Споделена история от Секс и интимност

Не искам да съм девствена за него
Здравейте! Имам един проблем.. значи аз съм на 19 години и все още не съм правила секс, но желание не ми липсва изобщо. Просто не мога ей така да го направя колкото и да ми бушуват хормоните-не съм такъв тип момиче.

Запознах се наскоро с един мъж- и напоследък започнахме да го даваме по-палаво в разговорите- дори се оговорихме да се видим скоро у нас.. и сещате се какво ще става.

Той не знае, че не съм го правила, а и нямам вид на девствена.. Не искам да съм девствена за него- какво ще си помисли.. говоря му едно.. казвам, че ще стане еди какво си.. предполага се голяма страст и не мога просто да му кажа "ами извинявай ама не съм го правила.."
Да се видим за определено нещо, да очаква нещо определено нещо, а да излезе друго. Химията между нас е много голяма и ще има фойеверки ако го направим, но не искам той да ми е първият.. искам с него да е страстно, бурно, диво.. разбирате ме.

Работата е, че сега се местя в друг град, за да уча, но не искам да имам връзка- искам просто да го направя с някой ей така.. без обвързване-просто да свърши мръсната работа, но не съм такава.. просто няма да мога да го направя. Чак си се чудя на акъла. Не знам какво да правя.. как да се отърва от този проблем? Сама предполагам не мога да го направя..

О и още нещо- притеснява ме това, че съм с по-големи срамни устни и са някак по-тъмни от другата ми кожа. Това винаги много ме е смущавало и много се притеснявам как ще реагира човекът като ме види..
Съвети?

Коментари

1.   Не е задължително да си лягаш с някой преди него, купи си вибратор!

2.   Начи си търсиш некой да ти пръсне сливата? Да беше помислила резултатно като си била на 15-16 :)))

3.   Аз пък бих ти се изкефил много!
Какво по-хубаво от това момичето с което съм да го прави за първи път с МЕН?

просто Страхотно...

4.   Да ти имам проблема...
Няма да ти казвам евала, че си девствена, изчакай подходящия и тем подобни. Но я си прочети няколко пъти историята и честно си отговори ей така на себе си, не ти ли се вижда меко казано тъпо? ! Значи девствена си, прави ти се секс с точно определен човек, ама ако може друг да те *****, за да не разбере тоя първия, че си девствена и да те помисли за ''задръстена''. Не знам точно на колко си години, но като ти се прави - прави, и с единия и с другия (този, който искаш да ''свърши мръсната работа'' ) ти гарантирам, че няма да ти хареса и няма да има фоерверки и т. н. Така и така си се ''опазила'' до сега... изтрай още малко, не за ''оня подходящия'', а просто за човека, с който ще почувстваш огромно желание, далеч над чисто сексуалното. Дори и да не останеш в последствие с въпросния човек (както става в повечето случаи) поне ще имаш един що годе хубав спомен. Ти си знаеш какво ще правиш, но има мъже, които биха оценили факта, че все още си девствена... и няма да са с теб за едното ч***не с извинение.

5.   толкова си противоречиш че няма накъде.. но да ти не си такава.. първо се разбери със себе си след това ни питай за съвет ок?

6.   Кво да си мисли човечеца, само ако те чуе какви ги разправияш, не си на себе си.

7.   Хайде, хайде - вскички сме минали през това. Просто го покани у вас, осигури лубрикант и кондоми и като сте в леглото, като той е нажежил до N-та степен му казваш да е малко по-внимателен, защото ти е първият. Ако леко се отдръпне, кажи му, че го желаеш и не можеш да издържаш повече, желаеш го в себе си и такива работи. Няма да може да се контролира и ще ти отнеме девствността. Така хем ще си с мъжа, с когото искаш да си, хем ще си си загубила девствеността.
Друг варянт е вибраторът...

8.   Според мен не се занимавай с никакви вибратори за бога :D. Проблем реално нямаш наистина, на него ще му е хубаво, че ще ти е първи - на всеки му е така, мъжът се чувства горд от това. Няма да го изплашиш или да те мисли за задръстена. А относно теб - ще знаеш, че първият ти път е бил с мъж, с когото си искала да бъдеш, а не някаква глупава пияндурщина или подобна история. Това за срамните устни пък е абсолютно неоснователно, изобщо не се замисляй за него :) Ако наистина има химия между вас както казваш фоейрверки ще има наистина, но те не се появяват между краката, а в главата (горната).

9.   7, ще и отнеме девствеността ако е лесно, иначе покрай това, което може да стане, хич няма да остане нажежен ;) Въобще първият път доста често е всичко друго, но не и страстен. Точно по буен начин нещата не стават добре....

10.   Що за мода някой си там да ти стане първия, само защото те е срам.. И що за чест... Първият да ти е вибратор? Я стига, какво по-голямо ласкателство за един мъж да е първият в живота на една жена.. Замисли се малко.. :)

11.   Лелеее И аз бях на твоето място и аз мислех като теб и сгреших много. Ако не бях направила този глупав избор може би сега нямаше да съм в това тъпо положение. Не прави секс с някой друг, само защото си мислиш, че ще се "изложиш" пред него. Няма нищо срамно в това да си девствен. Все пак всички се раждаме девствени.. :Д

Не повтаряй моята грешка мила, за да не останеш накраш сама. Ако на него не му допадне това, значи е несериозен и е курвар. Не ти трябват такива хора! Ако все пак решиш, на другия вариант гледай да не разбира..

12.   Бе, някой мъж няма ли тук, да се сложи на мястото на тоя, "желания", де? Да опише той какво мисли и как мисли да те направи годна за ползване? Държиш се като "отворена" отвсякъде, за да го свалиш, а после, се оказва, че си "затворена" всякак. Той те е "забил" с идеята, че ще му избиваш звезди от очите (защото такова е поведението ти за пред него), и изведнъж се оказва, че незнаеш какво да правиш в леглото, а се надяваш само да те "обслужва". Ако аз бях на негово място, щях да съм свършил, наистина "мръсната работа", както я наричаш, но щях много сериозно да си помисля след това, дали точно ти си моята цел. Съгласен съм, че е рядкост мъж да дефлорира "любимата" си, защото повечето са го направили "преди това", но и не всеки мъж търси точно жена, която толкова стриктно се въздържа... Послушай № 5 и № 6. Лично на мен ми допадна техният съвет. Самият аз ценя повече честното поведение, дори когато е неудобно за мен, отколкото усещането, че някой прави нещо само за да ми се напасне (или да ми угоди)

13.   Няма от какво да се притесняваш авторке...отпусни се...ако момчето те харесва ще е горд че ще ти е първия!

14.   Номер 12. Има мъже, но нещо май никой не се навива, защото да бъдеш отварача на девствена не е толкова забавно. Болка, малко кръв и уплашен поглед. Колкото и да си внимателен, първият път обикновенно е свързан с неприятни усещания за момичето. Главно заради това, че се е стегнала психически и физически. Удоволствието и преди да е опознала сексуалността си го няма. Много са редки изключенията. Разбита се има мъже, които дават мило и драго да бъдат с девствена. Трябва ти един такъв, но по добре бъди с момчето което обичаш. А ако искаш просто някой отварач, все някой ще се навие във форума или пусни в някой сайт. Само умната. Ако расъждавах така както преди 10 години, щях да съм първи кандидат, но сега не бих се захванал. Аз да свърша цялаа работа, а после някой друг да бере плодовете. Точно това си мисля. Внимавай, първите ти пъти ще определят твоята сексуалност. Внимавай момчето да не е някой дървар, защото познавам жени, които са намразили секса изобщо, заради лошите първи пъти. Твоето момче, нещо ме съмнява, че много те обича. Май повече те иска сексуално ми се струва. Ако е така, ще те нарани. Просто не бързай, а проучи дали има искрени чувства или си поредната на прицел.

15.   Аз съм на 20 години и ще ти кажа...
Щом има химия, ще има и фоерверки ;) ако ме рабираш-Има ли желание има и начин, може 1 вия път да не е кой-знае какво може 2 рия и 3 тия да не е, но отпуснеш ли се веднъж... ;) и по мое мнение по-хубаво от това да си първа на някой няма :))) Но пък ако не те устройва съвета ми пиши... ;) За мене това е несбъдната (досега) мечта да съм първи на някое момиче :)))

16.   Номер 15 ти пуска тънки намеци авторке :)))