Споделена история от Секс и интимност

Секси дама
Здравейте от малък съм много объркан сексуално родих се момче но се чувствах момиче. Когато пораснах и аз като някой други мой приятелки се превърнаха в жена естествено имам доста ухажори , но ми направи впечатление че и много жени ми налитат и хетеро и би естествено аз не отказвам , но се чудя защо когато съм дама с член жените не ми отказват става дума за лесбийки , а на много мъже същите дами ги режат с какво съм по различна освен че имам гърди. Лесбийките им харесва да бъдат обладавани да бъдат целувани и галени , но на мъжете който са склони да им дадат същото те ги блокират.
Ж. 35

Коментари

1.   Вероятно си мъж със силиконови гърди и по-нежно лице. За много жени това изглежда възбуждащо. Много по-интересно, отколкото обикновен мъж. Трудно е за обяснение. Жената не очаква да бъде наранена от мъж с такива атрибути, предусеща повече разбиране за своята сексуалност и повече се отпуска, освен това е нещо ново и интригуващо.

2.   Защото сексуалната ориентация не се определя от това с какви полови органи си играеш, а с това какви ВТОРИЧНИ полови белези те привличат. Тоест, можеш да си хетеро мъж и да те привлече жена с пенис, но няма да те привлече мъж с вагина.
По същият начин, една лесбийка може да я привлече жена с пенис, но не мъж с вагина, защото не си пада по мъже.