Споделена история от Секс и интимност

Обич без секс
Здравейте имам сериозна връзка с човека когото живеем от няколко месеца заедно аз съм на 23 той на 30. Той е първият ми интимен партньор обаче секса не се получава все ме боли не мога да се отпусна вкарвал го е няколко пъти, свършвал е обаче химена ми не е дефлориран ходих на гинеколог и това се оказа че все още не е скъсана ципата боли ме когато правим опити той така се отблъсква казва че не било нормално ядосваме се и двамата че се лишаваме от това удоволствие. Според приятеля ми когато двама души се обичат трябва да го искат и двамата чувствата са ни на лице но като е отгоре и ме боли правя отблъскващи физиономии от които му спада и има чувството че е на сила, а реално не е така просто ме боли а го искам. Страхувам се че ще го изгубя защо не съм като нормалните жени и не получавам удоволствие а болка само веднъж ми беше по така хубаво. другото което е дали ми пречи мастурбацията това ми по харесва дори когато и той го прави отколкото да ми бърка. Имам ли нужда от сексолог психолог или операция за премахване на тази ципа? Какви изследвания би било добре да си направя? Имали ли сте и вие такъв проблем какво да сторя и да подобря интимните ми отношения? Толкова ли съм недостойна да задоволя един мъж и то мъжа когото обожавам

Коментари

2.   Девствената ципа има отвор в средата (най-често един, по-рядко 2 или повече) през който изтича менструацията. Гинеколога цепва със скалпел леко 3-4 малки цепки в различни посоки от отвора към стените на влагалището под местна упойка. Прибираш се, и с мъжа ти довършвате. Елементарно е....

3.   Прекалено му е малък или не знае какво да прави. Бг любовник.
Отиди на гинеколог, ако може да я махне.
Никакви психолози и сексолози не ти трябват. Трябва ти качествен и нормален мъж. Тоя само ще ти набие комплекси за години напред.

4.   Навремето, като ученик още и въобще преди да съм започнал да правя секс, познавах един доктор. Гинеколог с много години стаж, беше вече възрастен. От него знам, че има поне 3 вида "конфигурации" на тази ципа, при които задължително се налага хирургична намеса. Не могат да се разкъсат по естествен път, което за жената може да е доста стресиращо. Ниой не го обяснява, масово не се знае, лекарите не го обясняват на младите момичета, когато започнат да ги посещават редовно за прегледи. Или поне не всички го правят. У тези жени се създава нагласата, че нещо не им е наред, едва ли не са болни и никога няма да имат нормален сексуален живот. Което са чисто психологически проблеми, насложени върху едно медицинско състояние, напълно естествено в природата. Няма как да правиш нормален секс, когато те боли. Или ако все пак се получи, то да е с цената на травма, която е възмжно да ти остави за в бъдеще постоянен страх.

5.   Не ципата ти е проблема, а мускулатурата ти, която не се отпуска. Причината - страх някакъв.

7.   Да. Това е най-пистата и хубава любов!

8.   Говорите предварително, и двамата си пийвате повече. Ти лежиш и търпиш, той независимо от физиономиите ти, го бута яко. Две, три вечери и вече нямя да те боли. Панацелята е ти да потърпиш малко, а той да не обръща внимание на лицето ти, а само да го ръга.

9.   Съветвам те да правиш и анален секс, имах една приятелка коята е мъчеше подобно нещо една година, включително и кървеше. Приятелят ти не иска да те нарани за това така реагира по време на секс.

10.   Че той ако не може да те отвори, не заслужава секс, бе момиче!