Споделена история от Секс и интимност

Дами, интересно ли е?
Дойде време, ти вече си тук. Оглеждам те цялата, погледа ми се спира на извивките ти под роклята. Задника и гърдите се очертават, плата е поел всяка една извивка. Пропуснала си да сложиш сутиен, искаш да ме правокираш. Не знаеш реакцията ми, решила си да търсиш нещо определено от мен. Само предполагаш и се надяваш да доловя това, което от известно време ти е в главата. Разгонена си, знам го и ти го знаеш. Не се опитваш да го криеш. Сигурен съм, че в момента лепкавите ти сокове са прогизнали плата под тях. Хмм, мога да те хвана за косата и вдигна роклята, да от местя гащите и с едно движение да ти го ръгна. Но няма, няма да обръщам внимание на желанията ти, ше правя с теб каквото аз искам. Минавам до теб, прокарвам ръка по задника ти, наслаждавам се на извивките, натискам по силно когато стигам между бузите, еластична та рокля поддава и пръстите ми минават по цялата дилжинана от горе на долу. Задника ти е напращял. Усещам, че цепката ти вече е отворена, усещам и влага,. Натискам силно направо така, че успявам да набутам леко пръстите си вътре. Хммм ще те разпоря от ебане. Но няма да е така както ти желаеш, няма да се съобразя въобще с теб. Махам си ръцете от разгонената ти дупка, и веднага стискам набъбналите ти гърди, много си се възбудила, зърната ти направо ще пробият роклята. Стискам силно гърдите ти. Мачкам ги с едната ръка а другата повдигам роклята и забуЧвам три пръста, влизат без проблем, много е мазно и лепкаво. Вкарвам четвърти, така е добре, добре са стегнати. Натискам по-силно, бавно успяват да проникнат. Целите са вътре. Опъваш се назад, но присвивам пръстите и не позволявам да се изплъзнеш. Не се бориш, чакаш. Очите ти са пресвити, готова си. Вадя рязко ръката и размазвам всичко по вратът ти и лицето. Отварям устата ти и пъхам три пръста наполовина, тя е разширена почти на предела, знам че ще поеме и четвърти, но не го прибавям. Избива ти слюнка и смесваш соковете в устата си. Вадя ръката и натискам раменете да застанеш на колене. Разкопчавам ципа и го вадя, забелвам главичката и го прекарвам през цялото ти лице, устните, бузите, очите. Търкам го на ноздрите. Устата ти е вече отворена и се опитваш да го уловиш, накрая успяваш и го обгръщаш с много влажна уста. Отделила си слюнка почти колкото беше и подмокрена. Завърташ език и започваш да го галиш, но аз натискам и успявам да го вкарам половината. Вече знаеш какво следва. Изплезваш си леко езика и ти го набутвам целия. Главата ми усеща компресия от дълбините на гърлото ти. Вадя го. Отново го вкарвам. Пак го вадя. Правя няколко последователни по-бързи вкарвания. Започвам да чукам гърлото ти. Плюнката се увеличава и се разтича на лига. Отпивам я. Целия ми е олигавен, готов е. Изправям те и те обръщам с гръб, дърпам роклята и я махам, оставаш по долно бельо. Отмествам го и бутам набъбналата ми глава върху ануса ти. Натискам. Не се отваря. Посягам и те хващам с шепа за вагината. Надула се е цялата, толкова е лепкава, че за момент се разколебавам дали да не ти го вкарам силно в цепката. Но не. Знам какво искам, ще изчакам на другата ти дупка, докато сама не ме пусниш вътре. Главата ми пулсира и пръстенчето ти позволява да влезе съвсем малко. Натискам леко, тясно е не влиза, стои на половина вътре. Много ти е топъл ануса, главата ми пулсира силно. Надувам я и отпускам, почти е вътре. Напъваш се и потъва дълбоко. Обгърнат е. Хмм..

Ако да, следва продължение. С мисъл за любимия човек.
Ще е интересно да го видя развито и от женска страна.

Коментари

1.   Пийни си валериан и си легни.

2.   Еротичният писател пак се е развилнял. Има си сайтове за творчество.
Пак порно, пак цинизми и повтарящи се изрази.

3.   Бляк.

4.   Мъже които не се съобразяват с желанията ми, няма как да ми харесат. Грешен ти е подхода.

5.   Удари си една чикия и ще ти мине, даже ще те досрамее, че си писал тия превзети гнусотии.

6.   Гладна кокошка просо сънува.
Ако това беше истина жените нямаше да могат да сядат. :)))))))))))
Сексуалните сънища и блянове на чикибоеца.

7.   Абсолютно плоско. Не ти се отдава писането, толкова големи глупости скоро не са били писани тук.

8.   Ххахаха, няма такива глупости

9.   Мокрите сънища на един чикиджия,колко ли пъти е свършил докато го е писал !?

10.   Стоиш между два стила и се е получило много вулгарно. Не е възбуждащо определено.

11.   Бе не знам за вас, ама на мен това изречение ми хареса - " Главата ми усеща компресия от дълбините на гърлото ти."

"Компресията от дълбините на гърлото ти" е стабилно изказване. :)

Иначе съм мъж на 30, но често чета секс разкази, така че имам мнение по въпроса.

12.   Не, не ми харесва, понеже не е художествено издържано.
Селски изказ, множество повторения, няма нищо секси в това.
Не те бива за писател, най-много да забиеш някоя тъпа кифла в кръчмата с тези слова.

13.   Оф, стана ми смешно

14.   И аз го намирам за вулгарно. Иначе и аз правя анален секс, но никога по желание на мъжа ми (партньора ми). Само когато аз искам отзад, тогава го правим.

15.   Не е интересно, тъпо е.

16.   Трагично, не правиш любов,а задоволяваш нагон с кукла.Кого се очаква да впечатли! Трябва да ръкопляскаме на не задоволения първичен нагон,на не човек,който незнае какво е нежност и ласка??? Реално дано няма жена,която да реши да бъде с теб в този ти първичен вид.Неуважително,не зачитащо, трагично.

17.   Развито от женска страна: Коя жена ще го напише така пошло.Ами така ще те нареди, ако го представи в този вариант.Ще те обрисувам като предмет, които просто да бъде използван.Много студенокръвно.Всъшност експериментираш с писането,ама пусто,не можеш да впечатлиш с тези вулгаризми.Прекалено първичен е текстът ти.

18.   Ще чета коментарите да видя ще откликне ли някой на писателския порив

19.   Грубовато