Споделена история от Секс и интимност

Може ли да я впечатля със моята доброта
Здравейте някой момичета ми казаха, че ако помагаш на бедни хора например да кажем дал си някоя стотинка или храна си купил от някой който ти е поискал на бедно момче или възрастен пред момичето с което си на среща и ще я впечатлиш със своята доброта. Не ти трябва скъпи коли или да си красив какво мислите споделете мнение дали ще я впечатля дали ще излезем пак и след ВРЕМЕ дали ще правим секс може ли мнение

Коментари

1.   Съжалявам, но не. Не знам каква трябва да е тази жена. Зависи и за каква доброта говорим. Аз веднъж бях писал тема за добротата между хората и веднага ме нападнаха за малодушник.

2.   Не, не може.

3.   Ужас. Аз ли не намирам държанието ти за неуместно. Много евтино искаш да минеш с левче за секс. Добротата е в сърцето и тя се усеща от жената. Другото е маска, която слагаш, за да я свалиш. Няма да участвам в твоя театър.

4.   За мен на първо място външния вид на мъжа. После гледам другите му качества.

5.   Да, точно така работи системата. Подвърляш монета на първия просяк, геврек на втория, и докато се усетиш, момата ще е готова на всичко за теб.

6.   Ако говорим за нормална жена - това ще е хубава добавка към характера ти, но толкова. Ако не те харесва иначе, няма да постигнеш особен успех, добротата ти ще е приятен бонус.
Ако те намира за свестен и привлекателен обаче, определено ще има много силен ефект.

7.   Сигурно си млад, че задаваш толкова тъп въпрос...
С доброта жена не се впечатлява. Още повече пък симулирана като в твоя случай... Но виж, ако показно хвърляш пари, защо не и на бедните, ще и се вдигнеш в очите. Това че не даваш пари, може да и говори, че си беден или скръндза което жените не го харесват.

8.   Явно нещастниците тук си падат по надменни кифли, но нищо. Това са поне 70- 80% от мъжете на нашата територия. Харесвайте си надменните кифлички, но не лъжете другите мъже, че няма жени, харесващи добротата, просто защото ние, нормалните жени, не сме ви интересни! Аз винаги съм била трогната, когато моят приятел помогне на някой с вдигане или сваляне на куфар, количка или някаква друга тежест от автобус, когато отстъпи мястото си на възрастни хора или бременни жени, а веднъж спряхме да пием вода от чешма на центъра ни, дойде едно улично куче, приятелят ми намери чаша и сипа вода на кучето. Сипваше му, докато кучето не си утоли жаждата. Бях много трогната и даже исках да го снимам, но реших, че ще е прекалено. Веднъж една баба ни помоли за пари за билет и той й даде даже повече под претекст, че няма дребни, а имаше. Случки мога да дам много, но едва ли има смисъл.
Така, че има жени, които харесваме такива мъже, но тези жени, в които има нещо нормално, не сме интересни на повечето мъже. Тук се харесват надменни б*клуци с 15( ) партньора.

10.   И читавите жени си залитат към кофти типове. Противоположностите се привличат. Ако ще си добър, добър балък да си. Добър и адекватен мъж.. доста неудобен.

11.   Мен би ме отблъснало, защото е очевидно, че е номер, обаче ако е някоя по-тъпичка ще стане.

12.   До 11
Как се разбира че е номер?
Аз обичам да давам по някое лефче не нуждаещите се.
Но сега разбрах че ако съм със жена, не трябва да го правя.
Освен ако не искам да се оттърва от нея.

13.   Може да я впечатлиш с твоята доброта.
Но вечерта, като отиде на кръчма ще я клати този, който я черпи.

14.   Според мен не. Подобни благотворителни действия и кавалерски жестове, които някой прави без да очаква нещо в замяна се възприемат от жените като глупост и слабост. Нека бъдем откровени: връзките и любовта си имат материална страна. И в този ред на мисли ако се раздаваш щедро, как ще осигуриш нея и евентуално децата ви?

15.   най тъжното в цялата история е, че изводът който ще си направи автора от цялата ситуация , ще е доста грешен. В смисъл , ако не му "върже" никоя, няма да си помисли - дам, значи жените не обичат евтини манипулатори(правиш се на състрадателен, за да се добереш до междукрачието) . А ще каже - дам явно жените не обичат добри момчета

16.   Н 12, много е лесно за една жена да разпознае кога е естествено и кога само опит за жалки демонстрации. Като кавалерите по принцип и тези, със смешните нескопосани опити да бъдат такива поне за един ден.
Ти ако си естествен, ще се забележи и отчете, ако не си - също.
Тези неща обаче, обикновено си ги коментираме между нас, жените, едва ли някоя ще тръгне да тупа мъжът по рамото или да му направи ренесанс за това, че е дал монета на беден или е нахфанил животинка.
Но ще е един голям плюс ако докаже, че е част от неговата същност.

17.   16, не съм 12, но личните ми наблюдения са, че масово жените не могат да разпознаят позьорите. Даже имам чувството, че точно позьорството ги кефи, дори да го разпознаят. Не че в2сички са така, но масово да.

18.   до 16

Не знам жените дали разпознавате или не кавалерите, но обикновено духате вечерта на този, който ви черпи, говори ви това, което искате да чуете и се прави на кавалер.
Под "да се прави на кавалер" имам предвид да се държи така, както вие очаквате за да ви наебе. Няма значение дали това, което говори е истина или не. Няма значение дали е "естествен кавалер" или не. Вие го разбирате това след трета, четвърта, пета среща. Но тогава той вече ви е изчукал. И жените вече си правите изводи за останалите мъже, че са този тип.
НО.. след месец идва нов, със същото държание и си лягате с него след 1-2 срещи. След първия месец, максимум втория отново разбирате че не сте уцелили.
И така неусетно сте на 30 с по 15-20 "играча" за гърба. До 35, максимум 40 години може да хванете някой нормален, но поради това, че 10-15 години сте водили един свободен живот вероятно нещата не се получават. И хващате каквото има.

19.   Н 17 и всички, които са те наградили със звездички- Извинявам се за намеването в мъжки разговор.
За пореден път останах с впечатление, че се иска женско мнение, а то пак било за женствени мъже, които искат мнения от други мъже с женски ...разбирания.
Ако посочвате предварително, че в същност си търсите мъжко одобрение, мъжко мнение, мъжки ласки и въобще връзка с друг мъж, няма да се получават подобни грешки като жени изказващи се в теми, които на пръв поглед изглеждат насочени към жени.
После пък други се оплакват, че жените или нищо не казвали или мънкали завоалирано...та, изглежда, че сте съвсем бавноразвиващи се, а то просто си искате мъжко внимание, пък се срамувате да си го кажете.
В анонимен сайта сме, пък и модерни времена, спокойно си заявявайте желанията, ние, жените не сме ви конкуренция за мъже.
Има достатъчно и за нас и за вас!

20.   Авторе, не работи така. Добротата е плюс, може да ти помогне да задържиш една жена, но не създава привличане.
Мен приятелката ми ме впечатли с доброта, но имаше и друго. Работехме заедно, аз си имах симпатии към нея. Харесваше ми като външност, излъчване и вече правех някакви опити. Веднъж я видях да купува храна на една просеща баба и си викам "това момиче има златно сърце, не го изпускай" и се накарах да действам по-смело.
Но ако тя беше примерно 200 кила, не ме привличаше изобщо физически или като характер, ако ще да беше нахранила всички бездомни, щях да я поздравя, да се възхитя от постъпката ѝ, но пак нямаше да сме заедно.

21.   До 16,
Аз съм 12.
Гледах предаване- експеримент от украинска телевизия относно свалячите.
Пуснаха мадама доброволка в кафене за запознанства където в изолирано сепаре се водят последователно кратки разговори (няколко мин.) със 6-7 мъже и после ако някой и хареса излиза с него.
Измежду участниците пуснаха опитен пик-ъп артис на който бизнеса му е обучениа на мъже по съблазняване на жени.
Никоя от зрителките не разпозна кой и пик- ъп артиста макар да беше очевиден. Набедоха съвсем скромни и непохватни в свалката пичове.
Най много харесаха пик-ъп артиста и още един пич очевидно с голям опит в свалянето на жени. Но никоя не си и помисли че са женкари.
Така че какво разпознават жените е под въпрос.
Ако нещо разпознаваха, нямаше да има: Наеба ме и ме заряза.

22.   19, хубаво се искат женски мнения, но мнение е едно, а фактическо поведение бам-башка. Хората по принцип не сме рационални и според психолози, с които и аз съм съгласен 90% от поведението ни е емоционално, а не рационално. Особено при жените. Ако всички правехме това, което си мислим, че бихме направили, нямаше масово да се оплакваме, че случваме на кофти мъже/жени.

Според мен автора трябва да пита не за мнения, а за реални наблюдения и опит. Мен например никой не може да ме убеди, че повечето жени могат да разпознаят позьор. Точно напротив - баш на позоьрите налитат повечето и то на очевидни такива, на които от километри им личи, но за вас не само не е очевидно, ами даже налапват въдицата. Виждал съм го хиляди пъти с очите си, та как да повярвам в противното?

Много жени са на принципа

- бий ма обичам та
- още първия път кат ма удари разбрах чи ма обичаш
- щом ма бий значи ма обича

24.   Не става така. Първо това не е доброта- доброта е да дадеш нещо на бедния, дори ако никой не те вижда и не очакваш нищо срещу това. Ти искаш да играеш роля на добър човек с цел да впечатлиш момичето. Схващаш ли разликата? Ако нямаш никакви други качества, с които да я привлечеш, не си интересен събеседник, свит си, не изглеждаш добре, нямаш шанс.

25.   "... баш на позоьрите налитат повечето и то на очевидни такива, на които от километри им личи, но за вас не само не е очевидно, ами даже налапват въдицата. "

БГ женичките са елементарни същества. Чрез своят избор на мъж те искат да си уредят благинките за целия бъдещ жалък животец на тая земя. Затова налитат и точат лиги на тези "мъже", някои от които са федерунгели, които по външни белези отговарят на СИГУРНОСТ, БОГАТСТВО, МЪЖЕСТВО.

1) Сигурност - да се чувства сигурна в неговите ръце. Ще рече - тя си търси да е нечия собственост. Като пиле в гнездо. Само че за направата на това гнездо пилето да не е допринесло с нищо, а някой друг да се е погрижил за пилето да има къде да живее, къде да се къпе, какво да яде, пари за дрехи, здравни осигуровки, някоя и друга почивцита, количка..., а бе въобще рахат да е пиленцето!
Тук влиза отговорността на мъжа. Жената не иска да носи отговорност. Не я питай, какво е учила, какво знае и какво може да прави. Не я питай и как се е уредила на работа. 100 на 100 на интервюто е била с къса поличка и разголено деколте, а в лице се е направила като разгонена к*чка. Не я питай въобще дали иска да прави нещо - то е ясно, че не иска! По възможност ще се прави първите месеци на много равна с мъжете, на много борбена и отговорна жена, която всичко сама е постигнала в живота. Гръмко ще заявява пред теб, че е УСПЕШНА ЖЕНА, с което ще си вдига акциите пред теб и ще ти внушава, че щом тя е постигнала заплата от 2-3 хиляди лева, то ти си длъжен и отговорен да правиш поне по 20-30 хиляди на месец! Но това са ѝ минималните претенции към доходите на мъжете. Тя си търси милионер! И тук стигаме до точка номер

2) Богатство - тя го иска на всяка цена! Но не тя да е богатата, ами някой балък-богаташ да ѝ снесе всичко наготово пред нея, поднесено на тепсия и тя да се изявява пред обществото като принцеса, за съжаление с родословие от Люлин... Затова българката обича да кръщава момиченцата си с имена като Никол, така че докато очите на бъдещият зет са заслепени от голотийте на младата ур*спия, да не може да направи връзката между възлюблената му и използваческия и примитивен манталитет, а и нагласи, на ред поколения от страна на булката. Булката в България е стръв за наивници! Това е хамелеон, добре владеещ мимикрия и жадна за свежа кръв змия.

Добре е да се изтъкне, че сигурността е задължително условие за връзка, докато богатството е нещо, което мъжът ще трябва поетапно да надгражда всеки божи ден, за да има щастие и хармония в брачното ложе.

3) Мъжество! Това е онази част, по която Ганьовица най-много се захласва. Мъжът трябва да изпъква физически над останалите като за нея това е ясен индикатор за "ставане" и "можене", що се касае за способности и умения. Тя е на интелектуалния уровен да смята, че физически най-изпъкващият е и най-стойностен. Това е породено изцяло от лични комплекси и откровена челна тъпота у нашенка. Нашеница никога не е била научена да мисли, а и няма да бъде. То като всяко друго нещо насила не става. Трябва и желание.

Тъй като Ганка иска да доминира, а е смачкана отвсякъде, то единственият начин да постигне мръсното си намерение е да си хване някой напомпан, безскрупулен убиец, който умело да манипулира чрез умилкване, пускане в леглото и изпълняване на желания и "наградки" пак там в замяна на постигнати цели от страна на Безмозъчния.

Това е схемата, по която се стигна до това дередже в България.

Ганка (смачканата комплексарка) винаги се стремеше към и възнаграждаваше щедро в леглото най-големите утайки по местоживеене. Тя тях избра да развъжда! Затова в БГ се напълни с нискочели мутри, а свестните, кадърните, знаещите и интелигентните мъже масово избягаха след 89-та. Затова положението 33 години по-късно е такова - навсякъде е уреждачество на мои и твои хора, които са пълни некадърници, които третират можещите и работливи хора като прислуга, която щедро възнаграждава с 'ИЛЯДО ЛЕ'А = 1000 лв. месечно.

За съжаление и авторът отговаря на същата позьорщина, на каквато Ганьовица налита. Ще имаш успех, момче! Покани някоя шматка и се разходи по улицата с нея, метни някой лев в шапките на 2-ма, 3-ма бездомници и ще ти направи такъв минет, че ще те държи с месеци.

----------------------------------

Колко българки се изнесоха от страната, за да се сложат на някой с повече кинти? - Стотици хиляди.

На това как му се нарича? - Проституция и предателство към рода и народа си.

Колко българки избраха да развъждат най-големите отрепки в България? - Като се замисля, не остана отрепка без потомство! Това ще кажа само!

Не се ли редят българките на опашки пред спалните на тези с парите (говоря в страната)? - ДА! И още как.

Това какво е? Проституция и жалко поведение на едни долнопробни к**вентии.

––––––––––––––––––––––––––––––––––-

Авторе, ходи си приготви една кесия с метални левчета и двулевки, сложи си един метален ланец, напарфюмирай се хубаво, заголи бицепса, приготви BMW 3-чица и излез на лов вечерно време. Най-добре в Студентски.

За протокола - нито BMW 3 е скъпо на старо, нито Ганка си лега с красавци. Нaпротив, колкото по-отблъскаващ и мутренски вид имаш, толкова по-добре.

26.   Изобщо няма да ме впечатли мъж, който се прави на благодетел на търтеи и мързеливци. Какво похвално има в това да раздаваш спечелените с труд от родителите ти пари на непознати измамници?
Ако държиш да впечатлиш една жена, жестовете трябва да са ориентирани към нея самата. Наясно ли си, че просяците в София, които са снабдени с инвалидни колички, но краката и ръцете им са си на мястото, всъщност не само ходят, но и гонят трамвая. Виждала съм го с очите си и когато на единия му казах да спре да се прави на инвалид, защото вече съм го виждала да тича след трамвая с инвалидната количка в ръка, отнесох псувня.
И не на последно място, важи и за двата пола, за да си с йякого, е нужна химия, ако ще и виенско колело да направиш, ако ще и кола и апартамент да купиш, ако някой не изпитва чувства и няма сексуално влечение към теб, дори и за кратко да го привлечеш с материални неща, пак ще избяга, а в повечето слкчаи изобщо няма да ти се отвори парашута.

27.   Някой момичета се впечатляват дори и с правопис!

28.   Определено ще я впечатли такъв жест и ще затвърди чувствата ѝ към теб, ако вече ги има.