какво тя пише в предпоследното изречение. Просто изреченията преди и след него, описващи действията и бездействията му, показват точно обратното.

- Кифлоприземител

4.   Вече не си му интересна и това е!
Българката лесно може да свали един мъж, но не знае как да го зъдържи, камо ли да му вдигне кура и ти перфектно доказваш моята теория!!!

8.   Ето още една измислена история от жена, която винаги е била недоволна от мъжете. И двамата сте по на 24 години, а ти говориш, че след като сте се събрали вече не му ставал. Дори си опитвала да му направиш френска любов, след като е излезнал от банята цели 5 минути, а на него все не му става. На всичко отгоре твърдиш, че имаш хубаво тяло и слагаш хубаво бельо. Авторке, такова нещо не се случва с 24 годишен мъж, който само преди 6 месеца, според твоите думи, е бил често инициатора да правите секс. И как така го сравни с 74 годишен дядо. Ти с колко 74 годишни дядовци си спала та го сравняваш с тях. Аз имам един приятел на такава възраст и постоянно жените с които е бил или е в момента го хвалят че бил добър любовник, какъвто всеки мъж според тях би трябвало да бъде. Знаеш ли, че Чарли Чаплин на 82 години още е можел да прави секс. Спри най-после с твоите фалшиви измислени истории. Засрами се бе девойко.

9.   Грешката е изцяло в тебе. Защо стоиш гола, и му предлагаш френска? Вие да не сте у публичен дом ли сте? Няма по-грозно нещо жена да си иска, и да се самопредлага. Реакцията му е напълно нормална. Смени си подхода, защото може би, ще го загубиш. Чакай той да те пожелае, той да те иска.. не му се предлагай.

10.   Това с неставането си има много логично обяснение - просто в банята си е направил хубава чекия и се е изпразнил доволно. Възможно е и да е повторил. Напълно нормално е да не му стане.
Просто си го хванала неподготвен с желанието си за секс.

Един мъж трябва да бъде изпразван редовно, а явно ти не го правиш.
Това да се разхождаш разголена и по секси бельо не винаги означава, че жената иска секс. Най-тъпо е в такива случаи жената само да раздразни мъжа и да спре само до ниво прегръдки и целувки.
Ако мъжа е надървен, трябва да има секс.
Ако само го дразнила дълго време, напълно нормално е да си набие една в банят, след като не си го изчукала.
Вместо да го караш да се чуди "тази сега само целувки ли пак ще иска", когато имаш желание за секс бъди по-директна и недвусмислена.

11.   Не е нормално на 24 да не правите секс. Има нещо "гнило" в това. На тази възраст както се казва все трябва да сте на калъп.
Това че не му е станал, може на всеки да се случи веднъж. Но ако зачести на тази възраст вече е повод за притеснение.

12.   Не се разхождай гола пред него и не му се предлагай.
Обличай по-предизвикателни дрехи, впити по тялото, / например впити дънки и тънък пуловер, опънат по тялото, който подчертава плоския корем и стегнатия голям бюст над него/, може икъси полички с черни чорапогащи и впит пуловер, . Навеждай се дискретно и неглижирано насам-натам все едно не го забелязваш, гримирай се, поддържай си косата, така че да изглежда пухкава и лъскава и не я връзвай на опашка или не я прибирай на кок. Купи си парфюм, който знаеш, че му харесва.
Събуди ловеца в него.
Със секса нещата стоят като с яденето на любимата храна, може много да обичаш шоколад, но като ядеш по много от него всеки ден, в един момент имаш нужда от някое по-различно -скадко изкушение сладкиш или торта. После пак се връщаш към любимия шоколад.
Поддържай тялото си в добра лична хигиена - къпане сутрин и вечер, мий зъбите си минимум 2 пъти дневно, като поне веднъж дневно използвай конци за зъби и вода за зъби.
Поддържай дома ви подреден и чист.
Ако и тези похвати не помогнат, или вече те приема за даденост и се е появила друга на хоризонта, или той си има проблеми с потентността.

13.   Възможно е просто да не го привличаш сексуално в дългосрочен план. И това не зависи с какво бельо си. В началото като си ново предизвикателство почти всяка жена е сексуално интересна, но после нещата се променят и вече няма сексуално такова предизвикателство. Няма нищо общо с това как се държи с теб. Той пак си те харесва, само че не толкова за секс.