Споделена история от Секс и интимност

Как да стана мъж тип нерез?
Как да стана сваляч и да бъда с колкото се може повече жени? Как може човек да стане от онези нерези, на които жените просто им се хвърлят на вратовете и искат да бъдат онодени от тях животински?

Коментари

1.   Съвкупност от гени, манери, стил, непринуденост, известна доза дибилизъм, арогантност, щипка тъпота (на интелигентен мъж успял в областа на науката, жените не му се хвърлят на врата; такъв просто няма), по професия бандит, кръгъл атеист и убеден нихилист

2.   Виждам, че ти се ще ама не. Или го имаш или не.

3.   Жените не харесваме мъжки к*рви. Излез от филмите и се укроти

4.   1 но Благо Джизъса не е атеист, а напротив.

5.   Имаше една приказка..:
-Е@еш ли често?
– Всеки ден различна!
– Е какъв е проблемът?
–Ми...не повтарям...

Та...изясни си какво точно искаш.

6.   Ричард Файнман е бил доста вървежен сред жените, а е човек на науката.

7.   Пич, само ще си загубиш времето (а свободното време е най-ценното, което имаш), ако толкова искаш да бъдеш с много жени - има си компаньонки. Може и да ти излезе по-евтино.

8.   Това рядко се придобива, трябва да си го имаш. Иначе отстрани изглеждаш като нескопосан актьор, освен че не се чувстваш добре в кожата си да играе нещо, което не ти идва от вътре.

9.   Аз съм спал с много жени Вчера бях и с азиятка.
Мога да ти кажа, че всичко е харизма.
Привличане, хормони и тн.
Но да ти кажа, това не ме прави щастлив, дупки има много, и сега имам 5 дупки в Сф..само да пиша и са дошли..
Мога да ти уредя някоя от тези. Но трябва и дискретност, че повечето са семейни с деца. Някой по тоалеетните на Мола съм ги чукал, докато ги чака мъжът й в колата на паркинга.

10.   Пари.

11.   Това е както викат сърбите ,,Лажна слика,, пич. Имах такъв приятел занимаваше се предимно с престъпна дейност. Сводничество, лихварство, наказателни бригади. Едно време отговаряше за района на Ямбол за Вис-2. Жените, които му се лепяха бяха от излключително тъпа лейка и грозни само на долу. Виждал съм го да се опитва да сваля някое по-интелигентно и хубаво момиче , ми той с двеста думи в речника, и те бягаха с двеста.

Чингис Хан

13.   Знаете ли, интересното е, че тук в София много рядко излизам на срещи. А отидох в друг град, в чужбина и там се скъсах от излизане по срещи с жени. И за първи път ми се случи супер секси и красиви колежки да флиртуват с мен, това в Софето никога не ми се е случвало. Ден и нощ разлика.

Та явно просто не живея на правилното място. А и там жените бяха много по-красиви от тези в София, както местните момичета спрямо българките, така и чужденките живеещи там спрямо чужденките, домъкнали се в София. За бивша соц страна става въпрос ако се чудите.

От автора

15.   13, защото за тях е екзотика да преспят с балканец.

17.   15 в грешка си! За западнячките балканеца не е никаква екзотика. Ела да видиш по скандинавието колко бели като сиране местни женурля бутат колички с черни като моя телефон бебета с къдрави коси. Е това е за тях екзотика!

Чингис Хан