Споделена история от Секс и интимност

Това оргазъм ли е ?
Здравейте :) имам един може би глупав въпрос, но наистина ми е любопитно. Имам си приятел от над година и половина и с него, както се предполага сме интимни, но наистина не разбирам дали получавам оргазми или е просто нещо готино, което някакси се случва. Казусът ми е следният- получавам вагинални съкращение/контракции за някакви секунди и чувството наистина е страхотно, невероятно ( дотук добре всичко ми изглежда като оргазъм), но за да ги получа задължително трябва да съм легнала по-корем, той да спре действието и отделно на това, колкото и тъпо да звучи да си присвия бузките на дупето :)))))). Другото, което е, че понякога усещането по време на секс е много по-добро, но не получавам този вид " оргазъм'', а в други моменти, когато ми харесва по-малко се случва '' оргазма".
Та надявам се някой да може да ми обясни, ще съм много благодарна :)

Коментари

2.   Не е оргазъм това. Когато го получиш, ще разбереш тогава че вече си го получила.
За да се стигне до там, преди половият акт, твоят пич да си поиграе с клитора ти, да включи и езика и след това да ти опита и вагината. Може и да продължи докато свършиш. Чак тогава да ти пъхне пениса.
Аз получавам когато съм отгоре. Клитора трябва да ми се търка в него за да има допълнителна симулация. Или той хем да ти го вкарва, хем и с пръст да си играя с клитора ти.
Успех и да знаеш че и твоето удоволдтвие ще дойде.
Ж 37

3.   Вероятно - да, Но да ти кажа, не си фокусирай мислите в такива въпрости. Нали ти е хубаво! Да се обичате! ;)

5.   Това е ужасно тъжно. Хем уж имаш някакъв, хем е егати калпавия, че не му дреме за твоя кеф. Това, ако е любов....
Говори с него, да се стегне.