Споделена история от Секс и интимност

Относно маникюра
Мъж на 28г не семеен. Интересува ме маникюра не пречи ли при поставяне на тампон по време на цикъл. И ако вобще жените масторбират. С маникюр миже ли. Чакам сериозни коментари и то от жени с опит. Благодаря.

Коментари

1.   Стога жената да е свикнала с дългите нокти, всичко може.

2.   Ама че глупости. Какво те интересува? Дори да си направиш маникюр няма да ти се наложи да си слагаш тампони.

7.   Много зависи какъв е маникюрът, колко е дълъг и каква форма има.
За тампоните маникюр до 5 ММ, с трапецовидни, плоско изпилени нокти, не пречи. Тампоните имат връв и се изтеглят лесно, а при поставяне се избутва самият тампон, защото е горе-долу с формата на женски пръст.
За модерния напоследък остър маникюр, тип орлови нокти или зла вещица, като жена съм на мнение, че е опасен, както за околните, така и за самата жена, особено неподходящ е, ако има малки деца. Без да иска може да бръкне на някого в окото или в собственото си, а скъсването на дамски чорапогащи е почти неизбежно.

9.   На мен ми пречи, жена съм. Предпочитам късия добре поддържан маникюр. Любопитно ми е обаче теб какво те интересува, да не си решил да си пускаш?

10.   В порното си бъркат по всички дупки с орлови нокти. Мен ме ужасява идеята... но да, възможно е. Маникюрът изисква и други жертви - непрактичен е за ежедневни действия, но много жени си носят. От векове естетиката в модата и външния вид надминава удобството и комфорта.