Споделена история от Секс и интимност

Как да отменя срещата си с нея?
Здравейте
Преди няколко дни поканих момиче на среща тази неделя. Оттогава разбрах някои неща за нея от нейна дългогодишна приятелка (сестра ми) и честно казано не бих искал да си губя времето с нея, пък и после да ме обсъжда половината град за едното нищо (от малък град съм). Не искам коментари от рода на “а ти защо вярваш на приказки,а ти за какъв се мислиш” и тн. Просто искам да знам кой е най-добрия начин да се отмени тази среща без лоши чувства и тн.
Забравих да спомена, че тя ми е и съседка, ако има значение.

Моля админите да споделят историята ми, защото съм неопитен с тези неща и не бих отказал помощ.
Благодаря

Коментари

1.   Кажи й право в очите, че си загубил интерес и се извини, че си й създал грешно впечатление и готово. Това е най-разумното.

2.   По-скоро отиди на срещата и си тръгни след 1-2 часа.
След това винаги можеш да кажеш, че не ти е допаднала като характер и всеки продължава по пътя си.
Или пък току-виж, че не е такава за каквато я мислиш или каквато сестра ти я изкарва и вземете, че се харесате - ще ти бъде приятна изненада.

Или пък може да си директен - казваш, че си си променил мнението и не искаш да излизате на среща. Точно и ясно.

3.   Абе пръсния от секс, върши и на лицето и после я разкарай. Какво се чудиш и се маяш как да и откажеш среща, че чак сестра ти ти въздейства на мнението. Сууууупер зле си. Един ден ще остарееш и ще се си спомняш колко си бил ТЪП

4.   Ами първо да беше питал за въпросната пък после да обявяваш срещи. Като не искаш да се срещаш с нея, обаждаш ѝ се и казваш, че си размислил и няма смисъл да излизате заедно. И дотам.
Ако някоя постъпи така с теб не знам колко щеше да ти е приятно? . И си направи изводи що за приятелка пък е сестра ти...Искаш ли да имаш такива приятели?
И за да не изпадаш в такова неудобно положение за в бъдеще, първо разузнавай какво е момичето, което ще каниш, нали в селския ви клюкарски град си знаете всичкото и после го кани.

5.   Не си длъжен да изпадаш в обяснителен режим, просто й кажи, че отменяш срещата и толкова. Ако все пак държиш да изтъкнеш причина, можеш да кажеш например, че имаш съмнения за Ковид и си ограничил контакта с хора, това поне сега звучи повече от достоверно, защото има много заразени. Или неочаквано ти се е отворила спешна работа - твой приятел се мести и ще ходиш да помагаш с преместването.

6.   в тая криза да отменяш среща с жена.....

7.   Ами можеш да кажеш,че ти е изникнала работа?
Може да кажеш, че не се чувстваш добре?
Можеш пък и друго да и кажеш " Излезе ми работа, МОЖЕ БИ, ще ти се обадя някой ден".

Ако има акъл в главата, ще те разбере какво и казваш.

8.   А ти защо вярваш на приказки и изобщо търсиш момичета? Защото аз те познавам и знам, че си гей. Не се прикривай, разобличих те! Та така с това, което и сестра ти е казала... А ако си голям мъжага, звънни ѝ на тази и ѝ кажи в лицето защо не искаш среща и кой какво ти е казал за нея.

9.   Oбаждаш се, казваш, че няма да можеш да се видиш с нея, не даваш обяснения и казваш чао. Ако те пита за друга среща, казваш, че не планираш такава. Свършваш разговора бързо.Тя не ти е никаква/ все още/, за да й дължиш някакви обяснения.
И, след като е близка със сестра ти, не разбирам, защо не си й споменал за идеята си.

11.   Малко тъпо да имаш предрасъдъци преди да си опознал даден човек, само заради слухове.
Но щом си решил да отменяш срещата бъди директен и честен, ако се е държала коректно до момента.

12.   Не искам да казвам нищо лошо за никого, НО имай предвид, че сестра ти може да не я харесва и заради това да си измисля неверни неща или да преувеличава. Не може да живееш по правилата на сестра ти или майка ти и друг да ти избира с кого да си. Ако ти я харесваш и виждаш, че тя също те харесва, действай.

13.   Мятай по плътен капут и отивай да ръчкаш. После се извини, като предните тъпкачи, че си се объркал.