Споделена история от Секс и интимност

Проблем с еякулацията
Здравейте момче съм.
Имам този проблем от близо месец - когато получа оргазъм ми спира въздуха и ми прилошава - усещам че не мога да дишам и ми се завива и свят. От какво може да се получава подобен проблем, преди не ми е било така? Ако е нещо за лекар ми кажете за какви изследвания да се натискам, че личния ми малко не е в час.

Коментари

1.   Пиши на колко си години, колко си висок и колко тежиш.
Иначе, според мен трябва да си видиш сърцето. Почни да тренираш кардио- фитнес, за да си повишиш метаболизма, но преди това си виж сърце и дроб. Ако си с наднормено тегло, отслабни, ако пушиш - спри. Откажи алкохол и тежка храна. Не е нормално това.

2.   Ами, не знам какви изследвания трябва да си направиш, но най- добре смени личния лекар, намери си някой, който да е "в час".

Ale

3.   Пич наистина тряба до отидеш на лекар
незнам дали е сърце но не е хубаво

4.   Направи си пълен чек - сърце, дроб, диабет - ако не е от това, може да е на нервна почва, да се притесняваш от приятелката си например. Случва ли се и, когато си сам и мастурбираш?

5.   Ж29: Подкрепям № 1.

6.   И на мен ми се е случвало когато правя секс сутрин, просто тогава нивото на захарта може да е ниско и от това да е. Аз не мисля, че ти има нещо на сърцето, защото ако беше така най-малкото щеше да получаваш тези пристъпи и при ходене, бягане и т. н.

7.   Аз съм автора - на 20 години съм, случва ми се когато мастурбирам от около месец. Секс не съм правил от около 2 месеца, но тогава си бях добре. Висок съм близо 180, не съм с наднормено тегло, но ще ида на лекар за всеки случай.

Пия антидепресанти - лекарката която ми ги изписа каза, че едва ли е от тях, но чудното е че проблема се появи преди около месец когато започнах да ги пия на следващия ден, но според нея не е от тях.

8.   От антидепресантите е. Бил съм в същото положение. Не се доверявай на всички лекари. Или ги спри или поискай рецепта за други, за да видиш как ще ги понася организма ти.

9.   Номер 8 би ли споделил малко повече?

10.   И на мен ми прилошава като мастурбирам аз и ми прилошава като ходч барзо като ти4ам , бях на кардиолог и то много пати все викат 4е нисхто ми нчма вари разбери!!!!тич доктори ша ме уморат