Споделена история от Секс и интимност

Жигуло
Търся си работа като жигуло на двадесет години съм спуртувам имам хубаво тяло.

Коментари

1.   ЖИГУЛО,ама Жигулите отдавна излязоха от употреба,БАБОЕБЕЦ ще е ОК!

2.   От кое село идваш? Научи се първо да пишеш.

3.   Туй жигуло какво ли ще да е? Шофьор на жигули?
А бе селски, ти първо се научи да го казваш и пишеш правилно в свободното от спУрта време!

4.   Мисля, че трябва да посещаваш курсове по български език.

5.   Дано да не те избират по правопис и пунктуация.

6.   За ГЕЙ-Жигуло ще си перфектен,а като те жулнат отзад ще изхвърчиш !!!

7.   Иска се и малко интелект да имаш за тази работа.Някои жени не искат само да ръгаш а и да можеш да проведеш разговор по интересна за тях тема.ЖигУло се пише с буква О , и не идва от думата Жигула-това е стара марка руски коли.СпУртувам идва от спорт.И да вземеш да спреш порното че съвсем ще ти изпържи мозъка

8.   ЖигОло
СпОртувам
С тези данни можеш да станеш строителен работник. Такива у нас се търсят, но като жиголо вероятно ще умреш от глад.

9.   Пробвай да обслужваш мъже, инсталирай си някое гей приложение и действай. Много повече пари се печелят от това да го правиш с жени. Не мисли за друго, а само за парите. Просто чукай и толкова.

10.   Предлагам да направим залагане колко коментара ще са на тема "Букварче ти тря, момчето ми" :) Аз залагам на 8 :)

11.   Какво се учудвате? Той ще ебе, няма да решава тестове по български. Все пак най-тъпите стават жигУлата и проститутки. Ако бяха умни, щяха да имат нормална професия. Те и клиентките едва ли ще са най-умните, така че няма да им прави впечатление.

13.   Имай предвид, че жените след 50 отвътре са като шкурка, така че хич няма да ти е забавно...
Ако те потърси някоя 40-годишна закъсала, ще трябва да черпиш за късмета си.

14.   Като москвич щеше да заработваш доста по-добре. Пък и автентична стойност щеше да имаш.

15.   Оле мале.... авторе, осъзнай се! С тия данни-освен педали, друго няма да видиш.
Основно такива мъже се наемат за BFE. Трябва да имаш обноски, богата обща култура и много, много багаж на втория етаж. И се започва от 2-3 езика.

16.   Подозирам, че ти се чука и се надяваш и пари да получаваш. Ще ти кажа една подробност, може случайно да не е я схващаш. Разликата между жиголо и курвар/ебач са че жиголото получава пари, а не дава, защото трябва да се занимава със стари, грозни или стари и грозни жени. Ако случайно искаш да чукаш хубави жени и да ти плащат си се объркал.

17.   Значи, номер 9 не е споменал нищо за правописа на нашият лиричен герой, предните 8 всички не са пропуснали тази малка специфика в излиянията на нашия новоизлюпен Ромео :)

Което значи, че нацелих баш десетката :) И вече като сертифициран ясновидец, предвиждам сериозно разширяване на кръгченцето на автора в близко бъдеще :)

19.   Не съм жиголо, но се чуствам така. От 2 години правя секс с шефката си, за даси запазя работата. Лошото е, че вече иска почти всеки денда се празня в нея и не ми остават сили за приятелката ми. Освен това ме кара да правя неприятни за мен неща.

21.   19, следващият път вземи и приятелката си на работа с тебе, така че с едно събуване на гащите да оправиш и двете.