Споделена история от Секс и интимност

секс приятел
Здравейте момче на 18 съм и искам да попитам как да си намеря секс приятелка може ли да е вече позната
смисъл как изобщо трябва да и кажа без да я нараня не ангажиращ секс просто.Благодаря предарително

Коментари

1.   Намери си някоя разведена. Разведените са много ебливи, особено ако имат дете. Нямат време за срещи, а имат нужда от секс.
Така си прекарах студентството, с две каки от квартала 34 и 38 годишни. Бяха приятелки и нямаха нищо против да ги чукам и двете, поотделно.
М32

2.   Такива приятелки се продават по секс шоповете,но ще трябва да й духаш!

3.   Първо ти трябва момиче от голям град, а не от някоя малка забила общност, където майка и я е учила, че вагината и е токсична и трябва да я даде само на избраният принц на бял кон, ама срещу доживотна издръжка. Второ трбява да си достатъчно вървежен и забавен тип, за да ти мине номера, а не да си забил слеян, дето само седи и говори за политика и клюкари "по-мъжки", за това кой каква кола имал, каква далавера врътял, коя жена "ибал"... И трето - Бъди честне и ако имаш късмет, ще стане.

4.   №1-ако беше тарикат, а не от село, щеше да ги събереш и двете и да ги чукаш заедно, по-голям панаир от този, здраве му кажи, ама де тоз акъл!?

6.   Номер две, знаеш ли каква е разликата между остарялата вече жена и секс куклата? Дъртата се навива веднага да правите секс, а куклата поне 10 минути се надува! :D

9.   №6-явно си надувал здраво секс кукли, а през това време да не са те надували яко отзад, я вземи че ни сподели как точно става тая работа бе!?