Споделена история от Секс и интимност

Вид изневяра ли е?
Здравейте!
На момиче 21 съм.
Имам си приятел от 6г.
От 2 живеем заедно.
Имаме проблеми в леглото. Той почти не изявява желание за секс. Дори когато искам само него да задоволя със свирка.
Все е уморен, глава го боли. Правим рядко секс и то всичко продължава макс 10 мин.
И от известно време за да се задоворянав влизам в един анонимен сайт, където чатиш с различни хора и там си говорим възбуждащти неща.
Не съм скучна в леглото, за да кажете че се е отегчил. Обичам палави, груби неща. Но той винааги си е бил така и винаги нещата са били кратки.
Но ме гложди съвесста за тези чатове, но щогато се възбудя не мисля мн трезво..
Порното не е същото. Не ме възбужда..
Та според вас това води ли се вид изневяра с тези чатове??

Коментари

1.   Влизането в такива чатове не е изневяра, не се филмирай излишно. Но все пак ако може запази тази твоя тайна за себе си, хората са различни, един ще те разбере, друг не и ще почне да те обвинява, напада, да ти се подиграва. А ти не знаеш как би реагирал приятеля ти, затова по-добре не му казвай за тези чатове.
Освен това човек един път е млад и един път живее, затова и да изневериш за проба или от любопитство не е осъдително, стига пак никой да не разбере и да си остане само твоя тайна. Всяка жена има право да е сексуално задоволена и удовлетворена, затова бих те посъветвала да опиташ и с друг, така ще прецениш кое е по-добре за теб. Не ги слушай разните моралисти. Живота си е твой както и решенията които взимаш, но бъди дискретна, не давай повод на другите, пък били те най-близки приятели или партньори да те атакуват, запази всичко само и единствено за себе си.
Успех.

2.   Изневяра си е и още как. Въпроса е като имате проблеми в леглото защо не ги обсъдите и не потърсите решение, вместо да прибягваш дотам. Ако той отказва да обсъжда или да работи по въпроса - тя връзката ви е обречена така или иначе.
Като искаш да хойкаш - разделете се и действай на воля. Убеден съм че доста мъже няма да ти откажат, особено щом си по-щура в леглото.

4.   Ако не е изневяра, значи няма нищо нередно и няма проблем да му кажеш.

5.   Изневярата е в тиквата, не в путката.

6.   Не разбирам защо е нужна изобщо изневяра. Като има проблем, се опитваш да го решиш и ако не става, се разделяте. Защо го лъжеш? Като го лъжеш, как точно решаваш проблема? Като го лъжеш, магически ще започне да те ебе ли? Колко години ще го лъжеш? 5? 10? Цял живот?

7.   При нас е така от 10 г. Аз си онанирам през ден. Тя ми дава веднъж в месеца. Мисля, че не е изневяра. Но няма за кога да се делим. Мъж на 56г

11.   Но. 5 е прав. Има два вида двойки :
1. Такива които правят секс с други, а всъщност се обичат много.
2. Такива които не се обичат, но стоят заедно все едно са принудени, докато в същото време си мечтаят за други.

Повярвайте ми първия случай не е изневяра. Втория е.

Персонално към авторката : говорете. Ако искаш стабилна връзка тряба да си имате доверие. Т. е. тряба да му довериш и най мръсните си тайни. Ако мислиш че той не е човека, който да те разбере, значи сте от втория тип и само си губите времето..

13.   Ако тук пишещите жени си мислят, че мъжът до тях не лъска чепа, като си представя други жени, значи са изумително наивни. Същото правят и хиляди жени, оставени на сухо. Е, и мисълта била изневяра, ами тогава всички изневеряват.
Не се самообвинявай, защото мъж, който отказва секс, със сигурност гледа порно.
Все някога ще забрави да изтрие history /историята/ или ще си забрави мобилния в банята или тоалетната.