Споделена история от Секс и интимност

Тренировки за секс?
Според вас дали е добра идея начинаещ, млад човек да тренира за да е добър в леглото? Примерно да ръчкаш в някаква кукла или просто да правиш самото упражнение така на дивана за повече издръжливост? Според вас дали това е добра стратегия и ако сте съгласни, знаете ли някакви такива тренировки, които биха ми помогнали? Искам да стана много добър в леглото, ако може да се каже- професионалист. Искам наистина да съм много добър и да науча как да го направя. Искам бъдещата ми приятелката да е щастливка. Да я задоволявам не само на интелектуално ниво, но и да я изпращам директно в рая след секс

Коментари

1.   Мисля, че е добра идея. По-добре е така, отколкото с някаква проститутка, човек може да се зарази от нея, даже и да го прави с презерватив.

2.   Гледаш на секса от грешния ъгъл. Сексът не е механично физическо упражнение или спорт, че да го тренираш. То е изживяване. Колкото по-спонтанно и емоционално, толкова по-добре. Ти се опитваш да внесеш в него механика, а то е емоция, химия. Това не може да те направи по-добър, защото ще се долавя фалша и механиката. Тъпо е да го правиш изксутвено като някаква самоцел само и само да си почешеш егото с илюзорни умения, които ще са само в твоята глава.

Куклата ще ти изкриви възприятието за секс и ще го приемаш механично и дървено. Неслучайно много мъже, които ходят само на проститутки, после не знаят как да правят нормален секс с нормална жена. Защото са свикнали просто да си плащат, тя да изпълнява тяхното желание и те да не се напрягат, да няма взаимност, да не се съзобразяват с нищо, да няма емоция и да не се чувстват желани.

По твоята логика и проститутките трябва да са адски добри в леглото, но всеки мъж, ходил на такава знае, че се долавя фалш и се усеща изкуственото. Проститутките са просто колкото да охлабиш жилата, но не и за истинско изживяване.

Най-добре си намери едно свястно момиче и си "тренирай" с нея истински секс.

3.   Авторе, как си го представяш това?
Винаги има период на напасване. Дълъг. Може месеци. Това при изпълнени всиччки други условия за нормална връзка. Период, в който сексът ще ви се получава, но няма да е нещо кой знае какво, защото още не се познавате. Истинският секс започва от там нататък. Няма как да стане от първия път. Хубавите неща искат време.

4.   Номер 2, то е така, ама за секса се иска сила и издръжливост и тренировките са добра идея. Такъв тип тренировки според мен не пречат, когато си с истинска жена след това да го правиш по-чувствено, то си е естествено, че когато си с истинска жена след това ще е различно

5.   4, да тренира момчето, ама с истинска, а не с надуваема жена. От такива тренировки полза няма. Ще е тъпо да се върти върху една неподвижна надуваема кукла цял час с идеята да си докаже, че е големия трениран ебач. То чак е смешно, като си го представя. Освен че няма нищо общо с истински секс и истинска жена. Не ми е ясно как се тренира с неподвижен обект и от теб се очаква да имаш ебахти фантазията и да правиш всичко, без отсреща да има каквато и да е реакция или обратна връзка. Това е като да тренираш говорене със стената.

6.   И аз имах такива идеи едно време - но няма смисъл от тренировки. Като имаш истинска партньорка, старай се да ѝ харесва. Може да се получи веднага, а може и да има нужда от период на напасване. С някоя може изобщо да не се получава, защото уж те кефи, но я няма химията.

7.   Номер 3 При мен няма такъв период на напасване. Плющя ги наред с големия хубот и въобще не се оплакват

8.   Вземаш един банан,срязваш го на две,вадиш вътрешното съдържание,омотаваш го отвън с тиксо,намазваш вътре с олио,подгряваш леко в микровълновата,заклещваш това нещо между два стола и го клатиш лудо,като гладен циганин джанка,после се празниш в него и така докато го разбиеш изцяли.Става и с ябълков пай,дори имаше и едноименен американски филм.

9.   Пълни глупости на някакъв пубертет. Хубавият секс не е механично ръгане и възвратно-постъпателни движения, нито блъскане с часове, от това на жената ѝ писва и се протрива. Не е и заучени пози и чалъми, които си гледал в порното. Истински добрите любовници са много малко, както виртуозите в която и да е област. Съчетание на духовност, жизненост, енергия, емоция, култура, отношение към другия човек, не само физически възможности. Сексът е първо в главата, после между краката.

10.   Преди време бая бях излязал извън форма и с едно гадже, на което бая имах мерак от много дълго време бая се изложих. Бързо свършване, просто не можех да направя нищо. Добре че момичето беше разбрано та не ми би шута веднага. Цялото фиаско много ме притесни и нарани самочувствието ми та тогава реших да взема мерки- изчетох бая литература и тн и стигнах за себе си до извода, че за да издържаш повече в леглото, и за да си добър там просто трябва да си в добра форма.
Доброто кардио, бягането, коремни преси, лицеви опори, планк, упражнения за бедрата и кръста- това е основата на доброто представяне в леглото. Когато си силен и се чувстваш уверен в себе си ще имаш самочувствие и самоконтрол. Допълни всичко това със здравословно хранене - банани, пилешко, риба, моркови, черен шоколад и хапчета Цинк от аптеката и ще видиш как либидото ти ще скочи.

11.   Номер 9, Аз не мога да разбера защо ги определяте тези две неща като противоположни? Да, това, което казваш е истина, човек трябва да е чувствен, да усеща, но все пак трябва един мъж да е силен и издръжлив и трябва да тренира

12.   Купуваш силиконова кукла и я пълниш по 4-5 пъти на ден. Докато каталясаш и така редовно.

13.   Мечтите на един бройлер,каквито са,,мъжете"напоследък,кухи и елементарни !!!

15.   Номер 10 искрено ме разсмя! Вярва ли си наистина?
Номер 9 го е казала кратко, точно и ясно!
А номер 13 е с прекрасно чувство за хумор!

16.   Това е супер идея, ако мислиш за себе си като бета нещастник, роб на жените , чийто смисъл в живота е да им прави удоволствие.
Ти си просто beta buxer loser.

17.   Без упражнения на сухо си за никъде. Издръжливостта се тренира с години, но освен нея трябва да праеиш и упражнения за размер, защото жените са ненаситни и ако ти не им даваш нужното, си го търсят другаде. Виж в Ютюб!

18.   Ей 16, Аз не мисля, че да направиш жената щастлива е нещо лошо и те прави "роб на жените", даже напротив, ако знаеш как да задоволиш една жена на всички нива, тя ще ти го върне двойно.