Споделена история от Секс и интимност

Трудно свършване
Жена съм и въпросът ми е следният. Ако приятелят ви е над 45 годишна възраст и няма проблеми с ерекцията, но винаги свършва сам, използвайки собствените си ръце или въобще не свършва... какво бихте си помислили. Първоначално си мислех, че причината е в мен и не правя нещо както трябва, но веднъж той сам ме помоли да помасажипам простатата му с пръст. Тогава свърши по-лесно. Та питам се, какво мислите за този вид секс между мъж и жена. Често по време на секс ми казва, че ме обича и като цяло ми доставя голямо удоволствие, но аз се чувствам непълноценно, когато не го довеждам до оргазъм по естественият начин.

Коментари

1.   Мисля, че трябва да си намериш нов приятел по-млад и по потентен със здрав патлак и да те пръска яко със сперма цялата.А твоя горкия не може без да си бие чекия да свърши тц тц... Трагедия!

2.   Не го възбуждаш. Той се чувства виновен и те баламосва с думи, но всъщност не иска да си признае, че не си пасвате интимно.

5.   Просто някой мъже сме издръжливи. И моя пенис маратонец понякога мачка самочувствието на жена ми. Винаги е твърд като стомана, но е издръжлив и понякога отнема повече време за еякулация. Което в началото на връзката ни я караше да се чувства доста зле, мислейки си че не се справя добре и нещо не ми харесва. После като се отпусна разбра, че това е истински дар и може да се наслаждава колкото иска на своя жребец.

6.   Колко е лесно да даваш ей така съвети на други без да ги познаваш и без да осмислиш какво е написала авторката. Тя е задоволена, но не се чувства добре понеже нейния приятел не е свършил докато правят секс а лъска. Вие жени които сте писали зарежи го и пр. нима няма да остареете някога и тогава когато ви провиснат месата и някой ви зареже заради това как ще се чувствате. За вас в мъжете само едноокия ли има значение?

7.   коментари 1 и 2 са пълни глупсоти.
Аз съм млад и (ходил съм на платени момичета) и се изненадват, че съм бил готов, след като си сваля гащите и го видят надървен.
Чукам спокойно цял час. И се празня мощно.
Интересно какви слабаци ходят при тез момичета, че те се учудват, че съм надървен още от входната врата.
Една ми се хвали че е много тясна (изпотих я от секс) и как един дошъл, ебал и след 3 минути свършил....
Кви са тия смешници??
3 минути не е секс.
Да го извадиш пред жена си ненадървен...
Секс ли ше прайш или кво??
Просто това състояние се нарича аноргазмия.
И аз я имам.
И мога да дам на една жена здрав, качествен секс, за колкото време поиска (макс 1 час).
Има също така други хора, дето кат видят една жена да се разсъблича и от превъзбуда получават оргазъм и се празнят. С такива секс не може да се прави.
Едно момиче ми разказа за такъв неин клиент.
Така че, авторке, радвай се че получаваш секс. Възбуждаш мъжа си, не се притеснявай. Просто човека явно има аноргазмия.
Е, да. Правенето на деца ще да е трудно.