Споделена история от Секс и интимност

Проблем
Здравейте аз съм Ж на 30 години. От скоро съм с приятеля ми много се обичаме, всичко е наред обаче имаме проблем. Казва че го възбуждам много пак като започнем да правим нещо и не се получава. Много бързо му спада... Моля дайте съвет как да му помогна.

Коментари

2.   Трябва да имаш търпение и не прибързвайте. Дай му време да свикне . Може да е по - чувствителен и да му е трудно да се отпусне . Може преди да е имал гафове с предишните си жени. Само време и спокойствие . Нека усети ,че ти го разбираш и ще го изчакаш . Дори и да не се получи отново и отново - нека не вижда разочарование в очите ти. Успокоявай го с приказки ,че всичко ще е наред и това е временно състояние ,което скоро ще премине. Ако успееш да спечелиш доверието му полека притесненията му ще се разсеят. Успех !

PiT

3.   От годините е.

4.   взимаш трибестан от аптеката,трипати на ден да го пие,като на всеки прием по три таблетки,тоест на ден по 9таблетки и така един месец,ще има резултат още след първия ден,успех това може да е просто пролетна умора и това ще го възтанови

5.   Кажи му да спре да гледа порно :)

6.   Възможно е да е медицински проблем, поговорете с него, ако не намира причина в емоционалното си състояние в момента и няма някакви тревоги, добре е да се посъветва с лекар. Това си е орган като всички останали в тялото и не е изключено да поддаде.
Случвало ми се е да ми спада ако ми е много топло. Успех на самолета!

7.   Здравейте аз съм момче на 21 год и имам такъв проблем. Когато гледам жени и си мисля за секс ми се надървя в гащите дори веднъж говорих с едно момиче на видео чат и ми стана пред нея. Проблемът е, че за 2-3 Мин някъде и ми спада след това пак се надървя и така. До сега никога ни съм правил секс и макар много да ми се иска, но това ме тревожи да не спадне докато го вкарвам….. Иначе сутрин, когато се събудя стои надървен дори вечерта сънувах, че чукам една жена и нея и харесваше. Може ли да ми дадете съвет какво да правя да отида ли до уролог правят ли се изследвания и тем подобни.