Споделена история от Секс и интимност

Вярно ли е, че с кака е по-яко
Здравейте. Досега съм имал само приятелки, които са по-малки от мен. Установих, че колкото е по-малка, толкова е по-дървена в секса. Стои като кукла и дори не издава и звук. И такава съм имал.
Един мой познат ми каза, че с гаджето му, която е 3 години по-възрастна от него, прави незабравим секс. Давала му да прави всичко, каквото той поиска вкл. лизане, бръснене, секс в кухня, на задна, свирки и др. Също така викала силно като я помпал. Направо се изпълвал на макс.

Та искам да попитам мъже, които са сега или били с по-възрастна. По-яко ли е?

Коментари

1.   КАКАТА дава навсякъде, не отказва, няма не мога, няма недей, секс на макс!

2.   На мен най-хубавият ми секс е бил с първата ми и с последната.
С първата се хванахме като бяхме на 17, а последната я взех като тя беше на 18, а аз на 23.
Моето лично мнение е, че с млади е по-добре, именно защото са по-неопитни и можеш да ги научиш да го правят така както на теб ти харесва. Особено ако и ти имаш желание да ги задоволиш и да им правиш кефа, те почват да се водят по твоя акъл и приемат, че това е сексът.
А с по-опитните, ако са свикнали на нещо, което на теб не ти е кеф....кво правим?

3.   Дълга тема. Първо зависи в кой период от живота ти се е появила тази кака и колко ви е разликата.
Аз като бях на 23 излизах или по-точно си лягах с 32 годишна. Това беше върха за мен. Не ми се обяснява какво сме правили, то е лесно да се сети човек. Нея я крфеше, че я лижа докрай и че съм неуморим. В един прекрасен ден я чух да говори по телефона и разбрах, че аз съм любовника и. Почувствах се много кофти защото някъде я чакаше съпруг е евентуално дете, а тя в моето легло. Прекратих връзката незабавно.
Не обичам с по-малки защото много се пънат, но нищо не разбират.
Когато бях на 26 бях за няколко сеанса с 50 годишна и тя ми показа какво е сексът. Бях омаян от нея. Имаше страшно тяло и знаеше как да го използва.
Сега съм пак с по-голяма с година, но по-голяма. Тя е последната в живота ми.

5.   Не е до възрастта, нито до размер, умения, опит и тн. Всичко е привличане.
С мъж, който съм обичала и ме е привличал съм крещяла безумно, с мъж, който бе ми е бил на сърце и аз съм стояла като кукла без да мърдам...

6.   няма такъв филм,всичко си е до човек и как си го направиш.Ако си скучен и свит в леглото как очакваш да си изкарате?Като им чета историте тука на 70/80% от мъжете вече не им става а иначе на приказки са много големи,тъй че от теб зависи как ще се държи момичето до теб в леглото,ако си добър и можеш да я предразположиш ще ти прави всичко ако ли не ще ги гледаш другите батковци как ги мачкат в леглата

7.   Само "кака" -не.
Виж, опитна кака е друго нещо.

8.   Искам зрял, опитен, уважителен и уважаващ избора си, стабилен мъж! Да ми импонира във всичко, не само да мисли за секс, къде, кога и как да си го сложи…
Начинът, по-който се изразява разгонения ебач, ми е, откровено казано, противен!
Няма как да се получи, не и с мен.

9.   Определено. Аз съм на 22, най-хубавият секс, който съм правил беше с една кака на 31 :) Моите наборки ми се струват някак "дървени" (има изключения, лично съм се убедил) както викаш, за по-малките пък даже няма да коментирам. Имаше една на 15-16 дето като ме видя с колата започна да се заиграва и аз просто я попитах "на училище ли искаш да те карам"? Доста по-яко е, но с кака, а не баба :) При по-малките и неосъзнати готиното е, че можеш да си ги дресираш :D

11.   Имах кака на 38г, аз на 24. Останах много доволен.

12.   Приказката- кака да те отрака не е случайна. Има чар и в малката и в голямата разлика в годините. За малката разлика не е особен ефекта, но разлика половин поколение- 10 години например, тогава вече ще ти се отключат фантазиите. Разбира се, трябва да сте на една вълнА, общи теми, доближаващ се интелект и светоглед. Всички ще се питат какво става, а вие ще летите. Единия експлодира, другия успокоява и балансира- хармония.

13.   Жена ми е по - голяма от мен и ми е 100 пъти по добре отколко със някоя по малка

14.   Питай мъжа ми с бившата му, кака била и колко му даваше и какво му даваше. Хахахаха добре, че хвана младо и разкрепостено, че с каката му нищо не е правил като хората. Така че авторе, принципно логиката е, че каката дава, само и само някой да погледне и то ако е младо да го задържи. Да, ама не винаги е така, така че всимко зависи от човека дали момичето е без задръжки и обича да се чука.