Споделена история от Секс и интимност

Българските мъже са гола вода в секса, а намират кусури на жените!
Хич не провокирам, а казвам истината. Българските мъже са обсебени от мейнстрийм порното егоисти, които гонят собствения си кеф, нереални представи имат за себе си, за секса и за жените, а в същото време са много самонадеяни.
На първо място взимат без да предлагат. Смятат, че всяко нещо им се полага, а мрънкат, че българките били меркантилни. Значи ти искаш тя да е като проститутка в леглото, ама без да плащаш. Учудвам се колко мъже не знаят какво е предигра, не искат да лижат, ама свирката им се полага и мислят, че сексът е едното ръгане. О да не забравяме, че изневеряват, искат жената още малко и девствена да е, ама в същото време за тях да се раздава като мръсница. Да не си Брад Пит на млади години? А и БГ жените далеч не са най-хубавите, много почнаха да кифлеят и прочие, но на 40 години примерно жената няма база за сравнение с БГ мъжа на 40. Ниски, шкембести, черни, плешиви, ама и малко целулит да имаш и една бръчка си им трън в очите. Отделно чичаците заглеждат млади, чисти педофили, което още по ме отблъсква.
Аз живея в Холандия откакто постъпих в университет. Тук хората са много сексуално отворени, не са ревниви, в същото време не са и доминиращи от рода - няма ли свирки, няма връзка. Всичко е до удоволствието на партньора. Първото ми гадже (в сексуален аспект) беше от румънски произход, но цял живот живял в Холандия. Беше много внимателен, никога не ме е принудил нищо, балканският привкус на простак го нямаше. Всяка поза беше по мой избор, а същевременно можеше да ме накара да свърша и само с ръце или уста. Неща, които биха боляли мен или него - не ги правехме. А издържаше много, абе роден любовник. А не балканския ганьо (типичен), който иска да пресъздаде свойто любимо порно, ама му се свиди за проститутка. Скъсахме по други причини с момчето, той замина в другия край на страната, ама и сега като се видим си говорим и се разбираме за един як секс. Другото е, че балканците постоянно упрекват жената, че едва ли не сексът й е задължение, ама тя самата да му се наслаждава с различни не може. Чакай малко, кой каза така? Сексът на първа среща я правел курва. Аз съм правила секс не на първа, но на трета и то само секс, без обвързване и не се имам за такава. В Холандия никой не ти лепи етикети. Даже се очаква. Ама не като българина да ме преебе да му пусна, а да си правим взаимни удоволствия. Примерно аз никога не искам да пробвам отзад, бъркала съм си, не ме кефи, ама как на българина ще откажеш. В същото време тук съм имала мъже, които изпитват кеф жена да ги чука и това съм правила, не касае моето тяло, а той го иска - защо не? Много суингъри, отворени отношения, ама без лъжи и изневери. Освен с румънеца, само с холандци и немци съм била и съм много доволна. А от българина какво ще чуеш, "са кой ще те вземе". Ами има много мераклии, просто няма да са сънародници, споко. В гимназиалните години само имах гадже българин, свестен изглеждаше, ама се оказа ужас. Затова й не му пуснах и не съжалявам хич. И общо бройката ми е 4-ма мъже и 2 жени (ей така за кеф ги оправих, дори не съм лесбийка). Нали българките сме били много зле, е аз как имам мерак да го правя, но не по задължение и като че ли имам "господар". Приятелките ми българки само реват от свои, аз от тях и тука такива истории съм чела, че не мога да си представя, че това е нормата за секс. Ама нали всеки му е длъжен на Ганьо. И за протокола на 23 години съм, сама си плащам всичко, тоест не съм златотърсачка. Полигамна съм, не моногамна. Прибрах се сега за празниците и пак на живо видях реалността. Иначе си обожавам страната, но се чудя от къде идва това самочувствие на мъжете? Между другото са и големи сексисти.

Коментари

1-50 от 99

1.   Значи ти никога не си била с българин, а иначе си сигурна, че били гола вода в секса. Ясно...

Малко взе да ми писва последно време колко негативни мнения се сипят срещу българските мъже. Ама това тука вече би всичко.

2.   Така. От разказа става ясно, че си се пляскала с един българин, един румънец, един холандец и един германец. Говоря за мъжете, нали. Не включвам жените. Тогава на какво основание правиш генерални заключения? Всъщност, щом си щастлива в страната в която живееш, каква е причината изобщо да пишеш тази тема?

3.   Пак гнусна помия от бг курва( нищо че не се имаш за такава, това, което си написала за себе си говори друго).

4.   Номер 3, ако аз съм курва, ти какъв си? И защо мъж като си прави кефа и говори колко е ебал е ОК, а жена - не. И пуснах темата не за хейт, а в отговор на бабаитите ебачи от темата, която плюят българките. И в България да бях, пак щях да хвана от друга народност мъж - западняк или италианец/испанец.

5.   Личи си че не си ебана както трябвбдосега, защото си била само с някакви загубеняци. Каквото повикало, такова се обадило.
Ако попаднеш на лъв като мен и путката ти ще бъде спукана от ебане. Ще забравиш и за предигра и за задигра.
Ако дойда в холандия мога да се хвана на бас с теб за 1000€ че хокандките ще налитат на кура ми, като мухи на мед.
Впрочем мъжете им там са толкова изнежени, че масово са обърнали резбата отвсякъде и ние всички това много добре го знаем.
Големи красавци ама като не им става от жени... Хаха
Щкембести плешиви и черни си ги гледала в махалата а сега в западната кочина дето я препълниха с негри и мигранти а си тръгнала да се хвалиш като циганка с бял гъз.
За теб ще се намират само най-изпадналите мигранти, които са готови да се облекчат с най-достъпното за тях а а именно, някаква заспала и евтина БГ пуйка 3о качество!
Много си зелена още да правиш такива генерални заключения зя мъжете, които са по-висшестоящия пол. Живота като те поомачка друга песен ше запееш!!!

6.   Продължавай да ги хвалиш немците и холандците... и те така се хвалят на своите приятели как са хванали една балама от източна европа, защото им е писнало от техните тюлени.
Само гледай след време да не ти напълни фурната някой африканец/мюсюлманин и да те остави... е тогава ще си спомниш за тази тема и колко си била умна на младини.

7.   Не прочетох цялата логорея до край… не издържах….. Първо миличка, живееш в ,,Холандия,, имаш претенции, но си адски неграмотна. Умствения багаж ти е на Златка Черната.Ти дори не знаеш точно къде живееш. Ти живееш миличка в Нидерландия, а Холандия са провинции в Нидерландия. Заиуд-Холанд и Норд-Холанд. Живота и културата в Нидерландия са ми ясни до болка. Там отдавна е пълен матриархат. Дори наследника на кралицата Биатрис, принц Вилем Александър е путьо маринкин и оная аржентинска пачавра Максима го командва със замах. Щом ти харесва да доминираш и да си имаш един путьо в къщи, на мен не ми пречиш. Но няма нужда да ни навираш избора си в очите ни.

Чингис Хан

8.   Ужас! Всичко, което сте написала е някаква отврат.
Моля Ви, стойте си в Холандия и никога повече не се връщайте!
И не казвайте, че сте българка, защото не сте! Много ясно се разбира какъв е вашият етнос.

9.   Знаеш ли авторке, на мен са ми обръщали внимание много по-стойностни жени от вас българките. Украинки, туркини, една испанка, това са някои от чужденките, които са се държали с мен като с човек, а не все едно съм долен боклук. Ти и всички други българки, комплексирате мъжете и се държите зле с тях, затова те ви бият. Няма по-тъпи и ужасни жени от вас българките! Грозни, изкуствени, това е само външният ви вид, а като хора сте трагично зле.

10.   Жената й се ебе и не подбира много,а няма ли турчин или мароканец,живял цял живот в Холандия !?
Аман от селски кифли-излязла в чужбина и вече хванала Дядо Господ за шлифера !

11.   Аз пък за българките мога да кажа същото - не стават ама една голяма уста и претенции.

12.   Сподели,сподели и за чернилките,миличка-дълго ли продължаваше акта с тях,силни ли ти бяха оргазмите и спермата им с цвят на кафе ли беше?

13.   Каквито учителските, такива и учениците. (ако разбираш какво имам в предвид)

14.   Да оставим глупостите, които си написала, настрана...

Аз гледам нещата от демографската им гледна точка!
Колко деца ще родиш, отгледаш, възпиташ, образоваш и ще направиш хора? И българските мъже ли са ти виновни за това?
Защо в целия ЕС, дето са толкова готини и разкрепостени, прирастът е отрицателен, въпреки "помощта" на цигани, турци и араби?
До къде ще стигне всичко това, ти даваш ли си сметка?

15.   Западняците са яко дебели, с малки патоци, шкембе, да продължавам ли? Аз също знам какъв е животът в чужбина и съм живял в не една, а в три различни страни. Наливат се с бира и не се подържат. Българите се спукваме от тренировки във фитнеса, ядем според режима. Успех с чужденците. Не случайно си чукала няколко. Те имат повече естроген, от колкото тестостерон.

16.   За жалост авотрката е права. Българския мъж не става за любовник. Прекалено малко фантазия и лична импровизация и много много филми. Може би е комплексиран и му липсва самочувствие. Германеца е добър любовник това мога да го потвърдя. Либидото му е на 6 и след дълга връзка докато българина не.

17.   Смях в залата.

18.   Хахаха Аз живея в Холандия от 3 години и с бройката ти от 4ма мъже не знам какво даваш акъл изобщо. Нямаш никакъв опит с мъжете, особено с българи, камо ли да ги сравняваш. Холандците са мега пасивни. Ако ти харева чехльо, ок. Но не са страстни грам. Имат неспонтанни реакции, иначе са надарени и сексът е хубав. Само че са малко като роботи. Може 8 часа дс му се развяваш гола и няма да те пипне. После си лягате и почва като програмиран. Те са научени жените да им казват какво да правят и да дават тон. Ма щом обичаш да командваш мъжа кога да се облече и съблече и кога да те почне, ок, твое право. Единственото, което прави впечатление е, че нямаш опит с българи, а ги коментираш. Та, българите не са толко пасивни.

19.   От подобни теми, най забавната част са коментарите.

Възрастните хора казват - "Боже, слез да си събереш вересиите".

20.   Авторката е права. От мъжете с които съм била (9 на брой, винаги в дълготрайни връзки), българите ( 4 ма) най-не ги биваше в леглото. Смятат, че всичко им е като в порното и не се опитват да задоволят жената. Не са и особено красиви (ако харесваш стройни, слаби и светли мъже). Няма база за сравнение с американци, германци, скандинавци или англичани. Отношението, умението е съвсем различно. Ганьо си е Ганьо.

21.   Авторката е отново. Нещо много се засегнаха лично някои комплексирани типове. Ще изясня някои подробности.
Написах темата си в отговор на онази за българките, защото там ганьовците изкараха бг жените кръгла нула, а те супер ебачи, моля, моля.
Ганьо може да изневерява, да ходи по курви, но жена му трябва да е непокътната и мръсница само за него. Ако това било страстта, благодаря. А аз вместо изневери и драми, предпочитам полигамни отношения. И да вмъкна, като цяло не говоря за всички, а за тия, които се припознаха и балкански мъже, не само български. Българката далеч не е идеал, но много по-хубави жени от мъже знам нашенки.
Говоря 3 езика, дали съм неграмотна, гледайте си себе си по-добре, че не можете някои да си напишете името с главна буква.
Също така голям смях, фитнесджийте, чалга мутрите- страшни хубавци. Гологлав с татуси веднага ме отблъсква. Поне красив трениращ мъж да е нещо като Крис Еванс. Тука масово са руси, високи, светлооки и трениращи. Българите са по-черни, гнусни и егоисти. Да и жените тук са по-хубави, но друг въпрос е това.
С араби, цигани, чернокожи не съм била, колкото и да ви се иска. Само доказахте тезата ми. От къде на балканския мъж идва това самочувствие? И не знаех, че да се интересуваш от желанията на дамата е пасивност. Чела съм истории тук на насилствен секс, мушкане отзад по нежелание, та то вие сте изнасилвачи, това ли е добър любовник? По-добре роб да си имам в леглото отколкото насилник.

23.   Българите са смотано племе, но българката като цяло определено е по-добре от българина. Подържа се, чиста е, облича се що годе стилно. Винаги са ми помагали жени в живота, а от мъжете българи съм видял само мръсотии. Както казах повечето българки са красиви и подържани, докато като правило българският мъж е остриган, с кафеникава кожа, необръснат и ходещ с миризлив анцуг и маратонки ганьовец, селтак, тъпак, лъжец, наглец и предател, консервативен и изневеряващ, но с претенции към жената като шейх. Чак им се чудя на свестните бълграки как се хващат с такива и ги търпят. Нямат ли самоуважение тези жени? И да българската жена е добре в леглото в повечето случаи. Всичките ми извратени фантазии са ми ги изпълнили. Удряли са ме в топките защото им харесва да го правят, преследвали са ме, изнасилвали са ме като го поискам, карали са ме да симулирам същото с тях, пикали са ми в устата, първи са се запознавали с мен и търсили връзка, гълтат, дават в дупето повечето. Харесва ви или не, авторката е права на 100%. Поне не спорете с нея, че се излагате още повече.

Чорбаджията на курникът

24.   Авторката явно го е яла от някой нашенец. Иначе нямаше да с такъв плам да обижда сънародниците ни. И да чужденците не те познават, защото ако знаеха каква мастия си, нямаше да те погледнат.

25.   Пхахахаха, пълни глупости пишеш жено!

26.   Истината е че, в по-голямата си част 80 % от БГ мъжете не стават за нищо. Или са импотентни, или им е малък, или са сдухани, или грозни, или бедни, или тъпи, прости, груби, злобни с високо самочувствие без покритие, или дърти, или нечистоплътни или в по-голямата си част съчетание измежду няколко от горе изброените определения. Другите 20 % стават ..... но 10 % ги отписвам като ангажирани, заети от друга. Така че на 10 жени се пада един качествен мъж ако попадне на него и ако я забележи и пожелае. Това е истината лично за мен.
Хубавата и качествена стока е кът и бързо свършва.

ж/28

27.   Авторке, от Карлуково те търсят(там има лудница). Не си използвала самобръсначката за интимни части от 1 година откакто си избягала и кучетата от Карлуково те гонят до Холандия, защото се ориентират по интимната ти миризма.

Ето защо мъжете не ти правят "Френска", защото и мършояд ще прогониш с вагината си. Възможно е също да си 100 кг трупно тегло или да приличаш на Франкенщайн в съживителната фаза. Ей такива "нормални" като теб мъжете по цял ден ги отбягват и сееш омраза тук в сайта.

Мислиш ли, че ако беше 55 кг, със симпатично лице и с гъста коса със стегнато барабанче някой мъж щеше да откаже да му седнеш на лицето???

28.   До човека си е, имала съм много добър любовник българин.
С чужденци нямам опит. Напоследък забелязвам ,че младите мъже непрекъснато намират кусури на жените, не са гейове да уточня. Ако не им пуска , лоша е, луда е. Ако тя си иска ,намират си оправдания . Дали е някакво ниско самочувствие или страх ,че няма да я задоволят. И все се интересуват на тях какво ще направи жената, а те самите с какво ще се отчетат не се изяснява.Много себични и егоистични. Което не е добре. Вместо да проучват жената и желанията и. Колкото по предразположена е жената ,толкова по добре

29.   Ахахахххахахахх. Не мога да повярвам, как нападате момичето понеже има мнение, относно темата.Българина е жалък помяр,търсещ "девствена курва" , по възможност с апартамент в Софията,а най-добре и с 3 висши. В свободното време да му глади дрехите и да готви

30.   Номер 16 аз призовавам българските жените по-добре да обучат българските мъже , ако са недоволни от изпълненията им в леглото! Нали българските мъже са се учили от българските жени все пак. Както се казва в един от любимите ми филми

"Няма лоши ученици , има само лоши учители"!

31.   На доста БГ путки съм обърнал хастара,въпреки че са пълни дървета в леглото и скумрии в тялото,но ако ми пуснат и в дупето се примирявам !!!

32.   Много добре си го написала. Браво!

33.   Като цяло си е вярно. Българските мъже освен, че след 30 започват да качват килограми и да не приличат на хора, искат жената до тях да е вечно секси и красива. Искат топ секс със свирки и всичко, ама те да лижат или да дадат от себе си - абсурд. Че то им е под нивото! Имах виртуална връзка с холандец. Е, тоя знаеше как да ме предразположи само с едно изречение, докато българчето, дори и да му обяснявах като на олигофрен, едвам вдяваше. Грозни са ни мъжете, тъпи, гнусни, падат си по лесни, а после се оплакват, че им изневерявали, наглеят и се държат отвратително с жените, които не намират за "нормални" според техният гнусен чалгаро- балкански вкус за жена, намацана с грим и с фриволно поведение. С мен винаги са се отнасяли гадно, защото не се обличам като поп- фолк к*рва (те твърдят, че не харесват такива, ама точно по такива тичат). В чужбина се отнасят с мен като с човек! И не говоря за любов или за секс, а за нормални човешки отношения! За българинът жената е дупка за е*ане, докато за повечето чужденци е човешко създание. Е, за какво ти е български б*клук, когато можеш да си вземеш нормален мъж от чужбина!

34.   Не бива така…
Навсякъде има от всичко!
На мен пък най-хубавия ми секс се случи точно с наш човек, безкрайно уважителен и внимателен когато трябва и невероятно страстен и същевременно издръжлив в точния момент!
Бях точно с трима сериозни, уважителни и никак не за подценяване, западняка преди него, плюс един поляк, но…
Сухо, скучно и недодялано беше…
Нашият човек просто ме отвя и това е!
Така ми влезе под кожата с държание и интелект и всичко, та загубих ума и дума…
Той си е моята перла…
Западняците бяха с нормално положение, полякът - музикант, а на нашия човек най-много му харесах сърцето и страстния секс…, то и това търсех от тооолкова време, дреме ми къде живее и какво бачка като мисля единствено и само да си говорим и да се гушкаме…
Та…всичко си е до човек!
Моят човек е фин, сърдечен и готин. Никакъв Бай Ганьо?!?
Чувствам се мъничка, запленена и окрилена като ме погледне с тези очи и като ме награби…
Преди ми беше студено, бях толкова сама…
Такава е моята история…
Толчава жена пък се влюбих безпаметно…

35.   Авторке , без да познаваш нито българите , нито холандците дойде тук и се изака с тая тема. Питаш ли нещо не можах да разбера ?

Ти си поредния ПРОДУКТ на либерализма

36.   Да, безспорно е много голям проблем и за жените, че нямат добра интуиция и попадат на лошо качество. Не им е ясно, че мъжете трябва да са с V-образнно тяло, окосмяване и цялостно натурална мускулатура. Те се занимават с три типа мъже - 1. Льоьовци с професия компЮтЪр, 2. Лекенца разказвачи на 90% лъжи и прехвалени биткаджии, 3. Някакви мутреещи цървули с апартаменти и татуси. Измежду тия има още два-три типа, които са си много точни и стават, но щерката Ганя е функционално неграмотна и твърде промита в мозъка, та да ги забележи. И да, българските мъже са много вървежни в някои части на Европа. Скандинавките са луди по окосмени и тъмни мъже, като Бърт Рейнолдс например. Там само е важно да си над 1.80м. и работата е чук-чук шестица.

37.   Бях го казал в една друга тема преди около година. Аз съм женен за азиатка. Въпроса е, че когато за пръв път бях с жена от там после изпитвах и изпитвам отвращение от българките. Няма никаква база за сравнение. На 40 г. жената от Азия изглежда като на 18 г., а българката е пълен тулуп. С целулит. За отношението към мъжа не говорим изобщо в двете култури. Жената от Азия е маниачка на тема козметика, ама такава, натурална, маски за лице, йога тренировки. Повярвайте ми, нито в секса, нито във външен вид българката може да се мери с азиатка. Ако до 30 г. някак може да добута, то след 30 разликата е просто колосална. За след 40 не говоря изобщо. На жените в Азия не им личи след като родят, а българките като родят и стават едни 100 кг. грухтящи свини и си мислят, че щото е родила край, трябва да й се кланяш, да й търпиш дебелия гъз в къщата си. Аз на моята й казах преди да роди това, раждаш и отслабваш, как не ме интересува, щом досега си поддържаш фигурата и след това ще намериш време. Като войник в казарма, ядеше си онези чорбички така популярни там, йога, не, че беше качила много, ама за 2 месеца всичко изчисти. Ако бях с някоя българска гиндирмя сигурно щях да имам 100 кг. живо тегло у нас, която да недоволства що не искам да и пердаша трътлестия гъз.

38.   37 не всички жени качват много килограми, но не се свалят лесно, а ежедневието е натоварено, деца, работа вкъщи, след две години или по-малко пак на работа, а повечето мъже очакват всичко от жената, да е чисто и да внесе и бюджет, но да е красива и слаба, ако може, да ги гледа в очите и да им се възхвалява, колко са мъжествени... Не всички мъже си падат по 40кг жени все пак.

39.   37 Аз това за азиатките го казах много отдавна. Обаче Иван Славко-Батето светла му памет, го каза преди мен:

Който не е бил с азиатка, той не е бил с жена!

Чингис Хан

40.   37,
Ето един типичен Ганьо, който третира хората (жените) като вещи. Затова си и с азиатка, те са доста по-малко еманципирани и Ганьото може да разчита на покорство и възхищение. Българка трудно ще те трае такъв. Особено работеща, самостоятелна жена, която не зависи с нищо от теб.
Ако родя дете и някой и ми се размрънка за качените кг.ще му събера багажа на момента и ще му бия шута - мъже под път и над път. Нормална жена трудно би понесла подобно отношение, особенно от някой който трябва да я обича, уважава и подкрепя (както и тя него).

41.   Добре авторке, изфука се, че си в Холандия дето всъщност е Нидерландия, обясни ни как се чукаш само с качествени западноевропейски феминизирани данъкоплатци и колко голяма работа си. Сега изпуши едн джойнт в някое от наркоманските им кафета, докато гледаш негрите около себе си и продължи да се възхищаваш на себе си и живота, който водиш. Само не разбрах защо ни занимаваш с него?

42.   Проблемът не е в килограмите, йогата, дръпнатите очи, секса или континентите. Всичко се управлява от матрицата в главата отгоре. А тя е различна, при някои има много бъгове, а при други не. Аз например не харесвам азиатски съпруги....имал съм и не ми хареса...

43.   40, Ганкеее, Ганке, толкова си тъпа, ама това че си жена, те оправдава! Жените не са хора, хора са само мъжете, които са по-висшият пол, а жените са по-нисшият пол, и стоят много по-долу от тях. Даже ако не си забелязала думичката "man" в превод от английски, означава и мъж, и човек!!! "работеща, самостоятелна жена, която не зависи с нищо от теб." - Е, това е най-отблъскващото и отвратително нещо на света. За какво му е на един нормален мъж жена, която работи и не зависи с нищо от него??? Ами, за какво иначе се жени мъжът, за да го издържа жена му ли? Основната отговорност за изкарването на парите е на мъжа, той за това е мъж, за да е зависима жената от него и да е истинска жена. Да си стои вкъщи, да ражда и отглежда децата, да готви, чисти, пере и да се грижи за домакинската работа, а не да се пъне да вади пари наравно с мъжа и да се прави на много "самостоятелна", каквато не е, и никога няма да бъде. Няма нищо по-отблъскващо от това, и никой нормален мъж не иска такава жена. Жената е създадена, за да зависи от мъжа, така е откакто свят светува, и винаги ще бъде. Не се безпокойте, и ние, българските мъже не ви траем вас, българските жени, и не сте ни притрябвали. Много пъти предпочитаме някоя хубава ИСТИНСКА женствена жена-азиатка, която знае и е научена от малка да уважава мъжете, и да си знае мястото като жена, пред някаква дебела, грозна, гнусна и постоянно квичаща за еманципация и равноправие бг еманциПатка, и да ни трови животите цял живот!

44.   Целта на секса е единствено възпроизводството на индивида. Също така освен физическа, сексът има и също толкова важна духовна страна и ако не се употребява в нормални граници според предназначението, сексът е способен да унищожи цели народи и цивилизации. Има изследвания по тази тема. Затова която жена иска да е с мен, трябва да бъде в синхрон с моето мислене - секс само в брак и само за правене на деца. Ако не е съгласна, прав и път в посоката на морална деградация. На мен не ми пречи и сам да си стоя.

45.   А пича с азиатката, ти случайно висок, нацепен и красив като Капитан Америка ли си или дебела ниска смръдлива свиня, тип Реджеп Иведик, който смята, че трябва да чука не по-малко от Адриана Лима?

46.   Българските жени имат право да мрънкат и да се оплакват само и единствено от мъжете, които САМИ СА ИЗБИРАЛИ да допускат между краката си. Останалите 80% от българските мъже не са ви виновни с нищо! Вие тях дори не ги отразявате и голяма част от тях си остават девствени дори и след 30-годишна възраст. Сърдете се на собствения си подбор на мъже!

Една угоила се ниска и пъпчасала дебелана с рошава немита коса пак има голяма вероятност някой да я "оправи", ако си го поиска открито (от 10 мъже все ще се навие някой), докато един свестен мъж, ако не е от горната прослойка на най-желаните мъже (външно излъчване, 20-30 см по-висок ръст от на жената, кинти, кола, жилище), може и със 100 жени да има неуспех, пък ако ще и да е най-грижовния, любящ, верен и стараещ се мъж на планетата. Те дори няма да си направят труда да го опознаят като човек, защото ще е невидим за тях по външни признаци.

- Кифлоприземител

47.   088 *** **** звънни ми да ти покажа какво е секс по български

48.   Що ли си мисля, че е до напасване и химия, а не до националност... Ама какво ли ми разбира главата, аз имам само две бройки зад гърба си, най-вероятно "мъжете" тук ще ме обявяват за не особено привлекателна, понеже не съм успяла да забия поне 20% от ония топ 10% мъже. Пълна лудница е тук, яко тролове.

49.   До 46

Много точно и правилно казано.

Голяма част от българските жени задоволяват чужденци за някое усики и мили думи, в които няма нищо вярно. И на 30-35 години, когато не са вече толкова желани се насочват към "простите" български мъже.
И ни четът морал!

Съдба ...

50.   От номер 9:

Аз не съм чак толкова голям фен на азиатките. Кое пък им е толкова специалното? И как успявате да ги намерите? Уважавали мъжете, ами жените от Източна Европа, също са така, те като се омъжат и край, спират да търсят друг.
Имам една позната - рускиня, която от дълги години живее в България, била е женена за българин. Литовките също са така. Голямо хвалене на тези азиатки, сякаш са богини отвсякъде.

51.   43, да вметна само, че както "man" на английски значи мъж/човек, така и на български под думата "човек" се разбира "МЪЖ"!

Всичко си казал супер точно. Браво и благодаря за коментара. Удоволствие е да се чете нещо смислено написано в този сайт.

Уви, от женските коментари много, много рядко се случва да се види права мисъл. Жените не знаят къде се намират в живота. Ти ѝ обясняваш, какъв е архетипът на женската същност, тя сигурно дома изпуска пара през г@за от злоба...

Авторке, мъжете не сме гола вода в секса! С колко българи спа?

Очевидно не ни познаваш, но ние вас много добре. И нищо бляскаво не може да се каже за вас.

Както вече е казвано от някои участници във форума, българката в лелото седи като талпа с манталитет на жури, което е само с очаквания, без да дава нищо и накрая те оценява, колко ставаш! А реално сексът няма как да стане хубав, защото българката няма въображение, не е търпелива, не знае как да помогне на мъжа, на всичкото отгоре по време на секса вместо да гледа как да вкара повече чувства в акта, започва да ти казва "не така, дай тази поза", даже мърмори или мълчи като пукал и се чудиш "Добре ли ѝ е, не е ли добре, кефи ли се и защо, ако не се кефи, да продължавам?"!

С една дума - "мухъл"!

Българката се кефи не на секса, който получава от партньора си, който сама е избрала, ами когато гледа чуждото и отива да изневерява. Не че самият секс с тъпкача в последствие ѝ допада повече, но нали си задоволява самата к*рвенска природа и това я кара да изпитва по-силно удоволствие.

------------------------------------------
Ще коментирам и аз н.40:

Направило ми е впечатление, че Ганьо дори и неволно третира Ганка точно така, както трябва да я третира - като долнопробна к*рва! А чужденките третира доста по-добре, защото го заслужават и Ганьо му идва отвътре да е джентълмен.
Но и друго ми прави впечатление - че всички западняци третират Ганка така, както и Ганьо нея; като долнопробна к*рва!

"Българка трудно ще те трае такъв. Особено работеща, самостоятелна жена, която не зависи с нищо от теб."

Българката по принцип не трае никой мъж, защото просто е толкова осакатена душевно, че който и да е, тя не може да го изтрае! Права си, че жената трябва да може да "изтрае" мъжа, но я посочи ГАНКА КОЙ Е ИЗТРАЯЛА?

Всяка жена трябва да е работеща и да е самостоятелна, но това пренесено в ГАНКИНАТА реалност винаги завършва с развод! А защо е така? Ганка си мисли, че тя е върхът на обществената пирамида като всяка отделна полуграмотна Ганка си въобразява, че тя формира острието на върха на пирамидата! Но с тази уговорка, че независимо работи ли, не работи ли, тя все си се представя на същата позиция, пълна с куп изисквания и капризи и незнайно защо си е въобразила, че всичко ѝ се полага! Хем работничка, хем принцеса! Хем много ценна, ама незнайно с какво!

"Ако родя дете..." - много точно казано, "ако родиш"! Ганка е на такава вълна - я родя, я не! "Никой няма право да ми казва, какво ще правя аз"!

"...и някой и ми се размрънка за качените кг." - Така е, Ганка е принцеса и ѝ е позволено всичко, дори да наддаде с 80 кг! Само че не става ясно що за принцеса е тази 120-килограмова свиня????

"...ще му събера багажа на момента и ще му бия шута - мъже под път и над път."
– Вече казах, че Ганка е ур*спия, тя ползва мъжете, за да си начеша егото. За нея любовта към партньора е изразена в любовта ѝ към неговата "стабилност".

"Нормална жена трудно би понесла подобно отношение, особенно от някой който трябва да я обича, уважава и подкрепя (както и тя него)."

Така, така. Когато той ти казва, че е нездравословно да пиеш, пушиш, да се тъпчеш със снаксове, да не спортуваш и да се запуснеш след раждането на дете като свиня, то той е лош идиот, който не цени твоята възвишена вътрешна особа и не те разбира и обича. Когато ти го изриташ, защото години наред ти е казвал и показвал къде ти бъркаш, ти му правиш добро, изневерявайки му!

Ще приключа с това, че и ние българите и западняците са наясно, каква е Ганка! Тя и Ганка си знае, защото, когато отиде на запад, от еманципирана, борбена и самостоятелна жена изведнъж се хвърля на врата на някой западен "джентълмен" да я издържа и забравя за всякаква еманципираност! В другия случай става проститутка по собствено желание! Там мераклии, които са рязани от тамошните феминистки, много, а Ганка като провинциална п*тка, си казва, че този шанс за изкарване на пари не е за изпускане!

Общо взето животът на Ганка е това - низ от лутания, неуредици, неориентирани и лишени от какъвто и да е смисъл действия, които втрещяват всеки нормален ЧОВЕК, развратни младини и самотни, депресивни старини! Като млада - пушачка и лека женичка, като дърта - нетърпима свинкя.

Успех с Ганка. / То, ако рече да роди, пак добре.../

1-50 от 99