Споделена история от Секс и интимност

Двойка от по-едри партньори
Здравейте,
Искам да споделя притесненията си отноно интимния ми живот.
Ние сме семейство то м36 и ж38 с 2 чудесни деца. И двамата сме закръглени, но не дебели. Въпросът е, че нежната половинка не е толкова сексуална. Постоянно ѝ се спи, уморена е и не счита секса за приоритет. Ходила е на консултации с психолог и ми е споделяла, че "проблемът" ѝ е, че не обича тялото си. В същото време ми се чуди, как така аз харесвам такъв тип жени - не само нея, но и в еротикатаа/порното, което всеки един мъж гледа :). Да, вярно е - големи са, да вярно е поувиснали са (кърмили са 2 деца), но съм убеден, че повечето мъже ще предпочетат голямата цица след като увисне, пред малката цица, след като увисне.
Всеки има комплекси, това е ясно - при мъжете размера е малък, при жените - размера е голям - имала корем, големи и увиснали ѝ били гърдите, дупето ѝ било порастнало.....

Какво да направя за да подобря отношението ѝ към нейното собствено тяло? От сегашното положение и двамата губим.

При вас дами с не манекенски тела - какво правите за да се чувствате по-секси и уверени? Как да повишим количеството и качеството на интимните си контакти, предвид всички останали семейни ангажименти?

Коментари

1.   Трябва винаги да и показваш, че я обичаш и че си горд че тя е жената до теб и майката на децата ти. Това много хора го забравят с годините! Може да се измъкнете за няколко дни от децата и да си направите почивка. За предпочитане нещо леко, но и достатъчно свежо, като за младите ви години. Например да се изкъпете голи във водите на някой водопад, да си свали сутиена на плажа или нещо подобно което би ви извадило напълно от зоната ви на комфорт. Ще видите, че подобни щури идеи носят много наслада, стига да сте достатъчно широко скроени. Нудистките плажове също са страхотна идея. Повечето са пълни с много готини и широко скроени хора без предразсъдъци. И определно не са с тела на супер модели. Ако сте разговорливи или поне обичате да играете карти или да правите барбекю лесно ще намерите готина компания с която да осъзнаете, че всеки е красив по своему. Всичко това звучи като идея за секс почивка и разврат, но е точно обратното. Това е приключение, което ще ви отвори очите за света и за вас самите, а и ще ви покаже, че още ви бива и живота е в разгара си!

2.   Не си падам цицоман и никога не съм отдавал чак пък такова значение на женските гърди. Каквито-такива. Което не означава, че си нямам други фетиши, разбира се. С годините явно си спрял да показваш на жената, че я харесваш каквато е. Защото тя едва ли вчера е спряла сама да се харесва. Вероятно винаги си е имала някакъв комплекс, но твоето отношение и е помагало да го преодолява.

3.   Прави й комплименти! :)

4.   Като ни бомбардират отвсякъде с перфектните жени с перфектните ц*ци, г*зове, п*тки, крака, лица как да нямат комплекси повечето жени?! Ама и вие, мъжете, не правите нищо по въпроса да накарате жената да се почувства по желана с комплименти, а само просите секс. Покажи й че я харесваш, гали я целувай я. Повечето мъже само искате да си наблъскате п*шките за пет минути и да свършите. И после "Ма, тя жената не иска секс, спи й се, изморена е!", ами не те иска, защото явно не ставаш в леглото. Как да иска секс, като ти едва ли се стараеш да й е хубаво?? И барабар с това, че няма стереотипно красиво тяло, още повече заформя нещата.
Мъжете само искате секс, без да се стараете. Еми, няма как да стане.