Споделена история от Секс и интимност

Дами, какъв е перфектният размер за вас
Въпрос към дамите, какъв размер предпочитате, какво за вас би било малък пенис, и на какъв най-често попадате, всеки се хвали, че му бил голям(17,18,19), никой не казва малък ми е, но нека жените кажат какво мислят и най-вече на какво попадат, ще съм благодарен на модераторите, ако удобрят статията. Благодаря

Коментари

1.   Да обясня на бройлерите/олигофрени;не е до размера,а как ще го ползваш !!!

2.   13 ми е супер особено за анален.
Ж 40г.

3.   Както 1 казва - не е до размера, а как ще го ползвате, но българските мъже сте прекалено тъпи, за да го разберете. Научете се оргазмът на жените да е на първо място за вас, питайте ги какво им харесва, наблюдавайте какво им харесва, научете се как се лиже и научете тънкостите в това, а не само да олижете за няколко секунди, че да ви мине номера или направо да си го наблъскате за пет минутки. И 19 сантиметра да ти е, ако клецваш за пет минути и тя не е свършила и не е изпитала нищо кой знае какво, кел файла?? И с 11- сантиметров можеш да докараш жена до разстърсващи оргазми, стига да знаеш как. Една жена прави секс преди всичко с главата си. Нашата сексуалност не толкова физическа, колкото вашата.
Вие, мъжете - особено българските - не се интересувате от тези неща. Имам чувството, че използвате оправданието с "малките" си размери, за да си оправдаете мързела в секса.

4.   Като съм влюбена и подгизнала до мозъка на костите си, свършвам яко и на малък!
А ако ме пренебрегва, нагрубява и ме кара да се чувствам некомфортно в собствената ми кожа, и 21 см да извади, съм суха-пресъхнала и дотам!

5.   Била съм и с малки и с големи. Най-добре по-къс, но дебел, да ме изпълва плътно, но да става и за отзад.

6.   Опитвала съм с големи и малки. За мен е добре среден размер, и за отпред, и за дупето. (ж39)

7.   Жената като иска - къс, дълъг, дебел, тънък, малък .... все тая, ще и хареса, като не иска .... какъвто и да е, все ще е недоволна.

8.   Тези ''дами'', които само плюят по българските мъже са същите, които като навършат 30-35 и им е омръзнало да гледат котката/те питат ''ама къде изчезнаха свестните мъже''. България е пълна с грижещи се за себе си, зрели и успели мъже, които са готови да ви обичат безкористно, ама понеже сте принцеси и искате г-н Перфектен (който никога не идва) само чакате на тепсия и не правите нищо. Само вашите претенции са важни и вие да си чакате...е не става, като искаш свестен мъж търсиш и ти. Но нямаш право да слагаш всички мъже под общ знаменател. За това дами...дерзайте. Успех.

9.   Чичко, първо трябва да попитате "кой номер носити" след това как го искате- хлабав или натегнат. Следва и въпрос за сцеплението- хлъзгаво ли е трасето или е с предпоставки за сухота и протриване. И не на последно място трябва да обсъдим и предпазителя- гумичката как я предпочитате- слик/ гладко или с релеф като за необработени терени. И най- накрая е модела къса или дълга база. Успех в категоризацията.

10.   8, само ме мотивираш да ви слагам всичките под общ знаменател. Като не знаеш каква е причината да плюя по българските мъже, не се изказвай тъпо, защото нито търся перфектния и изобщо не си търся мъж, нито съм "принцеска", тъкмо обратното. Плюя ви, защото сте и*роди, които цял живот се отнасяте тъпо с мен и ти с това директно определяне на това аз каква съм и какво искам, не си по- различен от всички останали, които са ме обиждали и подигравали. Говоря за ежедневни отношения, а не за любови. Как пък все си мислите, че става на въпрос за любови, не знам! Няма нищо общо с любови, тепсии, чакане на готово, ама, нали знаеш, интелигентният пита, а неинтелигентният директно лепва етикет, понеже не може разсъждава.
И да, котка е по- добре от такъв като теб, който си мисли, че знае защо някой таи омраза към някого.

11.   10, ''вие сте изроди които се отнасяте тъпо с мен'', кой се е отнасял с теб тъпо конкретно тук, да не си центъра на вселената ? Или се обиди и припозна, че казвам истината ли ? Явно имаш неразрешени свои проблеми и за това таиш омраза, а може би хич не ти обръщат внимание мъжете...та за това се мотивираш да слагаш всички под знаменател. Отделно от това, теб пък специално даже и не знам като каква да те определя, даже не се и опитвам и не искам, за това се успокой, че много филм ти дойде. А и последно...усмихвай се по-често.

12.   Семеина на 46. На моя аз съм го мерила в ерекция е 13 см. И ми е много добре. Но малко прекалява, иска всеки ден. А на мен ми идва повече.

13.   Среден размер и за двете места (ваг. и ан.).
Ж41

14.   Мъжът ми има 22 и отпред е перфектно, но отзад е много неприятно. Най-добре е за вагинален секс голям, за анален малък, но все пак не можеш да имаш всичко. Предпочитам голям около 20 или повече.

15.   До 12. Не се оплаквай, че после ще го търсиш, но няма.
Аз съм като мъжа ти. Всеки ден е идеалният вариант.
Жена на 46.

16.   Все едно да питате Порше ли предпочитате или Корса? Някои ще кажат, че корсата им върши страхотна работа. Другите се подхилват и се съгласяват, че и цацата е риба щом няма друга.. Различни хора различни мечти и идеали. За едни 20 г отлежало уиски, за други пърцуцата на дядо е върхът... Е когато гроздето е кисело ще кажат "размера няма значение" А има ли значение дали ще ядете супата с кафяна лъжичка или със супена? Извода си направете сами. 18 или 11 см??

19.   Има 2 типа жени:
Такива, които обичат голям пенис и такива, които крият това!

20.   Едно мое гадже ми каза: Всичко над 8 см. е глезотия. Истината е, че жените също искат разнообразие. И с малък и със среден и с голям. Но не си признават, сещате се защо. Инъче от физиологична гледна точка средният размер е най-квалитетен. Някъде към 13-14 см. Става и за анален и за доста смели пози. Всеки знае, че влагалищата ни се приспособяват към пениса след няколко акта.
Тези жени, които плюят мъжете тук да не забравят, че в леглото са двама. Ако мъжът не ги чука добре, те могат да му помогнат. Изключително малко са мъжете, на които им е все едно нашето изживяване. Дори напротив. Повечето предпочитат ние да свършим, отколкото те. Моя приятелка ми каза, че много искала тя да е отгоре, седнала върху члена му, но той не и предлагал??? ! Бих перефразирала: Няма калпави мъже. Има задръстени жени.
Ж49

22.   Жена, женена от 16 години, на 42.
Мъжът, още докато бяхме гаджета, ми каза, че не му е голям и да не очаквам чудеса. В последствие се оказа около 13 см. и средно дебел.
Има нещо друго - той е майстор с езика и пръстите си. Преди да му направя свирка, иска задължително да ме докара до оргазъм поне веднъж. Ако събдата е на наша страна (негови думи) - два пъти.
Гаджето преди мъжа ми беше с 19 см. и честно казано ме е докарвал до оргазъм 2 пъти за 5 години. Мерси съм с такива "мъже".

23.   До №20 - Верно, вие се приспособявате и към по-обемните инструменти, но винаги предпочитам да направя пордължителна, замайваща игра по всички начини, след което меко се плъзва и хлътва навътре, обикновено до край, придружено със шумно задъхване... А после...зависи от натрупаното напрежение и желание, колко ще издръжат и той и тя преди да изригне Вулканът с врящата лава на мощни талази... Обичам да е вътре, в което и да е място, без вадене. Обикновено, като се стигне дотам - няма недоволства, напротив, не искат да се вади... Иначе, ми е среден - 16, до 17 см. преди проникване при добра подготовка. Но е ...леко въздебел над обичайното. Досега не е имало протести по това направление. Пиши да го обсъдим...

24.   Размерът не е важен, а желанието.
Една жена като иска един мъж, всичко е лесно.
За него е ясно, че я иска иначе не би му станал изобщо.
Когато жената е истински готова за един мъж, достатъчно е да проникне и нещата си стават сами!
Като не искаш някого и от 10 см ще те боли защото ще си суха като шкурка…
Оргазмът на жената е в главата.
Мъжете, с които не съм свършвала, не съм ги желала истински, толкова е просто!
Като съм искала истински, съм се нанизвала на абсолютно посредствен, но яко надървен член и съм свършвала зверски със скуирт, от няколко тласъка само!
Стига с тези размери!
Раждала съм нормално, два пъти, но така плътно обхващам и стягам мъжкия член без Кегел и т.н., че мъжът ми се побърква от възбуда и се гърчи от кеф. Какво повече?! Като си перманентно мокра за твоя си човек, сексът е най-върховното удоволствие!

26.   Любовта кара една жена да усеща 10 см като 20... Но любовта трае 2-3 г. После започва мъката или изтрезняването. Или търсят нещо ново или цял живот карат на спомени И повтарят мантрата "Размера няма значение". Е Вие как искате да ядете супата с чаена лъжичка или със супена щом размера няма значение?

27.   Ами моят не е голям бих казъл малък.Като правим секс с моята не пъшка имам чувството,че не го усеща изобщо даже не се подмокря грам и свършва само ако се пипа.Питал съм я дали и е малък казва, че и бил ок.Питал съм я как е секса пак вика-ами ок.Много често ми отказва и трудно я навивам.Казва, че е била с големи и я боляло,даже с черни е била.Ако и падне някой голям ще го изчука с кеф но пак ще ме обича.Вече съм го приел, че се оглежда и си ляга с други.Даже искам да видя ако и го сложи някой с голям дали пак ще лежи като умряла риба.Може да ми дадете мнение или съвет.

28.   27, много лесно. Купи и голямо дилдо и пробвай върху нея да видиш дали ще пъшка. Има и едни нахуйници, които се надяват върху члена и става огромен. Вярно, че няма да усещаш почти нищо, но пък ако искаш да и направиш нейния кеф, става.

В алиекспрес ги има за 5 лв. Penis enlarger се казва

29.   Аз не бих имала връзка с мъж , който има малък член . Всичките ми гаджета са били с над 20 см . Да поясня , че живея в чужбина и ходя само с африканци :) Последният ми приятел беше от Сенегал с 21 см пенис .

30.   След като го е правила с негри и какви ли не как ще го усети моя ?

31.   12-15

32.   До 29: Тези 21 см на 100% ли успяваш да ползваш?

33.   ДО №29 - Красавице моя, още преди да допрочета написаното от теб и вече съм дълбоко привлечен от безпределната ти същност бездънна! Направо те искам, отвсякъде, конкретно казано. Верно, права си за братята негри, чудни масури имат,като каба гайди, не се ебавам. Преди години, бяхме добри приятели (чиста мъжка дружба!) с "Нкози" Чукумба (името е истинско) и "Нгомане" Мботалези - двамата сладури от за кратко изгрялата хитова пловдивска рап-група "Кют Акюз" (Припомням двата им хита - "Голямо дупе" и "Момиче искам те аз"). Нигерийци, високи, стройни, абаносово-антрацитни, лъскаво черни и особено Чукумба - симпатяга. Бая жътва изораха в общежитията и покрай славата си прекопаха доста нежни, тесни, бледолики градинки. Кой разбира - тук се спира - викаше Чукумба на развален диалект заучения лаф. И понеже тренирахме заедно в Университета, сме били заедно и под душовете - на тоя чукундур кросното му верно беше като варен шпек на промоция, в отпуснато състояние. Та - мисълта ми беше - щом те разкъртват от кеф черните курове, кво ли ще е , ако ти го нанижат в дупенцето... ще станеш като яре на чеверме, любов моя... Обади се, не се стеснявай... ще опиташ и малко цивилизационен оргазъм, вервай ми....(без майтап)..

34.   Не е до размера , а до мъжа , действията и желанието му .

36.   Колкото по-голям толкова по-добре. Дебел никога не се връща!

37.   №29-А като се върнеш в България, на Лъвов Мост ли ще ходиш, при тарамбуките???

38.   На жена, с кофа между краката, всички тояги са малки, както и да ги върти!

39.   Не ви ли писна да я въртите все същата тема, поднесена малко по-различно.

41.   Тия нашенки, които пишат че спят само с африканци винаги с над 20 см пишки, да проверят все пак първо дали не мерят със сантиметъра опашките им а не достойнството им.

42.   Истината е, че нашите красиви и ебливи девойки, доказано най-красивите в Европа, си обичат голям, дебел масур. И често се случва да посягат към негърски и арабски, ако ние не можем да им го предложим... Утехата е, че и за 19-сантиметровите от нас все пак още има топли приемни гнезда... (опитвал съм доста чуждо по Европа - българските момичета са моят избор)