Споделена история от Секс и интимност

Свободни отношения
Здравейте,
Момче съм на 21 и до скоро не изглеждах добре, бях доста дебел и без самочувствие. От близо година спортувам редовно, отслабнах доста, имам повече увереност и контакти и искам да живея по-бурно. Не знам обаче как да подхождам, така, че да не подвеждам партньорките си и да не ги обидя. Кога и как да обясня, че искам само секс отношения и не съм в етап за сериозна връзка?

Коментари

4.   Това е тъпо. Секса е за в брака и то за правене най-вече на деца, и при нужда на съпрузите. Да, православен християнин съм, но и целият животински свят го прави за потомство. Извън брака еб-то е празна работа. Жени се, па си се имайте с жената.

5.   Като си плащаш на проститутки. Няма как да спреш някое момиче да се влюби в теб или да иска връзка, дори и само да правите секс.Нито пък няма как да спреш себе си за същото.
Живееш в някаква самозаблуда, че секса е някакво механично движение и до там свършва всичко.

6.   Ами предлагам ти да действаш телефона и ръцете докато си намери някоя само за се*с но мисля че доста трудно ще намериш жена само за това но нищо, не пречи да опиташ сериозна връзка а пък и ако опиташ със сериозна връзка ще ти е доста по лесно да си намериш приятелка. Успех

7.   И сега като завалят едни фенки, глей ква рЪка ше напраиш само от ежедневното усилие да ги изхвърляш от врата си :)

Пичове, айде земете се стегнете малко, стига с тези разсъждения като 10 годишен келеш.

8.   С две думи - искаш чук и бег. Секс без ангажименти и без пари. Не че няма мераклийки и за това, но трябва да си някакъв голям красавец и майстор в леглото за да ти вържат жените, с които си заслужава да се прави секс, не всякакви изпаднали грозотии и старици. Ти такъв ли си?
А да им кажеш условията си трябва предварително при запознаването.

13.   В прав текст, без вулгарности. Казваш и просто, че си на етап в живота, в който просто търсиш забавления без обвързване. Не позволявай да стане неловко мълчание, кажи нещо от рода на че не искаш да я лъжеш, а да бъде честен, гледай я в очите, говори сериозно. Вметни, че не искаш никого да разочароваш, защото си бил разочарован в миналото. Имай предвид, доста ще се отдръпнат, но така да бъде. Истинската, която търси същото което и ти ще откликне и дори ще ти бъде признателна, че си заявил веднага още при първи контакт намеренията си. Съветът идва от жена.

15.   Номер 13. Много ти благодаря за съвета и откровеността. Ще те послушам! Пожелавам ти от все сърце, на всеки етап от живота си да имаш това, от което истински имаш нужда и хората около теб да те разбират, така както ти ме разбра!

16.   Аман от такива които търсят само секс, напълни се света с такива като теб.