Споделена история от Секс и интимност

Спада ми
Здравейте на всички момче на 21 години съм и бих искал вашето мнение по един въпрос.Проблемът е ,че бързо ми спада и ме притеснява факта ,че когато си намеря гадже и решим да правим секс тогава ще ми спадне.Дори аз до сега въобще не съм правил защото все нямам късмет с връзките пък ,когото не съм в ерекция ми е малък.Това някакъв здравословен проблем ли е?Ще съм благодарен да ми отгворите и моля без глупости защото човек без проблеми няма все пак

Коментари

1.   Спирай порнографията и едва ли ще имаш проблем, проблемът ти е в съзнанието, според мен.
А иначе няма как да ти е голям, ако нямаш ерекция, освен ако не си с ненормални пропорции...

2.   Пушиш ли, пиеш ли, прекаляваш ли с порното, гей ли си, притеснителен ли си, под стрес ли си? И още куп други неща...
На първо място помисли върху тия горе, на второ - има доктори за тия неща. Най-малкото, изследвай си хормоните след консултация с ендокринолог и открий проблема. Пък после ги мисли гаджетата...
бла, бла

3.   Ако гледаш порно го спираш и след известно време - 1,2 или 3 месеца всичко ще се оправи. Естествено е първият път от притеснение да не ти се получи, но като се успокоиш след това всичко ще е наред.

5.   Всичко е в главата ти приятел. Можеш да си пуснеш някакви изследвания. Но всичко е на психологическо ниво. Гледай да не ти дреме чак толкова.

6.   Спри да гледаш порно и да мастурбираш. Аз имах друг проблем от това и буквално от силният захват на ръката ми не усещах нищо като бях с жена, ама поне издържах дълго.

7.   Въпроса е доста сериозен за мъж на 21г. в разгара на своята сексуалност. Който и да питаш на тази възраст включително и аз сме правили секс по 3-4 пъти на ден, всеки ден. Тогава имах една приятелка, с която се изкъртвахме от ебане, ама буквално. Тя искаше да види кога ще ми свърши спермата, за да ме остави да си почина. И да не е нормално.

Мисля си, че може да е и на психична основа, а може и да прекаляваш с порното и злобарките.

Посети андролог или ендокринолог. Да ти видят хормоните. Може тестостерона да е нисък и спокойно оправя се.

Важното е да не се затваряш в себе си, а да намериш решение. Отди при личната и и кажи, че искаш направление за андролог.

Един приятел така се оказа с тестостерон 2. За сравнение аз си изследвах моя и ми беше 26. И той се чуди що не го вдигаше. Ела сега да видиш. Жена му няма време да си вдигне полата.

Пиши какво е станало.

10.   И моя спада бързо
Свирка добре до като да вдигна краката на жената ми спада най много няколко прониквания и ми спада
Ходих при андролог и само взема 40 лева не ме погледа и каза да сваля някой кг
верно 115 кг
Всичко е до стрес нерви в всекидневието в живота който водим
Взех си почивка моравци се оправих след 10 ден почивка жената е спуках от секс от само себе си идва всичко

11.   Здравейте на скоро се запознах с едно момиче и предстоѝ да се видим което доста го желаем двамата. Докато си пишем се зарибяваме и с мисълта как се целувам с нея ми става нормално ли е? Пък като се видим е тогава не знам хах, ама ми е едно притеснено как ще се получат нещата в леглото понеже до сега не съм бил с момиче.

12.   Всичко си идва по естествен път. Тоест забравете за нещата които сте виждали в порното и правете каквото ви дойде на момента като се адаптирате спрямо реакциите на партньора. Тоест може да и харесва да я лижите, може и да я кара да се срамува. Ако вагината и става влажна и мокра значи правите всичко правилно. Суха ли е трябва да смените тактиката. Всяка жена се възбужда по различен начин. Тоест няма универсален подход който ще ви направи супер любовник. Освен това да следите кое я възбужда и кое не.
Спадането на ерекцията се дължи 90% на липса на концентрация най вече заради стрес и значително по малък процент нисък тестостерон. Пийте чай от бабини зъби известен повече като трибулус терестис и след седмица ще сте тийнейджъри отново.