Споделена история от Секс и интимност

Загуба на ерекция по време на секс
Мъж на 28 години съм и от 4 месеца насам имам проблем. Точно преди толкова време се разделихме с приятелката ми, когато бяхме заедно с нея нямах подобни оплаквания. Сега вече трети път се излагам пред момиче. Първия път нямам никакви проблеми, дойде ли време за втория или много трудно се възбуждам и после губя ерекция по време на акта или въобще не се стига до това. Направо се чудя какво се случва. Ваксинирах се също преди 4 месеца, дали има някакво влияние това не знам. В личен план ми се насъбраха доста проблеми също, може би е на психична основа. Бях чувал, че по няколко лъжици мед и орехи на ден помагало доста, но засега няма ефект при мен. Един два часа преди секс консумирането на бял шоколад викат, че дава сериозен стимул, но при мен отново без резултат. Та от вас искам полезни съвети в тази насока, някакви рецепти това онова ако знаете ще се радвам да ги чуя. Хапчета, спрейове тем подобни медикаменти не са вариант само да отбележа.

Коментари

2.   А защо си се ваксинирал? Не ти ли се живее вече?
На 28 си и вече не го вдигаш. Според мен от ваксината те е ударило там.

3.   Няма нищо общо с ваксината, . а със стреса и с това, доколко харесваш въпросното момиче.
Храни като ягоди и шоколад помагат, но не бял, а шоколад с повече какво. Но най-много помагат спортът и тръпката към човека отсреща.

4.   Няма ваксината нищо общо както ти е казал номер 3. Всичко е в главата ти.

5.   И аз имах често този проблем, всичко е на психическа основа, нервността много пречи

6.   Хех, някой с проблем като моя :) Само че аз съм го изследвал подробно. И така - харесвам я, страхотно ми е с нея, емоционално съм обвъзан, обаче в леглото едвам го държа надървен. Трудно ми става от нея и това си е! Бях командировка, пробвах е една тамошна служителка - тя ми се сложи и аз реших "защо пък не", и да видиш какво става! Моя малък приятел реши, че това е жената на живота му! Само да я пипна и застава в бойна позиция - накрая тя се изтощи и каза, че не може повече. Та, с две думи: има си някаква химия, някакви феромони, от една ти става, от друга - не. Или поне със зор.

7.   Изцяло психологически проблем. То тези не са само по отношение на ерекцията, ами и за много други неща. Трябва да не ни пука. Тоест колкото повече се притесняваш, толкова повече може да не ти стане. Сценична реакция, явяване на изпит, нещо подобно. Колкото повече поставяш ерекцията си в центъра на събитието, толкова по-може и да се изложиш. Просто трябва да не ти дреме. Никакви подобрители няма да те оправят, ако не се чувстваш добре в кожата си.

Но има и друг вариант и той е мацката да не те възбужда...

8.   И аз имах такъв проблем с едно момиче преди време - уж ми харесваше, първите няколко пъти нямаше проблем, а след това като почнем и ми пада. Е, разделихме се, с други жени не съм имал проблеми.