Споделена история от Секс и интимност

мнение на жените за русите и хубави момчета :)
Здравейте :)

Въпроса ми е какво е мнението за русите и хубави момчета на жените?

също така ме интересува какви сигнали давате на русото момче срещу вас, ако искате да му покажете че сте привлечени от него?

Благодара ви :)

Коментари

1.   "също така ме интересува какви сигнали давате на русото момче срещу вас"

Не знаех, че сигнала зависи от цвета на косата на мъжа.

Този е рус, ще му намигна, а другия понеже е чернокос ще си оближа устните демонстративно.

2.   Не мисля, че жените дават по- особени сигнали към русите момчета, когато ги харесват, просто защото са руси, поне така звучи заглавието на темата, но определено поведението на различните жени, които харесват някого, се отличава по различен начин, защото поведението им зависи от характерите и темпераментите им.

Така задал гози въпрос, звучиш като да си тинейджър (може и да греша). В тази възраст много момичета "случайно" се озовават там, където е момчето, което те харесват, и обикновено са с някоя приятелка, освен ако не са прекалено интровертни и тогава са сами. Вече при по- големите момичета/ жени това не се прави толкова често (не го намираме за много уместно). Някои момичета стават непохватни покрай момчетата, които харесват или се държат необичайно (например, по- шумно, защото се вълнуват или по- сковано, защото им е неудобно). Крадливите погледи, или отместване на погледа на такова момиче от теб, когато я погледнеш и ако това се случва постоянно, също издават, че въпросната може да те харесва. Проблясването на очите и нотката на изненада, всеки или почти всеки път, когато те погледне и особено, ако не е очаквала, че ще те види, също са показатели. Очите почти винаги издават, когато някой/ някоя те харесва.

Black Sabbath

3.   Лисунгери и льольовци са повечето

8.   Ами лесно - поговори с него, усмийхвай се и го разпитвай, какво ще прави после, какви палнове има. Ако има половин мозък, ще се сети да кажае "хей - искаш ли да се видим" или "хей - искаш ли да излеем с приятели", ако е по-срамежлив. Ако не се сети... ем по-добре не се занимавай.