Споделена история от Секс и интимност

Неангажиращи взаимоотношения. Как?
Здравейте, ще се радвам да прочетете и отговорите коректно на въпроса ми.
Как в днешно време се постигат неангажиращите взаимоотношения между двама души. Да речем че съм обвързан, но изпитвам нужда да кривна малко поради няколко причини. По какъв начин се намира най-лесно сега такъв човек. Момче 26.

Коментари

1.   На първо място не бъди обвързан, неверен пръч. Никой не иска драми и защо стоиш в отношения, в които не се чувстваш ОК

2.   Като спреш да бъдеш лъжливо парче и се разделиш с приятелката си преди да чукаш разни други. Аман от мъжленца, срам ме е че съм от същия пол вече.

6.   Плащаш си, пич! Или с ангажимент, или с пари...

8.   Ко ще рече обвързан съм но искам да кривна? Значи жената до теб не ти е достатъчна и искаш да си разходиш коня. Ми как става - казваш на дамата, с която си обвързан, че ти се кръшка. Но ти да си правиш кефа докато жената да те чака и да я лъжеш в очите надявайки се за зор заман да си я пазиш под ръка - е това вече не е мъжка постъпка, нито пък си незаменим !

10.   Аз съм на 27, имам 3 др..който са само за интимно удоволствие..

Но и 3 те са над 50 , едната е на 65, др е на 54 и на 57.

С по млада, няма как да стане нещо неангажиращо, защото може да ти навредят.

Едната е в Сф. ако си оттам, мога да ти дам кординати, тя има големи и красиви гърди, и е огън в леглото.Всеки ден д ай търсия, няма да те върне.
Но не е лека жена нито е руспия.. има си бизнес , няколко апартамента и е адвокатка.
Тя също само секс иска, нищо ангажиращо, има си дете и внуци .. . Но тя, живее сама...

Късмет,

12.   Ще се радвам ако можеш да ми дадеш начин за връзка със съответната жена от София. Ще ти бъда безкрайно благодарен

13.   Пич, яко си загазил.
Когато има хубав секс, отношенията вече не са неангажиращи!
И мен така яко ме оправи един мой набор на средна възраст, че загубих ума и дума!
Лизане докато не свърших, вагинален до скуирт, а беше уж на майтап.
Разведени и двамата, но…
Хитрата сврака с двата крака!

14.   Интересно, че пускаш темата в "Секс и интимност". В "Любов и изневяра" има същата тема, но пусната от жена. Това показва как мъжете и жените възприемат кръшкането :)

Няма да ти давам съвети как се свалят жени, но няколко съвета за след свалянето - не крий, че си обвързан, не сваляй жени, които жена ти познава, не споделяй с приятели и си избий от главата, че може да имаш дълга връзка от този тип.

15.   Човекът пита по какъв начин

16.   Временна държанка, която да е дискретна срещу заплашане.
Важното е да няма болести и да се ръга с капут.
Ако някой може да упъти, къде да се намери такава и аз ще следя.

17.   "Временна държанка, която да е дискретна срещу заплашане."

Е ми, брат, че то всяка българка е такава! Която и да срещнеш, където и да я срещнеш, ако ѝ предложиш достатъчно пари, ще имаш успех - от опит казвам!

А вече дали ще има болести, е на късмет.

Дали ще се ч*ка с капут - както я приучиш.

18.   Не ангажираща връзка можеш да имаш само с много добра приятелка. Но доколкото схващам ти нямаш такива. Аз и съпругът ми имаме неангажиращи връзки, но и двамата ги знаем, познаваме добре и най- важното, правим го заедно. В България манталитета на жените е на ниво сребро, боц и фъс или вземиме.
След като си свободен, можеш да ги сменяш, ползвай сайтовете. Но ако си ангажиран, чакай да настъпи рутинният период и тогава, и тя ще ти го кажа.
Ан

22.   Привет! Ще се радвам да се свържем един с друг по някакъв начин. Отворена съм за такъв тип отношения :)