Споделена история от Секс и интимност

МОЯТА ИСТОРИЯ
Моята история
Здравейте.Преди да започна с тази история искам да кажа, че за ГОЛЯМА ЧАСТ от гадните неща, които ми се случиха и ми се случват нося отговорност само и единствено АЗ.Тази история е за това как някои неща могат да доведат до катастрофални проблеми.Ще започна с това, което ме насочи към порочния начин на живот.
Аз съм момче на 21., което никога не е усещало женско внимание(никакво) една 0.Спал съм само веднъж с момиче преди доста време. Причината да не получавам внимание е ясна и доста видна.Аз съм грозен,пъпчив,дебел като цяло нелицеприятен, имам и други проблеми, които указват тежко влияние върху моето никакво самочувствие.Много пари,скъпите дрехи не прикриват самотата и много лошите ми черти.Когато виждаш ВСИЧКИ около теб да имат гаджета или дори само по някакъв начин да общуват с момичета, в някакъв момент те кара да се замислиш, че нещо куца.Вниманието, което не получавам и многото подигравки към мен, много ме озлобяват.Друг сериозен проблем, който ме съпътства е трудното ми общуване с нормални хора.Всичките ми проблеми и празнини ме доведоха до там да търся утеха и по добър живот в пороците(мн голяма грешка).Запонах да употребявам наркотици и да играя хазарт.Започнах с тревата в 8клас(14г).На 16г. започнах да играя комар. На 16-17г започнах с да употребявам рядко други видове наркотици главно кокаин.12 клас употребявах наркотици по честно, но не твърде често. На 20г. спрях да пуша трева и да взимам наркотици, което си беше успех, защото в продължение на 5-6г пушех всеки ден по няколко пъти на ден.След спирането в мен се отвори една празнина и започнах да пия алкохол, увеличих цигарите спрямо преди и започнах да играя хазарт повече.Тези пороци карат хората да бягат още повече от мен.Към днешна дата съм толкова дълбоко в тинята, че дори не знам за какво живея.Знам за голяма част от нещата само аз съм си виновен.Знам и какво трябва да направя за да променя нещата.Мисля че трябва да посетя психолог.В бъдеще мисля да направя тази история с повече детайли и примери.МОЛЯ ДА КОМЕНТИРАТЕ.СЪВЕТ/ХЕЙТ…….. НЯМА ЗНАЧЕНИЕ!

Коментари

2.   Моли се. Без майтап. Казвал ли си си "Отче наш" например, преди лягане? Човек по принцип няма особена стойност сам по себе си или някакъв по-различим особен смисъл, Друг му дава смисъла. Ние сме вятър. Запитай се, вярваш ли в Бог? Решенията които си си взел - казваш че сам си ги решил, но към тях те е тикнало нещо. Защо си му се поддал на това нещо което те е тикнало да ги вземеш, защо си те оставил да те излъже? Имаш тооолкова много път пред себе си! Има къде по-страшни неща. Ще се справиш, но ако си достатъчно жесток със себе си и със своите страсти, ако не разчиташ на собствената си помощ за начало - трябва да се укрепиш, преди да си помагаш сам. В момента тялото ти е като в "матрицата", всичките му механизми ще те водят до старите му навици. Трябва ти нещо извън теб, да те изкара оттам където си. Но в твоите ръце, макар и да не е помощта ти, в твоите ръце е нещо много по-съществено. Запитай се, наистина ли искаш да се спасиш от този си живот? Наистина ли имаш желанието за това?? Това е в твоите ръце и в ничии други, желанието!! Ако го имаш, ще потърсиш начин.

Кураж и не се предавай! Знаеш ли преди теб и мен, на колко много други хора им е било трудно? Побеждавали ли са страстите си? Побеждавали са ги. Успявали са, с Божия помощ и с личната си решимост да следват истината.

6.   Няма нещо, от което човек да не може да излезне.
Въпроса е колко я искаш промяната.

Ако си мислиш, че с минимални усилия, без да си нарушиш комфорта ще промениш качеството си на живот, грешиш.
Трябва да изядеш шибаните си лайна, да минеш през тинята и да излезнеш променен на другия бряг.
Без болка няма промяна. Физическа, емоционална болка, така че да пренаредиш картите в себе си.
Иначе казано трябва да се гърчиш и трябва да заобичаш тази болка.
Иначе путки няма да чукаш.

8.   Братле има много начини да промениш ситуацията. Замини на някъде, запиши се на психолог, влез във фитнеса, избери си подходящо хоби или започни да общуваш с хората. Другото ще се нареди.... Никога не си толкова затънал че да не можеш радикално да промениш ситуацията. Мой познат и той така беше и даже се хвана в едно манастирче до Пловдив послушник беше 2 години да се успокои и поске си оправи живота и сега дете чака...

9.   Важното е, че си виждаш грешките и искаш да ги поправиш. Трябва и сам да си простиш за пропадането. Вдигай главата и хубав, грозен давай напред. Аз щото съм мноо красив начи.

11.   Трябва ти силна бащина фигура, пример, душеприказчик. Аз мога да бъда такъв, щом имаш пари и време, търся си партньор за ежеднеяен спорт. Ще ме взимаш след работа, ще спортуваме и ще си говорим. Събота и неделя пак, по-дълго. След 6 месеца, до една година ще имаш огромни резултати в позитивна посока трябва само воля и мотивация. А за един мъж не е чак толкова важно да е красив, можеш да компенсираш почти на 85% липсата на физическа привлекателност с мъжестяебо излъчване, спретнатост, хигиена, мъжко поведение, да си държиш на думата, да имаш силен характер, да си галантен, да си щедър, да можеш да прощаваш и да отсттпваш без да губиш достойнството си! Щом имаш желание, всичко може!

12.   До 11, ей тва е приказка