Споделена история от Секс и интимност

Мъжете искат само секс
Здравейте, аз съм момиче на 22 години и реших, че искам да си изтегля приложение за запознанства. Писах си с едно момче, което ми грабна интереса и ме покани на среща, той е с 8 години по-голям от мен. Излезнахме, разхождахме се и си прекарахме хубаво. След два дни ме покани на вечеря в тях, разбира се аз се съгласих. Мина много добре, бяхме интимни. Но след като аз си тръгнах, той не ме потърси и реших, че може би иска аз да го потърся. Писах му, но забелязах, че се държи дръпнато и почва да губи интерес, въпреки че по време на срещата казваше колко му е хубаво и искаше да се видим пак. Минаха няколко дни и той не ме потърси. Въпросът ми е какво да правя в тази ситуация, има КИ смисъл да го търся?

Коментари

1.   Мъжете искаме това от една жена, което тя може да ни предложи. В случея ти нищо друго не си могла да му предложиш. Вероятно си има и сериозна приятелка и ти си била ,,малко разнообразие,, за него.

Поработи върху поведението си, ценносната ти система, изгради се като личност, и може и да задържиш някой сериозен мъж за в бъдеще.

Чингис Хан

2.   1 а ти какво успя да "предложиш" на някоя жена, щом си стар ерген?

3.   Или си била пълно дърво в леглото или си поредната селска кифла тук ???
За какво да те търси,ако не му е харесало ебането и как точно го правиш?

4.   А ти какво му предложи на този освен секс? Или викаш присъствието и путката ти би трябвало да са достатъчно да иска да се обвърже с теб?

5.   От прочетеното в темата разбрах четири неща:
1. Пълнолетна жена на 22 години все още нарича себе си "момиче".
2. Зрял мъж почти на христова възраст, когото авторката нарича "момче".
3. Бързо сваляне на гащите и ебане още на второто виждане.
4. Касае се само за един мъж, лично избран от авторката според нейна преценка за това какво е подходящ за нея мъж, но в заглавието е обобщено за всички мъже с думата "Мъжете".

- Кифлоприземител

6.   "След два дни ме покани на вечеря в тях, разбира се аз се съгласих"

Два дни са ти били много даже, парантиите пускат още на първа среща.

7.   Аз правя секс след месеци срещи .

8.   Младо момиче, ще се научиш, че всички мъже търсят само секс. Правят се уж на много морално извисени, ама реално мислят с долната си глава.
Излез от тия приложения, там са само женкари, женени, дърти ергени. Там нормален няма да срещнеш. Не си лягай веднага с някой, да те използва. Имай малко достойнство.

9.   Абе, не ги слушай тия нагоре. Какво си му била предложила - ами - себе си. Какво повече да му предложиш за 2 срещи?

Нищо не прави. Той ако иска ще те потърси - може да има някакъв проблем. Ако те потърси - гледай как ще се държи с теб - мъж, който има интерес не се дърпа.
Ако - не - запиши си го като опит и продължавай напред. Света не е свършил с него.

Мъж съм - за протокола.

10.   Мъжете са най-различни. Аз примерно не искам само секс, макар, че няма как да излъжа, че сексът е нещо много важно за мен, но честно казано, мен ме интересува повече, какво бих правил с една жена, след като вече не можем да правим секс? Отговорът е, че просто трябва да можем да си говорим, да си говорим на всякакви теми, да се разбираме. Жените, които казват, че "мъжете искат само секс", са жени, които няма какво друго да предложат.. Един мъж може да се задоволи на много нива, ако жената е готина, ако го кара да се чувства добре

11.   Като ти гледам детското мислене и как го наричаш "момче", нормално е това.

13.   Тук в коментарите пресилвате нещата.

Първо да отговоря на авторката. Не, не го търси повече. Има и такива мъже, които търсят само секс.

Второ - няма нищо лошо да се прави секс на първа или втора среща. И шест месеца да ходите на срещи без секс, пак може да те остави след секса. Трябва отрано да видите дали ще си паснете в леглото и ако сексът не става, да не си губите времето.

14.   Поредния сценарий с участието на добре обигран тарикат бройкаджия и тъпа гъска, която сляпо следва отдавна разигравани сюжетни линии!

15.   Номер 4 много правилно си я преценил. Приеми моите поздрави и продължавай все така и за в бъдеще към жените подобни на авторката.

16.   Няма мъж който да търси само и единствено секс.

Има жени, които не могат да му предложат повече.

Голяма част от тая проблемация се корени в това, че 20 % от мъжете ебат 80 % от жените.

Ти си го харесала, следователно има качества, а ако ти си го харесала, повярвай ми сигурно още 15 минимум са го харесали. В тоя ред на мисли, защо да се ограничава до една, като може да е и с 15-те??

Като се появи жена, която е повече от останалите може и да го кротне, а може и да него. Всичко опира до богатия избор. Толкова е просто и недоумявам как хората не го проумяват...

Братан.

17.   Лишени от разум, морал, неспособни да изпитват чувства и интересуващи се само от секс. Мъже. Какво друго можеш за очакваш от тях? Те самите казват, че не могат да се контролират и че било в природата им да ч*кат, изневеряват и флиртуват, иначе изискват църковен морал от жените. Лицемерни и слугуващи само на онази си работа.
Ама и ти си се хвърлила в леглото на този още на първата вечер. Ами, не трябва така. Дръж на себе си, иначе падаш на нивото на един мъж...

18.   Не е вярно, че искаме само секс. Искаме и от време на време жените да ни оставят на мира да си гледаме мача, да си къркаме с приятели, да ходим на роба и да не ни занимават с глупости жените.

19.   Всички мъже търсят секс, ако не са асексуални. Много мъже търсим и доста други неща покрай това.

Жени на които се случват подобни неща като при теб, просто не преценяват мъжете добре. Съответно попадат на такива които търсят единствено секс.
Поведението също е от значение, защото понякога дори да търси нещо повече, мъжа няма да оцени високо жена която е прекалено лесна. Трудно е да се има доверие на такава.

20.   Много slut-shame в коментарите. А това, че мъж си ляга с жена от втора среща не го прави лек, кофти и т.н. Само жените излизат леки, мъжете са пичаги. Увехтели разбирания.
Излез от тия приложения. Там само подобни гавраджии, стари ергени и някой женен ще срещнеш.

22.   Мм, приложение за запознанства. Любимото ми.
Доста жени изобщо не знаят с какво се захващат и са заслепени от изобилието от предложения в тези приложения.
Тия приложения се извратиха и в момента ситуацията е такава - жените подбират по външен вид. Точка. Съответно всички жени са се вторачили в малка група красавци, за които това е рая за забаления. Имат избор, упражняват го. Зя тях няма никакъв смисъл да влагат усилие за повече от една вечер. Сърди се на колежките си (че и на себе си), дето са решили че сега им е падно да си изберат най-якия жребец в квартала.

Нормален мъж - не в приложение. Огледай се сред тия дето ги наричаш "приятели". Вероятно 90% от тях веднага ще те грабнат. Ако това не те кефи - покрай тях се запознай с някой, когото вече познават и са одобрили. Това е.

23.   Абе не само секс. И мусака искаме, ама като не можете...

25.   До 16 - А има има :)

26.   Смазахте го от критики девойчето. По- образователно и житейски го карайте! Тя търси съвет, не морален терор. Света е шарен и всички не са интелектуални гении или с култура и образование от Оксфорд. Това се знае, че мъжа обожава женските красоти и секса. И другото е ясно- от малък обича да му четат или разказват приказки но не всички дами го умеят артистично и завладяващо. В тези "приказки" се съчетават общи интереси, приоритети, нагласи, вкусове и копнежи. Но това е двустранен процес- така, че по- леко, ако обичате!

27.   23, и мусака мога да готвя, и различни видове супи, и пълнени чушки, и руло Стефани, и кюфтета в бял и доматен сос, мога да меся тесто за мекици, пица и други тестени изделия, мога да омеся и изпека бисквити с шоколадов пълнеж, мляко с ориз, изцяло домашен пудинг (не от полуготовите, а изцяло направен в домашни условия), мляко с ориз, мога да правя домашни сокове от плодови сиропи и много други неща. Замествам майка ми в готвенето, когато съм при нея. Само, че за вас, българските мъже, домакинските умения са от третостепенно значение, а качества като доброта, лоялност и честност са по- малко важни от високите токове, дълбокото деколте и фриволното поведение. И не ми казвай, че не е вярно, защото ако не беше, нямаше да има толкова много к*рви. Все пак предлагането се определя от търсенето.
23, а ти какво можеш да предложиш, освен един гол х*й и искане някоя да ти наготви мусака?

28.   Какво друго да искаме от жените? Приятели си имаме, хобита си имаме, среда си имаме, интелект също. Най-често материалните придобивки също са наша заслуга. За коя от тези необходимости са ни нужни жените? Семейството е ценност за тях, за мъжа не толкова.

29.   Момичета, харчете парите на мъжа до себе си, защото той ще започне да харчи парите си по други. Не пускайте лесно, купете си вибратор и устискайте положението.
Мъжът уважава жената, за която се раздава, стане ли стиснат, значи се заглеждав страни.
И запомнете добре! Никога не се захващайте с разведен, с детдеца, ако вие н икога не сте се женили. Не може да си представите колко несправедливо постъпват такива мъже с втората си жена.
Колото и да сте влюбена, бягайте през глава от подобни връзки.

30.   До 28!
Аз като безобразно уверена в себе си... Що пък ще ми трябва мъж? Ходя си на работа, уча си, издържам се, сменям си крушките, имам си приятели, среда и интелект, смея да кажа ;).
Има една приказка... Каквото даваш, това и получаваш! Ако си казваш... За какво ми е жена освен за секс, ами то и 90% от жените вече достойно могат да го кажат. Вие за нещо по-така ли се взехте? Взаимоотношения, господа! Тук няма кой по-силен, кой по-слаб. Всички сме човешки същества, които се нуждаят от половинка до себе си. Аман от такива, които мислят като Вас!

31.   Аз пък мисля, че мъжете искат любов, точно като нас.
Изобщо не е вярно, че само те мислят за секс!
А ние за какво мислим? ! За дрешки и мангизи?
Не, мислим си за секс, толкова ли е чудно? !
Всеки човек копнее да обича и да бъде обичан.
Нали сте забелязали колко вълшебен е секса като обичаш? !
Защо винаги, когато съм била във връзка, съм усещала колко щастлив е човека до мен, когато държим един на друг и се грижим един за друг? !
Не ме е вързал за печката/пералнята и т. н., нито пък ме е надупил директно с влизането си през вратата!
Като много съм го искала, нищо, че съм жена и би трябвало само за парфюмчета да си мечтая:-), направо съм го хващала по телефона в обедната почивка и съм го разгорещявала, защо не? !
Той е щастлив не само като е в мен, нека да не опростяваме човешките отношения! Мисля, че му е хубаво като си говорим, смеем се, споделяме си животите с цялата палитра от емоции…
Мъжът не е като онази нещастна птица ли беше, бозайник ли (и тя не знае:-), щрауса - окото й било по-голямо от мозъка й, егати амебата:-))) Та…мъжът мислел само с оная си работа, айде бе!
А ние, чистите и непорочни женички (пхуа-ха-ха), хич, така ли? !
Кога ще си признаем, че ако един мъж ни побърква в леглото, никога няма да го пуснем и ще направим така, че да го оженим за себе си? ! В смисъл, да можем до гроб да си се чукаме с него, що не? !
А да, ние хич не се сещаме за секс, изобщо!
Аууу, колко мръсно! :-)
Ако обаче един мъж не ни подмокри, го забравяме на секундата. Щото изобщо, ама изобщо не сме първосигнални! Не бе, ние сме извисени!!! :-)
И ние се влюбваме точно в този, който ни чука яко, дълбоко и страстно! Не в онзи дето вади…пачки, наистина не!
Ако има добро отношение към нас и е добър любовник, там сме!
Смешно ми е като вземем да се превземаме, че мъжете така, ние онака.
Искаме уважение, любов, секс.
И ние, и мъжете. Точка.

32.   от 28 до 30
Никой не е казал, че обратното не е валидно, но от света ,който ме заобикаля виждам, че жените са тези, които страдат повече от липса на човек до себе си, дори и изразът ти за “половинката“ го подчертава - използва се май само от жени. Нормално човек не бива да е нечия половинка, а пълноценна личност.А иначе - предимно жени тук се жалват , че “нямало мъже“. Мъжете не страдат толкова от самота. Затова и казах, че семейството е повече ценност за жената, отколкото за мъжа, познавам куп ерегени, които са си ок със ситуацията, жените, които са си самодостатъчни са доста по-малко.

33.   Много умно написано мнение от номер 31. И вярно. Ако е жена наистина.

Винаги е странно, когато жените скачат като ощипани моми, щом се заговори за ласки и бързат да сочат с пръст към мъжете. Само дето истинското поведение и мислене на всяка такава моралистка си проличава веднага в момента, в който някой батка грабне вниманието ѝ. Тогава тя не просто мисли с "долната глава" (условно казано), ами оттам направо тече водопад и връзката с главния мозък бива прекъсната изцяло, поради което тя върши глупости и дори е съгласна да търпи обиди и грубо отношение, само и само да е с въпросния, който я е заслепил по чисто първичен, животински начин. Смешно е, когато много такива жени да се правят на монахини, докато в същото време само мислят как да си го сложат с някого. А когато тези жени имат някакви уж отношения с мъж, който не ги подмокря още с поглед, те съзнателно използват разни еротични погледи и намеци, за да изкопчат полза от вързалите се на номерата им мъже.

- Кифлоприземител

34.   31, точно защото жените гледат пеперудките, кой колко як любовник е , затова си и патят с някакви, които освен орган друго нямат забележително. Превземат се жените с тия пожари, страсти и после реват. Живеят в някакви любовни фантазии, а реално са с жабата или коня.

35.   31, никой не е казал, че жените не мислим за секс, не си измисляй глупости. Въпросът е че мъжете мислят основно за това и много от тях сами си го признават, докато една част от жените търсят предимно любов, с изключение на тези, които търсят пари за парцалки. Просто жените като цяло са по- склонни да търсят любов, отколкото мъжете. При повечето мъже сексът е водещия, а външният вид е най- важното. Просто са по- първосигнални. Елементарно.

36.   №35 тая любов и пеперудки които жените търсите са нищо повече от сексуален нагон. За сметка на това игнорирате сериозни мъже, които чисто и просто не ви подмокрят гащичките като ги погледнете.

Разликата е че мъжете осъзнаваме нагона като такъв, а вие понеже сте емоционални се залъгвате че е нещо друго. Истинската любов е взаимна, и не се базира на пеперудки и подобни глупости. Докато бъркате едното с другото ще продължавате да попадате на мъже които "искат само секс".