Споделена история от Секс и интимност

Мъжете не подбират !
Давам пример: Здрав прав и корав мъж вижда здрава жена в детеродна възраст. Единствените причини мъжът да и откаже секс са следните:

- Има някакви проблеми психически или физически. Например нисък тостестерон и либидо или някаква стеснителност.
- Жената по някакъв начин го е отвратила с поведението си. Примерно лоша хигиена или е казала нещо обиждащо.
- Има някакви строги морални задръжки. Примерно не иска да изневерява на жена си.

Всички останали изцепки от типа на "аз таз не бих я еб*л" са един вид някакво комплексирано демонстриране на положение пред теб самият или околните. Някакво модерно схващане наложено от... и аз не знам откъде. Тази много дебела, онази и крив носът и т.н... аз съм по-висока класа и не бих се занимавал с тая дебелана да се излагам. Всичко е само перчене, но никога никой от тези мъже не ходи само с манекенки примерно, защото все пак неговата природа взема превес.

Нека дискусията започне сега. Според мен това не е мъжко поведение и не е в природата на мъжа. Променете мнението ми.

Мъжът си си е мъж с неговите особености и жената си е жена. Приказки от типа на "такива са времената" не важат, защото хората чисто физически са си такива и виги са били такива и винаги ще бъдат.

Истинският мъж е*е всичко до което може да се докопа, жената подбира (стига да не е принудена насила). Това е причината примерно мъже да ходят при жени проститутки а не обратното. Така е и при животните, при хората просто признаците по които се подбира са по-различни и повече.

Тоя феномен мъжете да се държат като жени и жените като мъже ме изумява, но съм сигурен че е само някаква временна абсурдна мода - феноменът батки с тънки гласчета и оскубани вежди нежни ръчички и кифли тираджийки :)

Коментари

1.   А не може ли просто жената да не е наш тип? Щом сме свободни и неотвратени, непременно трябва да ебем всичко, де мърда ли?

2.   Според теб не е мъжко поведение и не е в природата. На база на какво е това "според теб"? Чете изследвания, мъж си или просто се събуди и ей така реши, че "според теб" ще е така? Има такива, на които дадена жена не е "техен тип", но са по-малко от останалите май. При мен - бих ебал почти всяка. Може да ме отврати скапан характер. Сигурно дори да ми мирише, няма да ме отврати, колкото характера. Това ми идва отвътре, при все, че не ми е висок тестостеронът... Но да, не го правя, защото си имам жена. Дали е хубаво и нормално? Нямам никаква представа, но съм си такъв. Вече, че се сдържам, е друг въпрос.
бла,бла

3.   Мисли с горната глава и уважавай долната-един съвет от мен безплатно !

4.   Нека ти обърна примера наобратно - аз съм здрав, прав и корав мъж - ама съм нисък, оплешивяващ и работя от осем до осем. Да продължавам ли?

5.   И мъжете си имат критерии и не налитат на всичко .

6.   Ебати тъпотията

7.   Тъпотии. Да не съм си го намерил на улицата, че да го давам на всеки крокодил, глиган или друг дзвер от женски пол? Аре не си тормози акъла, има мъже търсим качеството, понеже ние самите сме качествени и имаме много голям избор. Така че тия приказки си ги пази за някой изпадняк, къде не е виждал женско с години, тогава може и да се окажат верни.

9.   Аз лично подбирам.
Много пъти ми се е случвало направо да отказвам на жени. Може да звуча нескромно, но откакто започнах да се грижа повече за себе си никога не ми се е случвало да имам нужда да правя първата крачка, те идват при мен. Когато един човек човек обича себе си си личи.
Отказвал съм на доста красиви жени. Всеки си има тип. С меркантилни кифли или пияни забивки в дискотеки не ми се занимава. Имам горчив опит от преди и не го правя, не ми се занимава после с глупости.
И друго, също никога не бих си легнал с жена във връзка, това е от чисто уважение към мъжа и. Ако е тръгнала да разваля семейство не искам да съм причината аз. Пък и не бих искал да ми го направят на мен.
М. 28 г.

10.   Поздравление на номер 9. От малко останали адекватни мъже!

11.   Принципно е така. Но терминът "истински" е малко подвеждащ... Истинската природа на човека е животното, та дефиницията на "истински мъж" не е проста... Мъжът, като социален субект, да, трябва да подбира, и това е особено важно днес, защото има много, ама наистина много некачествен материал. Да, биологично, за единият секс е едно. Но ако търсиш жена... дори не за брак, а като социална фигура в твоя живот, много сериозно трябва да подбираш.

12.   Ехеее... списъкът с жени, на които съм отказвал, ще е поне две страници.
А причините за това ще са едни други две страници. Не ни подценявай толкова мъжете, не е толкова просто.

14.   Прекалено много аспекти има принципа "всичко под ножа". Ако фиксацията е върху секса с всяка е лесно и животинско. Появи ли се критерий се усложнява, а има ли наложен "висок стандарт" отиваме в степенуване до 3, 5 или 8. Други аспекти на мотивацията са години, социален статус, контакти и среда- примерите са много и излишни. Но при всеки от нас най- вече трябва да има желание и "дразнение" от страна на дамите!

16.   Аз не мога да схвана, какъв трябва да е аргументът тук? Аз да блъскам във фитнеса редовно, да си следя храненето, да вадя вени, преси и т.н., и накрая за какво? Да думкам дебелани, за да съм "мъж" в очите на автора ли?
Че те така съвсем ще спрат да си дават зор. Като могат да са си дебели и да се ебат с готини пичове, за какво им е да си мърдат пръста изобщо?

17.   Не ги слушай подбира ли дружки
Нали ги виждам
Рядко мъж би отказал на жена дори да е грозна.
А номер 9 е Геи но още не го знае.
Щом е почнал да отказва на хубави жени или не му става или е обратен

18.   до 9

И аз бях така като теб, пълен с идеали.

Но когато попаднеш на хора, които те заблуждават, а всъщност са живели без никакъв морал се замисляш. Преглъщаш трудно и продължаваш.

Следващият път попадаш на същият тип жена и пак същото - пак преглъщаш, още по-трудно и продължаваш.

На третия път осъзнаваш, че проблема не е в теб, а отсреща. И се пречупваш.

Защото живеем във фалшив свят, без никакаква ценностна система.

Да, тук-там има някоя девойка, която се е "оцеляла", но по закона на Мърфи или стои сама или попада на някой, който не я оценя и заслужава.

И така...

М, 44

19.   Ами в момента имам страхотна приятелка и сексът с нея е върховен. Затова бих и отказвам на всички останали жени, които ми се свалят. Като ми премине еуфорията мога да прасна и нещо друго.

20.   И аз мисля като номер 9. Въобще не ми се занимава с прости жени. Изцяло съм ги ингорирал. Покрай мен се въртят само интелигентни, осъзнати жени. До такава степен съм се отвратил от селските пръчки, че не вярвам и да ми стане от такава.. Аз лично смятам, че жените в Бългаия са по-големи бай ганьовци от мъжете

21.   Подбираме. Аз лично предпочитам плахи, скромни, и не уверени жени, скандинавски тип.

22.   То е ясно, че нивото ви е под това на едно разгонено животно. Не сте способни на чувства и за вас няма нищо свято. Абсолютни сноби и к*рви. Иначе, изисквате морал от жените и мрънкате, че "всички жени са к*рви". Вие сте същите