Споделена история от Секс и интимност

Фантазия
Тук анонимно бих споделила с приятеля ми не мога.
Срамувам се доста да му споделя подобно нещо...
Заедно сме от 2 години а от скоро живеем заедно.
Разликата ни е 3 год, малко над 30 сме.
Деца все още нямаме, и се надявам докато забременея да пробваме много неща.
Секса ни е ок от както живеем заедно, все по хубав става.
Но ми се иска да ме бие с палка и камшик, не знам но ми се иска.
Това дали е отклонение според вас?
Разбира се в началото като игра преди секса.
Анален не желая за сега, но се нагажда по различен начин докато му правя орална.
От срамежливите съм, но искам да ме бие с камшик не мога да го изреча пред него обаче.
В началото когато заживяхме заедно веднъж ме попита искам ли да поръча палка да ме шляпа.
Аз обаче казах не, дори не помислих искам или не.
Просто заявих не, за съжаление не пита отново.
Иначе е добър по характер, разбираме се.
Не мога обаче да казвам, че искам да правим секс притеснявам се.. Случвало ли ви се е?
За момента не се държи много грубо, доста е мил..
При вас секса променя ли се с времето от груб нежен или обратното?
Надявам се по скоро да ми бъде одобрена темата.

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Не можеш да говориш свободно за желанията си с най-близкия си човек. Това е тъпо. Кажи му за палката и камшика. Сигурен съм, че ще се зарадва, щом сам го е предложил.

2.   Не можеш да говориш свободно за желанията си с най-близкия си човек. Това е тъпо. Кажи му за палката и камшика. Сигурен съм, че ще се зарадва, щом сам го е предложил.

3.   няма какво да се притесняваш кажи му . българският мъж харесва да бие жени ще му хареса . после почвай да готвиш да чистиш да переш донеси му салата ракия и се наведи да ти тресне един в окото . той ще е щаствив ти също .. идилия ... деба изродите ви извратени

4.   Нищо ти няма, наред си. Просто свикни да си искаш нещата, които ти харесват.
И ние бяхме така някога... след около две години връзка се започна първо с някакво бельо, после някакви дребни играчки... и 13 години по-късно са вече два кашона.
Споделяй ги тия неща. Ако не ги споделяш, няма да можеш и да ги пробваш. А ако не ги пробваш, няма никога да разбереш кои от тях наистина ти харесват.

5.   Комуникацията в една връзка е изключително важна, особено за деликатни неща като секс и интимности. Не е нужно да му кажеш директно "искам да ме биеш с камшик като долна курва" или нещо подобно. Може просто да му намекнеш или да му припомниш какво те е питал в миналото. Пробвай с 1 чаша алкохол за хъс, ако толкова те е срам.

Ако въпреки всичко не можеш да кажеш нищо, просто промени действията си. Когато имаш желание за секс например, не му го казвай, а започни да го да му се умилкваш, да го галиш и т. н. Или пък използвай секси бельо и се дръж закачливо. Той ще схване.

6.   Българката си иска 50 нюанса сиво. Ама нали знаеш, че не е като на филма?

7.   Поредните извратеняци с изкривено съзнание от гледане на тъпи XXX филми.
Не си наред, харесваш да те бият и насилват.
Много си зле.

8.   Според мен само аналната любов ще ти реши проблема,пробвай и сподели

10.   Номер 6, по-леко с изводите, че това, което е пуснало темата, надали е от женски пол. Българката по-скоро ще се сбие, отколкото да иска някой да я бие.

12.   С жена ми имаме цял кашон белезници, въжета, каишки и камшик. Ползваме ги няколко пъти годишно. Изключително отпускащо и възбуждащо е просто да си лежиш, да не можеш да се движиш и някой друг да те направлява за малко. Това е много трудно за разбиране докато не се преживее. Няма нищо общо с насилието, омразата и наказанията! Това е чисто психологическа игра, която освобождава съзнанието. Редуването на нежни ласки в контраст с камшика, прелъстяването, да накараш партньора да полудее от възбуда да те желае и да даваш съвсем малко, колкото да разпалваш огъня... Това са чувства и усещания, много над ограничения ум и фалшив морал на повечето хора.

13.   Авторке, подсъзнанието възприема всичко.
Някъде си го видяла това, но сега е част от съзнанието ти. А съзнанието има едно свойство и то е да "иска"
Обикновено ключа за това искане е във възпитанието. Например напълно е възможно в момент когато си искала внимание от баща ти да си направила някоя пакост, за да ти обърне внимание. След това той пък те е нашляпал. Както всички знаем пък бащата е първата представа за "мъж" за момиченцето (и обратно майката за момчето) така че сега приятеля ти взема тази роля.

Казвам "ключа", защото доста от нас са били бити като деца, но не защото са имали нужда от родителско внимание. По късно ако видим палка или камшик по филмите не го свързваме по същия начин, като теб..

Шаблона обаче е универсален. Майка ми например обичаше да ходи с къси рокли и поли(имаше много стройни дълги крака ) и аз си спомням как я дърпах за полата, като бях малък за да ми обръща внимание. Сега харесвам само жени с къси рокли и поли. Тези с дънките и панталоните са ми безразлични. Това пак казвам са ключови моменти, които в сексуален аспект наричаме "фетиши".
И въпреки че тук ще се излеят тонове помия с клишета от рода на: домакиня, бай ганьо, бие жена си, ракия, чистачка (както вече но 3 не пропусна да се отбележи) аз лично не виждам никакъв проблем да изразиш себе си.
Сподели това с приятели си. Защото да задоволяваш потребностите на подсъзнанието в границите на разумното - без да нараняваш другите и когато е по взаимно съгласие не виждам защо да се отказваш от нещо което те прави щастлива. Повярвай ми, то вече е в теб и ще седи там докато умреш и ако направиш компромис с това никога няма да си на 100% сигурна че това е човека за теб.

Повечето връзки се разпадат, защото имат точно такива задръжки, а понякога дори и не разбират защо, т. е. какъв им е фетиша, за да знаят какво да търсят в другите.

М. В.

14.   Ей, това е! Родителите на авторката са я създали, отгледали, дали всичко, тя си мечтае да я бият с камшици, палки и всякакви извращения. Сигурно чете еротични романчета тип 50 нюанса.
Авторке, като сама се предлагаш мъж да те налага с каквото и да е в кревата, той ще започне и извън него. Разбере ли, че се кефиш на болка и искаш да си жертва, такава и ще бъдеш.

17.   Не му мисли толкова много, изключително важно е да може да си говорите за всичко (все пак сте заедно).
Не го чакай пак да те пита,защото няма да го направи.
Щом ти искаш подхвани разговора от сорта на: помниш ли че веднъж ми предложи една идея, аз тогава я отхвърлих ,но наскоро си мислих,че не е толкова зле,искаш ли да опитаме?