Споделена история от Секс и интимност

Свършване
Здравейте, имам приятел от повече от половин година. Обичаме се страшно много и това се усеща и от двете страни. Винаги гледа да ме прави щастлива, дори и с малки неща всеки ден. Правим много често секс по 2-3 пъти на ден, всеки ден (освен когато съм в цикъл). Предполагам, както всеки мъж, моя приятел обича да му правя свирки. Аз ги правя по-рядко, тъй като все още може би не мога да се отпусна на 100% и не знам дали това ще му хареса, въпреки че всеки път казва, че страшно много му харесва. Един ден се заговорихме за свършване в устата и аз му казах, че съм пробвала с предишен приятел и не ми е харесало. На него му стана страшно тъпо, че съм пробвала преди, а с него не искам да пробвам, въпреки че се обичаме и правим налимного неща заедно. Хигиената му е отлична, нямам абсолютно никакви оплаквания никога. Но някакси ми се струва курвенско това да ти свършат в устата. В неговата глава пък е останало впечатлението, че явно не е точния човек за мен, след като аз не искам и се ограничавам да правя тези неща с него. Бих искала да ви попитам за мнение? Струва ли ви се курвенско това и бихте ли го направили за човек, когото обичате толкова?

Коментари

1.   Курвенско е, ако спиш с много мъже и често ги сменяш. Да ти свърши гаджето в устата не е курвенско.

2.   Кое е "курвенско" и кое не си е направо философски въпрос. И има ли въобще точна дефиниция за това? Аз съм (хетеросексуален) мъж и съм много далече от това да размишлявам по въпроса дали би ми било комфортно някой да ми свърши в устата. Всъщност за мнооого пари бих пробвал :-) Нямам намерение да те убеждавам да го правиш, но защо да ти пука на тебе какво мислят някои хора с изкривени морални разбирания. Важното е ти как се чувстваш в този момент. Страх ли те е от болести? Би ли се погнусила от вкуса и конзистенцията? Чувстваш ли се унизена след като той свърши в устата ти? Но ако нито едно от тези неща а не ти пречи - давай. You are the boss. Нямаш представа каква сила упражняваш в този момент над него - ти решаваш какво, кога и как се случва, можеш да спреш когато поискаш, да забавяш оргазъмът му или да си играеш с него. Ако ти пречи нещо, може да пробвате и с презерватив. Този вариант (за мен) дори е по-добър.

Ако не ти харесва и не искаш да пробваш - на никой не си длъжна. Дали се обичате или не, все тая. Ако той те обича не би те притискал емоционално да вършиш неща, при които се чувстваш некомфортно.

3.   ДА,да го поемеш и да ти се изпразни в устата е само по твое желание !!!
Повечео жени го приемат за нормално,някои гълтат,но това е по желание!

4.   Нека приятелят ти да изпие прясно изцеден сок от портокал около 20-30 минути преди свирката. Всяка жена, опитвала това, твърди, че после вкусът и мирисът на мъжкото "мляко" е по-приятен.

- Кифлоприземител

5.   За мен това е унизително за жената и моята не я карам. Правила ми го е, но защо да свършвам там като го правя където му е мястото.

Всички други с които съм бил са ми го правили сами. Даже не съм ги карал, което е странно. Все пак това е нещо много лично. Аз също спазвам идеална хигиена и пия фреш от портокал час и половина преди секс и вкуса ги кефеше.

Някога просто не свършвах и накрая се налагаше да е със свирка. Може би от възрастта или от желание да се докажа.

Напоследък ми минава през акъла да накарам жена ми като е в цикъл да ми тегли една защото не искам да мастурбирам защото след това не усещам чувство на задоволство.

Моя съвет към авторката е да разговаря с приятеля си възможно най-скоро и да му каже това, което е споделила с нас тук. Мъжете имаме навика да се филмираме и ще стане голяма каша в главата му ако се забавиш, а това може да доведе до различни проблеми.

6.   Ааа то винаги е така. Винаги има някой друг, с който сте правили всичко, ама не ви е харесало.. знаеме ги тея истории.

Той ми свършваше по 20 пъти в устата на седмица, но на мен не ми харесваше. Но със сегашния ми приятел не мога да го направя, тъй като го уважавам много, а и не искам да се чувствам като курва.

Знаеме ги тея

7.   Не е курвенско въобще. Съвсем нормално е да го прави момиче на човека, който обича. Разбираме, че не всички го харесват и уважаваме решението на тези, които не искат но определено си е минус и поставя под въпрос отдадеността на човека отсреща. На първо четене последното може да вдуга вежди, но човек е безсилен да не се замисли " Е, аз като съм готов на всичко за нейното удоволствие и я обичам толкова, че нищо в нея и от нея не ми е гнусно, как отсреща тези неща не са изпълнени, а трябва да вярвам някак, че чувството е същото".
А това, че си го правила на друг, а на него не - 1000% го разбираме, на всеки мъж би му станало кофти, а тези със себеуважението даже се дистанцират в отговор и започват да си мислят иначе и за друго. Много себеунизително е със смирена глава да приемаш там каквото ти се дава и да те поставят под бившите си - един мъж не търпи много да го настъпват, както и една жена със себеуважение, разбира се. Няма значение, че не го правиш нарочно - разбираема е реакцията му, а твоите мисли са закостенели и робуващи ма чужди глупости. Ти ако се чувстваш зле - ок, ама твоето не е това - теб те е страх каква ще изглеждаш.
Също, с миналия не ти ли беше курвенско, а с тоя вече ти е курвенско? Наистина ли не схващаш как го кара да се чувства. И аз бих започнал да смятам, че явно не съм човека за теб и да се ориентирам малко по малко на другаде. Любовния свят е сиво място, защото мнгонството са хладка вода, която робува на чужди предрасъдъци и ограничава себе си и партньорите от удоволствие и сексуална реализация. Като вас.

9.   Защо си споделяла какво си правила с този или онзи? Това са си лично твои неща и са минало.Той да не би да ти е казал какви ги е вършил преди?
Ще ти се сърди, защото мъжете са като малки деца. Иска го, за да надмине предния и да се бие в гърдите , че е повече от него. Пък и порното си оказва сериозен ефект. Прави каквото искаш ти и когато ти си готова.

10.   От свирка не мога да свърша. През годините назад някои жени страшно са се депресирали от това, защото си решават, че не правят хубави свирки. А то не е така. И с жена ми е така. Ми не мога, не се получава и това е.

11.   М52г нямам голям а защо ли не никакъв опит. Но до сега не съм свършвал на жена в устата. Но много обичам моита да ми свършва в моита уста. Но тя не ми отвръща със същото.

12.   Не е работа на никой какво и на кого си правила. Ама, ти си решила да бъдеш Мара Подробната и сега ти е тъпо, че на него му било тъпо. Еми, не се ли сетихте, че подробностите си имат граници.
За мен, е гадно свършването в моята уста и на никого няма да правя кефа. Нито ще се обяснявам какво съм била длъжна. И, да курвенско е, мъжете най-обичат с това да доминират. Сексът е удоволствие за двамата или колкото са там. Не съм длъжна да правя неща, които са ми противни.

13.   Моята приятелка не беше пробвала да и свършват в устата и аз не го исках, защото ми е все едно къде свършвам. За мен важно е да свърша, а най ми е хубаво като свършим и двамата. Но понеже много пъти когато нямаме време за секс, тя ми прави бърза френска, изпомазването със сперма винаги ни е било голям проблем. Веднъж решихме да пробваме да и свърша в устата. Каза ми че спермата имала странен, но не гаден вкус. И от тогава от практична гледна точка винаги и свършвам в устата, след което тя го изплюва и така се реши проблемът с изпомазването. Всъщност любимото и на двамата ни е когато свърша вътре в нея, но го правим само в дните, когато не може да забременне. Има си там някакъв метод по който се смята.

14.   Е**ати простите и пропаднали хора. Що не му дадеш и там да се изходи по голяма нужда, така да се почувства голям мъж извратеняка. Вие сте ненормарници, щом харесвате такива работи.

15.   Всичко е въпрос на гледна точка авторке. Помисли как ги вижда той тези неща. Ако според теб е курвенско, защо си го правила с предишен и защо сега имаш скрупули ? Разбира се че ще помисли че не държиш на него.

От друга страна ако предишния те е навивал и притискал докато се съгласиш - това е друго. В такъв случай просто му го обясни. Но ако не е така, ти сама си причината приятеля ти да смята че се ограничаваш.

16.   Би трябвало само с човека до теб, мъж или сериозен приятел да нямаш задръжки.
Но реално се получава, че жените дават отзад или да им се празнят в устата на всякакви кръчмарски герои, които са ги забили същата вечер. Но тогава те не се чувстват курви.
А мъжа й, ако поиска това - бил извратеняк и тя се чувствала курва.
Загубена работа!

17.   Много просто, не ме лижат и аз не правя свирки.
Оттам нататък, свършването в устата просто липсва като опция. Има хора, които цял живот правят скапан секс, да ходим да се гърмим ли? ! Не било писано, поне нямам проблеми като вашите…

18.   Номер 10, това, което ти написа, е интересно от гледна точка на това, че тук из темите съм виждал десетки коментари на жени, които се оплакват, че мъжът/приятелят им можел да свършва единствено със свирка, а не при обичайното любене. Пробвали ли сте по-ускорени и дълбоки свирки поне до средата на самолета?
Ако свирката е изпълнявана с твърде бавни и къси движения, тя е по-наелектризираща и доставяща удоволствие по по-различен начин и от такава никога не съм свършвал, дори и да е продължавала около 3-4 часа. Но ако свирката е с ускорено движение и по-дълъг ход, а жената е наясно какви умели движения да прави с едната си длан, докато с другата гали топките, тогава нещата се получават само за минута-две.

- Кифлоприземител

19.   И аз свършвам трудно от свирки. Това в началото силно мачкаше самочувствието на жена ми и дори е плакала, че не се справя. А тя прави страхотни свирки, такава майсторка не сте виждали. Тя също не е свършвала докато я лижа, но това може да се дължи и на моя талант в тези област.
Иначе тя обича разнообразието и макар и двамата да сме фенове на свършването в най-естественото място, има дни от месеца в които сме само на френски ласки. Никога не е имала проблем да и свърша в устата да си поиграе и да изгълта всичко като добро момиче, но не бих казал че кефа от това е по-голям от свършването на гърдите примерно. Изобщо ограниченията са само във вашите глави, ако не разказвате никой няма да знае какви ги вършите в леглото.

20.   Ако един мъж истински те обича, НИКОГА няма да те кара да правиш такива неща.

21.   Няма нищо курвенско в това. Щом се обичате и сте във връзка няма курвнски неща. Курвенско е да духаш на някой, с който не си във връзка, курвенско е да се чукаш с други, да изневеряваш, да чукаш безразборно и т.н. Още по-тъпо е, че друг ти е пълнил устата преди него. Сега приятелят ти ще се чувства винаги втора ръка, докато не започнеш да го изпразваш в устата си.