Споделена история от Секс и интимност

Дискомфорт,парене,болка в интимната част
Здравейте! Момиче съм на 16г. Имам си приятел с, който водим полов контакт, той ми в първият. Сега ще ви разкажа как започна всичко. Юли месец усетих болка долу ниско в дясно и започна често уриниране. Отидох на лекар, първо ми казаха че имам хроничен апендесит, друг ми каза че имам гастрит, цистит всички глупости ми изписаха. Наглътах се с всекви лекарства. След това започнаха още по нетърпимо болки долу ниско и парене и болка по време на полов контакт. Пак отидох на лекар и ми откриха (песъчинки)малко камачета в урината, но не ми изписаха нищо казаха да пия повече течност. След това ходих на море и стана по лошо паренето се усили когато уринирах осещах изгаряне в влагалището. Паренето и дискомфорт продължиха. Изведмаш усетих като протръкваме с болка парене и щипане много некомфортно чуство от дясната страна на входа на влагалището. Но помислих че в от прашките и си казах че ще отмине, и не обърнах много внимание. Мо за съжаление още усещам паренето и болката по време на секс и ходене. Отидох на Генеколог изобщо не останах доволна дори не ме изслуша, просто ме погледна отдолу и видя че имам бяло течение, което за мен е обичайно винаги съм си го имала от малка. Каза ми че имам гъбички изписами глобили и лекарства, който да приемаме с приятеля ми. Но за съжаление не помогна, изпробвах много други глоболи, розалгин, промивка с Смрадлика но нищо не помогна.
Вече не знам какво да правя имам чувството че никога няма да се оправя. Мисля да отида още един път на Генеколог, но при друг и да си пусна цитонамазка. Моля ви дайте ми съвет, случвало ли ви се е и на вас нещо подобно? Вече нямам надежда.
Извинете ме за правописните грешки.

Коментари

1.   Здравей, имах подобен проблем като твоя преди 2 месеца. Често уринирах, усещах болка в долната част на корема, след което започнаха болки долу в дясната страна, където си намира апендицита. Имахме съмнения за песъчинки в бъбреците, след което отидох да ми направят изследвания (кръв и урина) оказа се че имам бъбречна инфекция и бактерия в дихателната система (от която бактерия са започнали всички тези болки)
Съветвам те и ти да си направиш едни изследвания за да се открие какъв точно е проблема, ако искаш можеш да се свържеш с мен на лично

3.   Да бих искала да се свържа с Вас, но тук не знам дали може нещо номер или друго. Благодаря за съвета