Споделена история от Секс и интимност

Девствен на 24, имам интерес от момичета, все пак мисля да го направя с проститутка.
Здравейте на 24, спортувам тренирам, с лека преса и 40см. бицепс съм. Карам скъпо БМВ лично купено, имам много добре платена работа и собствено жилище благодарение на помощ от родителите.

В обкражението ми има доста момичета, виждам че не съм стока за изпускане и съм доста сигурен, че ако натисна някоя по-усърдно, от тия, които проявяват интерес към мен, ще ми пусне.

Излизал съм с момичета, целувал съм се, натискал съм се и не съм притеснителен вече.

Лошото обаче е, че ме страх да не се изложа, и като си представя как тръгвам да правя секс с някое момиче и ме хваща шубе, като не знам точно как да застана, ще свърша ли бързо, ще се представя ли добре?

Изчел съм много от темите тука и знам, че някои ще тръгнат да пишат, ама как може младо момче, да правиш секс без любов, без желание.

И аз искам първия път да е чувствен и страстен, ама реалността е че момичетата искат мъж, който може да предостави сигурност, добре изглеждащ и да ги ебе яко.

Затова мисля да си поръчам елитна курва, за да придобия някъв опит, да видя какво е усещането и да знам какво е това секса.

Коментари

1.   Брат така като те слушам по-добре си карай БМВ-то пък остави момичетата на мене

2.   Ми щом си решил, действай. Не е голяма драма. Аз си направих сефтето на 17 не с една, ами с две платени к*рви. Нито ме притеснява каквото и да е, нито съжалявам. Даже си беше доста яко. Филмът при мен беше, че щяхме да се събираме с приятели и предимно приятелки на вила, съответно щеше да има секс, както и имаше и го направих от притеснение да не се изложа като теб. Общо взето им казах и на момичетата как стоят нещата и си изкарах супер, както се вика отракаха ме, бяха ми каки с около 5 години отгоре, ако не ме излъгаха. Иначе тва за бързото свършване не е така при всички. Аз свърших за около половин час. Само внимавай какви си избираш, като започнем от визията и стигнем до това дали няма някой да ти изскочи от съседната стая и да те пребие..

3.   И? Кел файда, като имаш Скъпо БМВ, като нямаш грам самочувствие да наебеш някоя.
Имам приятел, който работи във фантастико и ги ебе всяка седмица различни. Не съм чул да се оплаква, чв кара Скъпо БМВ ама не му връзват.

4.   Грешен ти е подхода - туй имам, онуй имам, еди колко си бицепс и к/р имам, оная ше натисна, ама само за едното тъпкане ... Веднага ми става ясно какво търсиш и защо няма да ти се получи с момичетата, поне свестните такива. Давай, плащай на проститутка, те такива като тебе само такива жени търсят - леки и без ангажименти ако може, само секс. За другото не си узрял още, изисква се взаимност, тръпка, емоция, а не 40 санта бицепс, гладък мозък и пълно неуважение към по-нежния пол. Тунинг каки, търсещи тъпкачи с пари бол, колкото щеш. Само, че много бързо цоцат кинти, май трябва да питаш вашите дали може да си ги позволиш, че харчат повече от бмвто.

7.   С този акъл не те чака нищо добро с жените.

Ж24

8.   Изобщо не го мисли толкова, за да си по-уверен го направи с някоя простотутка, за която не ти пука, защото няма да тв лъжа, секса е важен и представянето на мъжа е важно. Когато видиш какво е и колко е лесно, защото на момента изобщо не мислиш как да застанеш и къде да си държиш ръцете, ще ти е по-лесно и ще си готов за истински секс с момиче, което харесваш. Другия вариант е да го направиш на пияно с някоя мацка, която те привлича, защото като си пил първо, че няма да ти пука и второ, че няма са свършиш толкова бързо. Освен това знай, че изобщо не си единствения, познавам много момчета, на които първия път им е бил на 22-23. Но просто всички се правят на тегави ебачи и лъжат като луди. Просто действай, защото изпускаш много!

9.   Как да застанеш.. :Х няма нищо сложно в началото на един полов акт.. ти не можеш да проникнеш ли, не знаеш как да се движиш ли? Наистина е добре да си караш BMW то. Много сериозно ти липсва усет. Ако си се целувал, трябва да ти е някак по-лекичко. Няма никаква специална философия и училище за тези неща, то е до усещане. Гаранция за ниски нива на тестостерон, на това се дължи липсата на усещане за нещата в интимен план.

10.   Пичаго не знам шо да ти кажа. Аз съм на 23 (девствен). Момче от скромно семейство нито грозен, нито красив като Къванч Татлъту. И аз обмислям да отида на проститутка, обаче слушам от приятели, че има много фалшиви обяви. 60-80 лв. за 30 минути не са кой знае какво. Иди на проститутка. Финансовото състояние и външният вид не са от значение в любовен аспект. В любовта или ти върви, или не ти върви. На мен не ми върви, каквото и да направя никоя не иска да ме вземе и си ми го казват защо: Защото не мога да им осигуря стандарта на живот, който искат да водят. В общи линии, нямам никакъв шанс. В най-скоро време и аз ще отида на проститутка.