Споделена история от Секс и интимност

Секс без предпазни средства
Здравейте! От скоро водя полов живот (3 месеца) и преди няколко дни (на 21.02) правих секс за първи път през презерватив. По-скоро ситуацията беше следната - правихме секс с презерватив, приятелят ми свърши, като сме сигурни, че не е бил скъсан, но след това решихме да пробваме без, като между двата акта е имало час разлика. След първия акт той не се изпишка, а само се изтри. Та така де... Той ме увери, че ще го изкара на време, като през няколко тласъка изкарваше, за да изтрие предеякулационната течност. В крайна сметка свърши извън мен, но все пак имам притеснения, че нещо може да е попаднало... Има ли ли сте подобни ситуации? Възможно ли е да забременея? Актът беше извършен на 16-ти ден от цикъла, който в календара ми се води 'фертилен ден'.

Коментари

2.   Бързо си купи тест от аптеката, но им кажи да ти дадат от отрицателните!

3.   Не вярвай на небивалици като тези на уж приятеля ти. Всичко ще ти каже, за да му е гот на него. Безотговорна работа е твоята, много го знаеш къде е бил, дали няма нещо.
Не пишеш на колко сте, но едва ли е във възторг да е татко. Ще те зареже да се оправяш сама, ако стане белята.
Върви да се изследваш.

4.   Да, има шанс да забременееш. Използвайте презерватив всеки път, за да се предпазвате от бременност и болести. Не мога да повярвам колко неграмотни и глупави жени има.

5.   Да, напълно възможно е да забременееш, особено в дните около овулацията.

6.   За можене, може. Себе си е трил, теб отвътре не, нали?
Стискам палци да няма издънка, но другия път задължително го правете с презерватив. Познавам такъв случай на забременяване от предеякулационна течност.

7.   Глупости, шанса е колкото да уцелиш 6 ца от тотото. Без да си пускала фиш. Говоря от опит, за 10 години практика по същия начин нямаме нежелана бременност.

8.   Позволявала съм с много познат мъж и то само анален секс.

9.   Само ще кажа,че и аз така правех секс с моята приятелка без предпазни средства ,даже се и повтаряхме и потретихме .И резултата е :тя е в 7 месец .

10.   Щом не му пускаш отзад риска си е за твоя сметка,не знаеш какво изпускаш !!!

12.   Много е вероятно да си бремена когато двама души се обичатсе случва независимо от предпазване и така нататак. Ето пример аз и моята приятелка ние сме хомосексуална вразка две жени сме не си изневеряваме и двете сме хомосексуални никога не сме били с маже и няма и да бадем но ето тя забременя и е в 6 месец. Детето е от мен знам го сигорна съм и го чакам с нетарпение момиченце е. Не случай кой какво ти казва че не може може винаги може да прихванеш и да станеш майка дано сте щастливи като нас бъдете здрави

13.   С мъжа ми е без презерватив, разбира се. Вагинално и анално. Така сме повече от двадесет години.

14.   13, с любовника със ли?

15.   Като чета номер 12, се чудя аз ли не съм добре, или светът съвсем е изперкал.

16.   15, не виждаш ли, че се бъзика?

17.   По принцип, да, ползвам. Но честно казано, с презерватив отзад не ми харесва. ж39