Споделена история от Секс и интимност

Анонимно и към двата пола - колко партньори сте имали до сега?
Моля без обиди и нападки, темата е анонимна, който иска нека отговори, хейтърите и моралистите да се въздържат от коментари, казвайте възрастта и пола си. Пръв съм аз, автора:

1. Две приятелки и две компаньонки, в момента пак съм сам.

М/34

Коментари

1-50 от 66

1.   Не знам точната бройка.

8 връзки за по 2 месеца до 2 години.
Много, ама много за по една нощ.
20-30 за по седмица или две.
Последните 16 (мамка му! 16!!!) години с една жена, но определено си струва :)

М45

4.   Какво значение има това.
При мен моят чичо държи един публичен дом, не в Бг. разбира се и там работят на 800 жени.
От различна раса, цвят, националност,.
И съм ги минал почти всички за 2 години.
Почти, - защото идват нови, някой се махат и т.н.

Тарифата започва от 15 евро и стига до 5 хил.
Има си каталог и оценка.
Но дали ще го пъхаш в такава или с ръка, не виждам разлика.
Когато няма обмен на чувства, всичко се губи.
М24

5.   Сериозни връзки 5/6 мога да кажа, не сериозно 3/4 и то колежки предимно там стават най лесно нещата, особено по банкети или командировки. Платените жени са над 10момиче определено, но на възраст обаче от 30-50г (никога несъм поръчвал по млади защото са куци в леглото) А аз съм на 27г. В момента имам сериозна връзка от 5г и съм щастлив и не се занимавам с глупости

6.   3 серизони връзки, 3 приятеля само за секс и 2 случайни за по една нощ
Ж23

7.   M 34 - 11 жени, 9 връзки, 2 еднодневки. Никога курви.
Много жени съм отпратил, иначе да бяха поне 30-40.

9.   Что бы воспользоваться скидками до 99%, вам всего лишь нужно показать QR код на кассе кассиру или на кассе самообслуживания и попросить списать баллы.
Ей можно расплатиться до 99% суммы чека.
Потратить баллы, можно:
- Магнит (Продукты, Косметика и Аптека)
- Пятерочка
- Перекресток
- Аптека
- Яндекс баллы
- Такси
Эксклюзивные Купоны / Промокоды
https://t. me/SevenSale_bot? start=r_2561371
Популярностью пользуются акции магазина Спар, проходящие в выходные дни: с пятницы по воскресенье стоимость некоторых товаров намного ниже.

13.   1975 - 1989 - детски глупости...
1989 - 1998 - много, сменях ги безразборно...
1998 - до днес - само с една , и не бих я сменил за нищо на света...
.
М/46

14.   Още с първия коментар се обезсмисля писането. На територията на България, при това население, всеки втори с десетки за нощ и по няколко сериозни връзки - Трудно. Нищо лично, ама жените се подиграват на такива хиперболи. Съмнявам се изобщо да имаш бързия с която и да било.

15.   Само една -с жена ми
М 40

16.   №9-България не е Задунайская Губерния, или научи Български или хващай обратният път за Сахалин, на нас руски окупатори не ни трябват!

17.   М35 г.

Краткотрайни връзки с 3-ри жени /няколко месеца/, за по една нощ 20-30, платени 4-5. Дългосрочна връзка все още нямам - в момента пак съм си сам, ама търся не съм се отказал.

18.   Темата е безсмислена, а и има много такива теми в сайта. Безсмислени са, защото винаги се лъже - по много! Един и същи трол може да пусне 10 коментара с лъжи! Пример за лъжа: номер 4. Излиза, че последните около 3 години(въпреки пандемията) е спал с нова жена почти всеки ден - а няма 25!

Чичо му имал публичен дом, 800 жени и като се размечта и разписа.. (в света няма такъв публичен дом, ще трябва да е по-голям от хотел Радисън, с вътре 100 готвачи, 400 камериерки и т. н. ). Правете си сметка дали има смисъл от тия теми..

23.   Мъж над 50 съм.
Напуснах БГ по Бай Тошовото време и живея на запад. В БГ имах 76 сексуални връзки с момичета. В чужбина съм бил точно с 50 жени, от които 12 бяха платени проститутки. Знам, че на много от вас не ви се вярва, но ви казвам самата истина. По времето на Бай Тошо никак не беше трудно да си хванеш гадже ако знаеш как да ги впечатлиш. Така, че не се чудете, че съм бил с 126 жени. Днешните български жени, при днешните условия на живот, са тотално различни от предишните българки. Доволен съм, че вече не трябва да се занимавам с българки, макар че съм срещал доста в чужбина.

25.   Ж/25... Около 200 мъже и десет жени. Компаньонка бях, сега си имам мъж, но изобщо не ми върви с него и в живота не особено, на 25 ставам след няколко дни, още нямам деца а съм с него от 23 годишна и половина и мисля, че съм наказана заради многото мъже, които са ме лизали и са правили секс с мен и жени също. Разврата и греховете на плътта са голям грях и очевидно, докато не се изповядам при свещеник, едва ли ще се оправя.

26.   Досега съм имал 1 сексуален партньор, той беше по-голям от мен. След това се видях с един на моите години, с който само се целувахме, нещо не можа да се получи с него.
Сега искам да пробвам с жена, те също ме харесват, както и аз тях, нямах късмет досега с дамите, но отскоро забелязвам, че нещата потръгват.

М23

27.   М на 28, имал съм 4 жени но качествени и все още ги имам

28.   Преосмисли фокуса в живота си! Това колко бройки си имал не е определящо за нищо, важно е качеството, а не количеството. 2 може да са повече от 2000, ако отношенията ви са ти дали провече изпразване.

30.   26, можеш ли да поясниш как така след като пробва с мъже нещата потръгнаха? Мод, миналият коментар писах колко партньора съм имал, този - мързи ме, защо изтри предишният?

31.   Жена на 22 - имала съм 2 връзки. Едната с мъж-2 години и все още сме заедно. Една с жена-почти година. Била съм с много момичета с цел забавление, и имах един приятел, с когото се виждах от време на време.

33.   20 партньори, сред които 4-5 са били сериозни връзки.
Ж20

35.   Може много странно да прозвучи, но съм спала само с 1 мъж в живота си - на 23год съм и с него съм във връзка от 8 години

36.   Ж36 -седем, от които единия ми е бивш съпруг, другият настоящ. Другите 5 са ми еднодневки, без които съм можела да мина преспокойно.

37.   1 гадже в гимназията.Казармата ни раздели и докато бях там съм бил два пъти с проститутка( не е за хвалба, ама зор - какво да правиш?:-)))Три много бързи свалки по купони началото на студентството до към Нова година и след това 3 години сериозна връзка.
След това 2 години поергенувах добре с бързи свалки и две приятелки/колежки с привилегии . След това с жена ми.
Накратко -17
М43

39.   М 29
Четири връзки, всичко друго еднодневки. В момента сме приятели с привилегии с комшийката и поне веднъж в седмицата отпускаме напрежението.

41.   Аз бях с почти нулев сексуален опит преди да се запозная с жена ми, пълен задръстеняк.Тя пък обратното с много опит, с много мъже беше преспала дори каза, че вече не може да ги преброй а мойте се броят на едната ми ръка.С една дума доста отракана и разкрепостена в секса.Тя ме научи на много неща преди това бях пълно дърво.Аз си я обичам,въпреки, че понякога като ме целува по устата се замислям колко ли са свършвали в устата и преди мен.На някой е давала и в нея да си свършват.Сега дори е съгласна на тройка с друг мъж ако се появи някой нейн тип.Аз не изпитвам потребност засега да спя с друга, но ако тя иска с друг няма проблем.Обичаме се и няма ограничения при нас.

42.   На 21 съм. Била съм с около 30 мъже горе-долу и към 10 жени. Имах един период в, който бях платено момиче, за около 4-5 месеца събрах пари за един апартамент и се чупих от тази сфера.

43.   Странно. Като чета коментарите не мога да повярвам. Аз съм бил с 35 жени, като последните 15 години съм само с една жена. Спрямо моите приятели съм като монах. Тук чета за компаньонки със смешно малки бройки. Нещо сметките не излизат.
М38

44.   5 - 2 сериозни връзки, 2 с привилегии, 1 - ? :)

Ж22

45.   Един. Първият ми е и още сме заедно, което явно е много смешно и неприемливо за българските мъже, съдейки по личния си опит. Една жена да има с малко морал и принципи, ще се опитат да я смачкат.
Ж23

47.   Семеина жена на 52.оосвен с мъжъ ми който не го смвтам. Съм имала съвкупление през до сегашния си живот с четирима две момчета когато бях мома. И мъж и момче по време на брака си. А във силните си години доста враме общувах и с разведена жена. Малко по млада от мен.

49.   Една само. Когато бях на 17 години. Говоря истински партньор, с която бяхме влюбени и двамата. Иначе след това имах още 3-4 брутални извращения с жени и групови изпълнения. От които се отвратих от себе си и се отказах от секса за дълго време. Поне 10 години не съм правил секс

50.   Замислих се колко наистина. Установих, че бройката няма значение. За някои 2ма, за други 202. До 17г тренирах и нямах време за жени.. Е ако не броим две с които се целувахме само. Спрях и последната година
от гимназията веднага ми се залепиха -3 жени до казармата бях с тях. Не знаеха една за друга.. С клетвата беше трудно.. Но оцелях. Дойдоха и трите. През казармата бях с тях- която беше свободна печелеше. След това в университета в друг град нови запознанства.. Пак 2 почти едновременно. Е като се връщах в моя град звънях на старите вече омъжени. Виждахме се за по час два... Едната даже избяга от мъжа си за 5 дни и бяхме на море. Преди изпити когато се наложеше да учим заедно с някоя колежка после се забавлявахме и в леглото. На 8 декември канех някоя в стаята си.. Винаги съм бил с една основна и една допълнителна връзка, без да броя приятелките с привилегии. След като започнах работа първата седмица изчуках една колежка с която работехме в една стая.. След 2 г се ожених, но връзката с колежката продължи. Нова работа и нова колежка и друга колежка.. Винаги още една за всеки случай... Така, че бройката е малка, но за много дълъг период

51.   Двама, в сериозни връзки

Ж. 21

52.   Момче съм на 22 и го правя с двата пола. До сега съм имал общо 6 сексуални партньора, като от тях са 3 момичета и 3 момчета.

53.   Бройката не е от значение, ако не отчетеш съдържанието, периодите в живота и т. н. Бил съм със 17 жени, никога с платени услуги. Първо с една изгаряща любов, за съжаление ни разделиха обстоятелствата. После с първата ми съпруга, но сексът с нея бе незадоволителен. Следователно имах връзки. 1 за една нощ, повечето за по няколко месеца. Спал съм с нимфоманка. Общо съм бил с три девственици. Накрая с втората ми жена, с която сексът е прекрасен и разтърсващ и която се оказа последна.

54.   до 45

И аз съм като теб, но смятам, че това е правилното държание.

Според мен не е нормално да ти свършат 20 човека в задника, пък после да казваш на мъжът си, че го обичаш.

55.   На 22 момче съм и съм имал 5 сексуални партньора.
2 жени и 3 мъже

56.   До 42. С колко мъже събра пари за апартамент? Сериозно питам. Не се подигравам.

58.   45, уверявам те, че много мъже биха оценили това. Явно просто си подбирала грешните мъже преди да срещнеш приятеля си.

59.   Само с една за която съм женен от 22 години.
За мен жените са сложна работа. Бил съм и с 10тина проститутки което не го броя понеже е нещо лесно и ефтино.
М52

60.   Не съм имал никакви партньорки. М 30

61.   Ж23 - била съм с двама

62.   М42
Бил съм с 3 жени.
Първата - 1 година, втората - 2, 5 години и третата - моята невероятна съпруга - 20 години и продължаваме все така силно.

63.   20тина но съм на 58г

64.   Двама

ж 35

65.   С двама, трима следва интервал като след запетайката, хем тялото те зове а имаш и скруполи на другият ден, в повечето случаи съжаляваш, повечето случаи чувства нема, вечерта го търсиш на сутринта съжаляваш

66.   Един да свърши там от където ядеш изчезва романтиката, спират да те целуват по устата и лицето, остава само секса, много неприятно като усещане

67.   Има много разкрепостени интелигентни жени

70.   До 45

Оо, повярвай - нормалнен мъж с мозък между ушите си мечтае за жена с твоят морал. А ако е поддържана и се стреми да е секси за мъжа си и да му помага е шестица от тотото.
Никой не иска жена му да гълтала на 20 човека преди него и като я целуне все едно да е целунал половината кръчма по оная работа.

71.   Номер 45, пожелавам ти да бъдете заедно още много десетилетия! Радвам се за вас двамата!

1-50 от 66