Споделена история от Секс и интимност

Обяви в ало бг на скъпи компаньонки, реални ли са момичетата?
Здравейте,

Някой с опит да каже, дали снимките на момичетата по скъпите обяви в ало бг 250 - 500 лв. са реално и в действителност изглеждат така?

Гледам, толкова направени снимки, все едно професионално студио ги е снимал, момичетата не си крият лицето и изглеждат като порно актриси.

Дали в действителност ако си поръчвам едно такова момиче от обява, ще се появи също изглеждаща така, както на снимките?

Коментари

1.   няма как да изглежда като на снимките,все пак в тези снимки има много ефекти и т.н. но ще ти кажа че 99% от тези момичета които ги виждаш на снимките са хванати ромки от селата или от някоя катуна.Всички са с разбити психики тотално от наркотиците и униженията които търпят от дебелия мазен сводник.Препоръчвам ти да си нямаш работа с такива хора защото незнаеш какво ще си поръчаш и колко човека са от друга стая и са готови на всичко за някой лев а тези момичета сами неряботят

2.   чудя се, какво е да си с проститутка ? защо си нямаш приятелка ?
човек тия коври ако имат някви заболявания или болести
за един секс ..

3.   Ако не пробваш няма как да си сигурен. Приготви кинтите и звъни.

4.   пфф ти си луд, по-добре вкарай малко усилие, ама си намери приятелка

напиши kovri.info и чети наволя мнения за тези които си гледал, ако не се отвратиш имаш едно евала от мене, кораво копеле си щом въпреки прочетеното пак ще искаш да ебеш някакви къде остави, че не се къпят, даже не се подмиват след поредния клиент, къде миришат на коч и ти на тия долове искаш да им даваш пари хахахахаха, по-добре ги дари на някой нуждаещ се стига сте пълнили гушите на разни гювендии

5.   Реални са, да. Ало имат система за верификация на снимките и е много трудно да се качат чужди.
Все пак, играе фотошоп, грим, светлини, на живо може да не изглежда толкова секси, но почти винаги е същото момиче.
Поръчвал съм няколко пъти от там.
Вече за отношение и качество на услугата, най-добре порови по форумите за обратна връзка. Един такъв е kovri.info.

6.   Колега авторе, не ги гледай тези по над 150лв./час ! Най-често не са с нищо по-различни от тези за 80-100 лв.! Знаеш ли какви приятни и хубави момичета има дори за 70-80лв/час? Не се занимавай да пилееш за някакви скъпи ВИП коври. Още повече, че тези свръх скъпите често са доста надменни и се мислят за голямата работа и съответно не дават нищо повече от това, което си платил. Една скъпа преди време не ми даваше да й докосвам циците колкото си искам, щото имала гъдел!!!! Друга, пак от скъпите и модерните, не ми даде да свърша с кондом, докато е в нея, защото .... не знам си що... Бее само лош опит имам с тия по-скъпите.

И да, алото си е меката на платените. Освен по снимки и коментари, можеш да я усетиш дали е готина и по самия разговор по телефона. Опитай да завържеш по-дълъг разговор, от сорта на 5 мин. и така ще придобиеш представа каква е - гадна надувка или приятна и любезна, с която да си прекараш добре и да не претупва нещата!! Най-често гадните и надутите гледат възможно най-бързо да ти затворят, а по-готините отговарят спокойно на въпросите ти.

7.   4 повечето от тези момичета са студентки, та дали ще си хванеш обикновена студентка или ще й плащаш като клиент не е ли същото?

8.   Очевидно, че не се хващат ей така :)
Обикновената ще го върти и бави, а тука ще си прави каквото ъой реши. Но! Ако отиде при няколко платени студентки, със сигурност след това ще му се лепят и неплатени.

10.   номер 8 къде са платените студентки, които да искат да ми се лепнат след това? искам да знам

11.   7, не, не е едно и също. Зависи какви студентки си хващате, ама вие винаги си хващате коврите.

Satanic Blasphemer!

12.   Ebalnik.net за мнения за повечето проститутки с телефонните им номера.

13.   Адам и Ева не става ли

14.   Що компаньонка? Вземи си украинка. Хем ще ти чисти, хем ще ти готви, хем ще ти е вярна, хем секс няма да отказва!

15.   От 5 до 13, не става. Там няма система за верификация и могат да сложат всякакви снимки.

16.   Отиваш в някой бар, вече са отворени, намираш момиче, което ти харесва, говорите си, черпиш я с няколко питиета, уж случайно почваш да скъсяваш дистанцията, после такси до вас...и ще си изкараш много по-готино, отколкото с платена.

17.   15, т.е. много обяви са фалшиви ли

18.   От 15. Да, в Адам и ева са масово фалшиви.

20.   Много странно как мъжете са готови да дават пари за секс, но ако имат приятелка примерно не им се дават пари за почерпка, да и купят нещо и прочие, жената била меркантилна гледат да не се минат и прочие...

21.   За подобните обяви в България и конкретно ало. бг не мога да кажа, понеже не съм ползвал такива. Но съм бил в чужбина при компаньонки, които на снимките си изглеждаха като излезли от корицата на някое списание - изключително красиви, с добри черти - абе направо префектни. Когато ги посетиш на място, като извадиш фактора на професионална снимка и поза, професионален грим, секси дрешки и малко фотошоп тук и там да кашира някоя неравност, врaтата ти отваря едно наистина красиво и симпатично момиче, но далч не толкова перфектно изглеждащо като на снимките. Не е някоя изключителна прелест и не е като да не си виждал подобни момичета в твоето обкръжение или по улицата.
Та си мисля, че и при тези обяви, които си гледал може да е така. Ако си решил да инвестираш някоя по-голяма сума, 300-500 лева, за подобно момиче и ти е единствено и само заради визията, защо не пробваш в друга страна. Германия например - там проституцията е легална и има места, които посещаваш спонтанно без предварителна уговорка и без да се обаждаш на момичето. Mомичетата стоят пред вратата - ще имаш възможност малко да поговориш с нея и реално да прецениш, дали визията и ти харесва. Цената за час там няма да е повече от 300, макс. 400 лева. (150-200 евро), а често предлагат и опция за бърс секс за 30-50 евро, спрямо локацията.

22.   Точно пък с почерпка в бар ще стане :Д едва ли са много мъжете, които са стигнали до успех точно с почерпка. Трябва да си на 15 години за да разсъждаваш така...