Споделена история от Секс и интимност

Да или не
Здравейте, трябва ли жените да правят анален секс? Полезен или вреден е той за тях?

Коментари

1.   Жената има 3 дупки,това й е дал Господ и ако ги запълва добре,ще е ОК !

5.   Твърдо против аналния секс. Природата си е казала къде. Има си пут... а за тази работа. И триъгълника около нея предава още повече сексапил. Вагината си се овлажнява, а и най-важното - така се зачеват любимите дечица.

7.   Аналния секс не е здравословен, има си своите рискове. Аз го правя много рядко, няколко пъти в годината. Интересно е, но не е нещо, за което си умирам. Правя го, защото приятелят ми иска, казва, че триенето било още по-голямо и го кефи, даже последния път свърши в дупето, каза, че му е станало толкова хубаво, че не му се вадеше.

8.   Накратко НЕ!

Тези които искат анален от жената, биха ли дали на нея, и тя да им вкара нещо отзад? 97% от мъжете ще кажат НЕ! А защо трябва тя да дава на вас тогава? След като вие, не давате на нея? Номер 1, е отвратителен. Която иска да дава, която не иска оставете я намира, и идете на чуждо. Толкова ли е трудно? Бог е определил кое от къде да е. Но човека както винаги ще се набърка.

9.   Ако действително им харесва, да. Но ако го правят, за да угодят на мъжа - не. Дали е вреден не мога да кажа, не се смятам за компетентна по въпроса.

10.   Ако ѝ харесва, да го прави, иначе - не. Сам по себе си не мисля че е нито полезен, нито вреден.

11.   Още в първите ни пъти се стигна до анален секс, защото беше в цикъл. И двамата нямахме опит и като цяло издържах едва няколко минути тя тъкмо се отпусна и каза че иска да се раздвижа и аз свърших в презерватива. Следващите няколко пъти, не бяха по-различни и като цяло и двамата имахме желание, но някак не се получаваше и се притеснявах дали няма да се откаже. След известно време каза, че много иска да ме усети без презерватив да свърша в нея, аз и казах че искам същото и отново пробвахме в дупето, този път се получи, много нежно и хубаво и се насладихме истински, а каква еуфория беше като се изпразних на дълбоко в дупето и'... Тя каза че леко я е заболяло от силните пулсации, но беше категорична че е най-хубавото усещане. После връзката ни се задълбочи и махнахме презервативите като цяло. Имало е случаи да лежим и да правим секс по цял ден, навсякъде... После се отдадохме на дълъг период на любене и не сме правили нищо извън стандартното, докато не решихме да си купим анален лубрикант, тези поръчка отключи вратата към много други... И значително вдигнахме нивото и качеството на сексуалния си живот. Реално правим анален по около веднъж месечно, но това винаги я прави супер мокра, нищо друго не я кара да тече толкова обилно. По често правим сандвич с малък разширителен бижу или вибратор.
П. п И тя си играе с моето дупе и се възбужда адски много докато го прави.

13.   Трябва ли - не, не трябва - никой не е длъжен. Може ли - може, ако им харесва.

14.   При мен има удоволствие, явно имам ерогенни зони в аналната област. Ограничавам се до 3 - 4 пъти на месец по препоръка на мъжа ми, макар, че ми се иска по-често. Започнах с първата бременност. Бушуваха хормони, исках да опитам нещо различно, .. И така. (ж41)