Споделена история от Секс и интимност

Секса омръзва ли ?!
Здравейте. Защо когато имаме дълга връзка ( 8, 10 и повече години) секса омръзва ? Ако ви се е случвало, можете да споделите.
Благодаря Ви :)

Коментари

1.   Нарича се РУТИНА. Когато тя настъпи, се губи интерес към постоянният партньор.

2.   Не ми омръзва, то няма почти.

3.   Ами на мен лично ми омръзна, защото моята половинка престана да иска да го правим по-често. Аз имам желание, но на мен ми писна все Аз да съм инициатора и съответно претанах да го желая, абсолютно ми е все тая вече.

4.   И аз като номер 4 - жена ми не го иска сама никога или трябва да я "навивам" дълго без успех с номера хайде утре. Не сме млади, всичко си беше нормално до време, но така семейният секс съвсем изчезна. Престанах да си искам. По някое време тя се усети, но връщане май няма да има. Ако от двете страни няма интерес това е перспективата пред всяка сексуална или семейна връзка. Иначе всичко друго в семейството е за шестица. Навремето имах млад колега, приятелката не му "пускаше" и го въртеше, той си намери друга и старата два месеца не можа да разбере от номера и подобни простотии.

5.   Здравейте на всички.Това зависи от много неща.Рутината се появява,когато половинките се чукат винаги по един и същ начин.Ние с жена ми сме женени от 17 години,но така се ебем,все едно сме се запознали преди един час,сексът ни никога не е по-малко от два пъти в седмицата,имаме и три деца.Винаги ама винаги свършвам жена ми първо със страстно лизане,защото искам да чукам подготвена за секс путка тоест мокра и трептяща от желание.После продължаваме със същинската част.Ако ви разкажа за секса,който правим,мисля че някои хора ще свършат само докато четат.Да вярно е,ние мюсюлманите много обичаме да ебем и затова нашите бракове продължават дълги и щастливи.Няма по приятно нещо от това яко наебана жена да ти приготви закуска,сутрин кухнята сияе от усмивката и,защота се чувства задоволена до ноктие на краката.Айде от мен толкова.Правете як секс,задоволявайте жените си,ако жената е задоволена цялото семейство ще е щастливо!!! М36

6.   Авторката :
Благодаря за отговорите. Секса с постоянен партньор омръзва с течение на годините. Тръпката намалява и това се отразява и на сексуално ниво. Имам приятел от 8 години, но нямам желание за интимност, освен гушкане и целувки. Не изпитвам нужда..

7.   Секса не омръзва, омръзва партньора! :)

11.   Няма как да омръзне нещо, което превъзхожда всички други удоволствия. Аз съм женен, но жената си я желая и си я еба най-редовно. Има моменти, когато други грижи и проблеми някак си намяляват желанието, но няколко дни да не го правим и после охааааа. Мъж, който не чука редовно жена си, не я уважава!!!