Споделена история от Секс и интимност

Така и не разбрах гей ли съм?
Здравейте,

Започвам направо без излишни увъртания.От около 12-13 годишен имам сексуално привличане към мъже, в гимназията, университета, после на работа, разбира се ценя и женската красота и винаги забелязвам и красивите жени около себе си. До преди година вече на 30г. никога не бях имал контакт с мъже, а само с жени, някак си не се престрашавах да опитам. Като, че ли кой знае какво толкова един секс, голяма работа. Най-накрая се реших да пробвам и си поръчах момче от нета, плащаш - правиш каквото искаш с него и после се разделяме без каквито и да е ангажименти. Огледах добре обявите, за да подбера най-голямата тупалка в района и една вечер се озовах в апартамента на един мусколяга - изглеждаше добре, не мога да кажа, че беше някакъв топ красавец, ама ставаше. Изявих се като активен мачо, пича даже не разбра, че за пръв път съм с мъж, хареса му, обаче идеята беше да хареса и на мен.Като се има предвид колко години чаках тоя момент и пред колко пичове съм се дървил като ги гледам във фитнеса или на плажа и какви неща съм си представял с тех очаквах някакво топ изживяване, ама не. Мина време и вместо да си седна на задника и да си кажа това не е за мен, мен ме чопли да избера друг, който да е топ красавец. Помислих си, че не ми е било яко, защото примерно не ми е харесал предишния достатъчно. Избирах, рових, накрая намерих един тип,който беше доста популярен. ескорт в района, където живея. Отивам в местенцето му, супер нервен и притеснен, отваря ми вратата - Лелее!Истински бог - рядко се срещат толкова красиви, напомнаи и надарени мъже, страхотен, усмивки, мускули, много голям сладур. И второн разочарование,отегчих се на 15тата минута. Харесвам мъже, а повече ми харесва секса с жени - извода какъв трябва да е?

Коментари

1.   Не знам какъв е изводът, ама еба си шантавата история...
Пробвай трети път, може да стане. :D

2.   "Харесвам мъже, а повече ми харесва секса с жени - извода какъв трябва да е? "
Извода е, че си бисексуален. В това няма нищо лошо, приеми се такъв какъвто си, не е необходимо да се измъчваш за това.

3.   Изводът е, че на човек му трябват и чувства. Другият човек не е просто парче месо.
Намери някого, когото да обичаш и цениш, независимо от това дали е мъж или жена, и ще видиш, че ще се чувстваш по-добре.

5.   Бисексуален и биромантичен

6.   Ами не ходи по такива мъжки проститутки, а си намери едно нормално момче и с него може повече да ти хареса. Пробвай и да си пасивен, на мен повече ми харесва.

7.   Не знам брат. Тук ме хвърли в тъча. Ама пък поне се посмях на цялата история. :)

8.   Пише ти жена: Бисексуален си. Ако беше хетеро, щеше да ти се повръща от идеята да те пипа мъж. Или ти да го пипаш. Въпрос на време е да попаднеш на мъж, който да желаеш истински.

10.   Вероятно си БИ сесксуален.